2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Gerçekten Allah yardımcınız olsun hakkınızda ne hayirliysa onun için dua edin bizim şer sandiklarimizda hayır hayır sandiklarimizda şer olabilir Rabbim gonlunuze göre versin

Sagolun arkadaslar Allah razi olsun amin

simdi ulastim ailesinin benim yuzumden onu reddetdigini beni istemedigini soyledi kizlar

Benim cocugum nasip olurda dogarsa babasi olmayacak
Cnm sen çocuğu her koşulda doğuracaksan çocuğun babasının tavrına çok takılma.
Nüfusuna almazsa önce sen alırsın nüfusuna, sonra babalık davası açarsın.
Şu dönemini olabildiğince sakin geçir.

Cnm sen çocuğu her koşulda doğuracaksan çocuğun babasının tavrına çok takılma.
Nüfusuna almazsa önce sen alırsın nüfusuna, sonra babalık davası açarsın.
Şu dönemini olabildiğince sakin geçir.

Oyle yapacagim bebegim icin cnm cok yiprandim cunku dogduktan sonra dava acacagim
Tesekkuler suan boyle seylere ihtiyacim var cok sagolun kizlar

simdi ulastim ailesinin benim yuzumden onu reddetdigini beni istemedigini soyledi kizlar

Benim cocugum nasip olurda dogarsa babasi olmayacak
Aile reddedince sevgide mi bitiyomuş.
İnsan sevdiği kadını evladını nasıl yok sayabilir.
Allah yardımcınız olsun inşallah eşinizin ve ailesinin aklı çok geç olmadan başına gelir

Aile reddedince sevgide mi bitiyomuş.
İnsan sevdiği kadını evladını nasıl yok sayabilir.
Allah yardımcınız olsun inşallah eşinizin ve ailesinin aklı çok geç olmadan başına gelir
Cnm ağzına sağlık ne güzel yazmışsın, ben evlenirken eşimin ailesi hiç oralı olmadı, yardım etmedi, evlendikten sonra balayında başladılar beni rahatsız etmeye.
Eşim beni rahatsız eden kişiyi aradı siz benim karımı üzüp rahatsız edemezsiniz dedi, daha sonrada birşeyler oldu karımı kimseye ezdirmem dedi.
İnan ki eşime sevgim zaten sonsuz ama böyle beni koruduğu için Allah'a hamd ettim.
Eşim beni korumasa akbaba gibi tepemdeydiler.
Şimdi de rahatsızlıklarımdan dolayı inan nasıl üzerime titriyor.
Eşime diyorum senden her iki cihanda da razıyım. Gözleri doluyor.
Evlilik erkeğin, eşini koruyup kollaması değer vermesiyle yürüyor.

Cnm ağzına sağlık ne güzel yazmışsın, ben evlenirken eşimin ailesi hiç oralı olmadı, yardım etmedi, evlendikten sonra balayında başladılar beni rahatsız etmeye.
Eşim beni rahatsız eden kişiyi aradı siz benim karımı üzüp rahatsız edemezsiniz dedi, daha sonrada birşeyler oldu karımı kimseye ezdirmem dedi.
İnan ki eşime sevgim zaten sonsuz ama böyle beni koruduğu için Allah'a hamd ettim.
Eşim beni korumasa akbaba gibi tepemdeydiler.
Şimdi de rahatsızlıklarımdan dolayı inan nasıl üzerime titriyor.
Eşime diyorum senden her iki cihanda da razıyım. Gözleri doluyor.
Evlilik erkeğin, eşini koruyup kollaması değer vermesiyle yürüyor.
Ne kadar güzel canım bak böyle güzel örnekleri gördükçe insan çok mutlu oluyo.
Eşinede gerçekten bravo kimi erkek eşi rahatsızlanınca ne kötü ki boşanmaya gidiyo :KK43:
Evlilik demek çocuk oyuncağı değil iyi gününde kötü gününde bir olabilmek.
Allah herkese vicdan merhamet versin.
7 seneyi doldurdum canım evleneli inan evlendiğim günden beri doktor doktor geziyorum tedavi için Rabbime şükürki dualarımız kabul oldu.
Sorunu hep benden kaynaklı biliyoduk son tedaviye kadar eşim bir kere bile ağzını açıp demediki senin yüzünden çocuğumuz olmuyo kkda öyle örnekler varki insan gördükçe tüyleri diken diken oluyo.
Negatif denemelerimizde hep bir birimize sarılıp ağladık birlikte üstesinden geldik çok şükür

Ne kadar güzel canım bak böyle güzel örnekleri gördükçe insan çok mutlu oluyo.
Eşinede gerçekten bravo kimi erkek eşi rahatsızlanınca ne kötü ki boşanmaya gidiyo :KK43:
Evlilik demek çocuk oyuncağı değil iyi gününde kötü gününde bir olabilmek.
Allah herkese vicdan merhamet versin.
7 seneyi doldurdum canım evleneli inan evlendiğim günden beri doktor doktor geziyorum tedavi için Rabbime şükürki dualarımız kabul oldu.
Sorunu hep benden kaynaklı biliyoduk son tedaviye kadar eşim bir kere bile ağzını açıp demediki senin yüzünden çocuğumuz olmuyo kkda öyle örnekler varki insan gördükçe tüyleri diken diken oluyo.
Negatif denemelerimizde hep bir birimize sarılıp ağladık birlikte üstesinden geldik çok şükür
Maaşallah cnm Allah mutluluğunuzu daha da arttırsın. Adam gibi adam eşin. Helal olsun eşine.
Valla bende ne sorunlar vardı hemde kaç tane, eşim ikinci ameliyatım için doktora gittiğimizde eğer ilki gibi eşim ölümle yüz yüze gelecekse ve risk varsa ben istemiyorum ameliyatı dedi. Eşimi kaybedemem dedi.
Her şey çocuk demek değil ki, biz Allah'ın varlığını birliği bilen insanlarız Rabbimden fazla kimseyi sevemeyiz ve Rabbim nasip eylerse evlat oluyor.
Allah herkesi yuvasında mutlu eylesin.

Maaşallah cnm Allah mutluluğunuzu daha da arttırsın. Adam gibi adam eşin. Helal olsun eşine.
Valla bende ne sorunlar vardı hemde kaç tane, eşim ikinci ameliyatım için doktora gittiğimizde eğer ilki gibi eşim ölümle yüz yüze gelecekse ve risk varsa ben istemiyorum ameliyatı dedi. Eşimi kaybedemem dedi.
Her şey çocuk demek değil ki, biz Allah'ın varlığını birliği bilen insanlarız Rabbimden fazla kimseyi sevemeyiz ve Rabbim nasip eylerse evlat oluyor.
Allah herkesi yuvasında mutlu eylesin.
Amin canım Rabbim herkesin karşısına vicdanlı merhamet sahibi insanlar çıkarsın, herkesin yuvasına huzur mutluluk versin.
Şükürler olsunki ikimizde merhametli vicdanlı eşlere sahibiz.
Allah onların yokluğunu bizlere göstermesin.
Eşinide canı gönülden tebrik ettim herşeyden önemlisi sen dediği sana sahip çıktığı için.

Arkadaşlar merhabalar,ben nisan yada Mayıs annesi olucam Allah nasip ederse. Aranızda alerjik astımı olan ve ilaç kullanmaya devam etmek zorunda olan varmı?
Allah hepimizin evlatlarını korusun insallah

Allah'ım yorgun hissetmekten yoruldum artık ya.burnum kanıyor nefes alamıyorum sürekli yemek yemek istiyorum bir kilo almışım bile valla böyle gidersem son ayında düşünemiyorum kendimi:anneadayı::dondurma::skandal:

Allah'ım yorgun hissetmekten yoruldum artık ya.burnum kanıyor nefes alamıyorum sürekli yemek yemek istiyorum bir kilo almışım bile valla böyle gidersem son ayında düşünemiyorum kendimi:anneadayı::dondurma::skandal:
Bende once bir bucuk kilo verdim simdi bir bucuk kilo yine almisim ilk gebeligimde 30 kilo aldim dogumum cook zor oldu bu defa dikkat edecem insallah :110:

Amin canım Rabbim herkesin karşısına vicdanlı merhamet sahibi insanlar çıkarsın, herkesin yuvasına huzur mutluluk versin.
Eşinide canı gönülden tebrik ettim herşeyden önemlisi sen dediği sana sahip çıktığı için.
Canım ben şoktan almıştım.şuan var mı bılmıyorum ama bır bak genede
Bakarım cnm saolasın.

X