2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bişey mi dokundu acaba kuzum ya da sıcakta falan mı kaldın

Gemiş olsun canım.kabız olmaktan iyidir.kabızlık için hamilelıkte ıyı degıl dıyorkar

Ay cnm öle deme bı ara totom kopacak, bağırsaklarım dağılacak sandım :):):):). İkisi de zor.
Ne kabız ne de diyare olalım.
Bılmem mı benım normalde çok çalışır bagırsaklarım büyük ihtimalle gluten alerjım var.bı ara wc çıkmaktan ağlıyordum.eger toton acıyorsa hındıstan cevızı yagı sur bana çok ıyı geldı o

Ay cnm valla haklısın insan ağlıyor.
Geçen Watsons a baktım Hindistan cevizi yağı kavonozlar büyüktü birazda pahalı geldi almadım. Ama bi aktar bulursam alayım. Saolsın cnm bilmiyordum iyi geldiğini mutlaka denicem.

simdi ulastim ailesinin benim yuzumden onu reddetdigini beni istemedigini soyledi kizlar

Benim cocugum nasip olurda dogarsa babasi olmayacak
Canım kusura bakma da o kadar kolay değil gerekirse dna testinden dava acarsin çocuğuna bakmak zorunda ne demek seni istemiyorum bazı şeyleri önceden dusunecekti

Canım kusura bakma da o kadar kolay değil gerekirse dna testinden dava acarsin çocuğuna bakmak zorunda ne demek seni istemiyorum bazı şeyleri önceden dusunecekti

Dogarsa nasip olursa dusunuyorum cnm dava acmayi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…