2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hepiniz sağolun. Bir belirtim olmadı. Doktorum kanama alanı var demişti 2 tane iğne olmuştum. Bende kanama olmadı. Yolk kesesinin gelişimi gerideymiş. Mide bulantılarım falan devam etmişti.
Bazı arkadaşlarda pıhtılaşma sorunu var ya bunun için testi doktorunuz mu önermişti.
Benim 2. Gebeliğim. 7 yaşında bir kızım var çok şükür. Merak ettiğim pıhtılaşma sorunu daha sonrada oluşur mu

Gorumcem bır kere kusdugumu ogrenınce bebeğin canlı olduğunu gösterir dedı eşimde ona taktı 8 yıl olmayınca artık korkuyorsun.bırde bakıyorum duşuklerde oluyor grupta onada etkileniyorum
Canım ben çocuk işi ile çok ugrastim en iyi tüp bebekçi kadın doğumculara gittim.
İçini ferah tut sakın görümcenin dediği bulantı hurafesine kulak asma.
Düşük ya kromozon bozukluğundan, ya rahme tutunamamasından, ya rahim şeklinden, ya tüplerde sıvı birikmesinden, ya da gelişim probleminden vs vs olur.
Bulantıyla ilgilendirmesi çok saçma görümcenin.
Kafanı sakın böyle şeylere takma.
Doğumlar kadar düşüklerde var tabi ki ben bı defa düşük bı defa kimyasal düşük geçirdim. Sebepleri düşük olanda tüpümde sıvı olması, rahmin karın zarına yapışık olmasi sıvı embriyoya aktığı için ve rahim kendine yön veremediği icin tutunamadı, kimyasal düşükte kan pıhtılaşma sorunu ki tüp bebekti tutunamadı rahme.
Bunların hangisini bulantı ile bağdaştırılınabilir?
Umarım rahatlatabildim seni.
Haklısın bizim gibi çok uğraş veren insanlar daha hassas olabiliyor.
Valla ben hiç hassas olmamaya çalışıyorum, az çok biliyorsun benim sağlık problemlerimi de, bı söyleyip on gülüyorum. Aklımada fazla bişey takmamaya çalışıyorum. Aklıma gelince böyle şeyler kafamı başka yöne veriyorum.
Hep moralli olmamız gerek, hayat kısa gökyüzü masmavi güneş çok güzel ve kuşlar uçuyor.

Canım nasıl oldun geçti mi ishalin ?
Canım daha iyiyim ama ama tam geçti sayılmaz. Geldiği zaman karnımda bı ağrı oluyor kıvrım kıvrım kıvranıyorum. Ama su gibi değil ona seviniyorum.
Acaba diyorum rahim büyüyor yer acıyor.
Karında ağrı bağırsaklarda değişim yapmış olabilir mi?
Sen nasılsın cnm nasıl geçiyor bugün meleğinle?

Hanimlar ben kacarak evlendim hemen hamile kaldim resmi nikah kiyamadik belli sebeplerden dolayi

Eslerinize simsiki sarilin degerlerini bilin ben iki haftadir dogru duzgun sesini duyamiyorum bile

Onu cok sevdim .

Bugun bebegimin dilinden babasina mektup yazdim okadar zor gunler geciriyorumki hergun genelde agliyorum hamiligimdende birsey anlamadim

Sali gunu annsinin yanina gitcem mektubu vercem nolirsunuz cok zor bir surecten geciyorum dua edin ;(

Ay cnm benim ya, nikah yapacak mı peki ?
Ederim etmez olur muyum cnm benim.

Ay cnm benim ya, nikah yapacak mı peki ?
Ederim etmez olur muyum cnm benim.

Cnm nikah kiyacakti ama suan kiyamiyor kimse ulasamiyor ailesi reddetmis ben sali gunu gidecegim annesiyle konusacagim baklm neler olacak hergun agliyorum

Suan adami taniyamiyorum halbuki okadar uzerime duser bebegine duserdi

Ben ileridecocuguma babam nerde deyince ne diyecegim ;(

Hamile olmasam ne hali varsa gorsun derdim ama. Suan oyle birsey diyemiyorum onun parcasini tasiyorum
Ve hayatta cocugumdan vazgecmm bu saatten sonra ,

Hayatta ki tek daynagim annem tek dalim o annemden asla vazgecmm ama annem derse bir secim yap

Cocugumu secerim

Kbakmayin cok kotuyum

Ya cnm benim, hatalar hep küçük yaşlarda yapılıyor işte...
Nikah kıymayan adam çocuğu da üzerine almaz.
İyi düşün taşın, karar ver.
Ailen maddi olarak sana bakabilir mi?
Yada maddi olarak ailende arkanda duracak insanlar var mı?

Okadar sikinti cekiyorumki manevi yonden agliyorum ama bebegimden hic sikayetci degilim olmadim olmamda onu simdiden okadr cok seviyorumki onun hic gunahi sucu yok cunku

Cnm maddi durumdan sikinti yok ailmdede yok
Gecerli sebepten kiyamiyor biliyorum ama en azindan ne biliyim bana yanimda oldugunu hissettrmiyor ailemin yanindayim 2 haftdr iki ftadir boyle ailem gondermiyor gunu birlik gidip doncem

Okadar sikinti cekiyorumki manevi yonden agliyorum ama bebegimden hic sikayetci degilim olmadim olmamda onu simdiden okadr cok seviyorumki onun hic gunahi sucu yok cunku
Evladın hakkında sana kimse bı yorumda bulunmaz cnm benim.
Hayat senin, karar senin, seçimler senin.
Bu hayatı zorluğu yada kolaylığı ile yaşayacak sensin.
Dolayısı ile herşey sende başlar sende biter.
Umarım herşey istediğin gibi olur.
Çok güzel olmasını isterim senin adına.

Evli falan degil yanlis anlasilmasin ailemin yanindayim diyemi boyleki

Canım kaybın için çok üzgünüm hiç bi cümle seni teselli etmeye yetmez
2 defa düşük yaptım aşılamayla olmuştu.
Doktor kan pıhtılaşmasından şüphelendi testi araştırma hastanesinde yaptırdık,sonucu 1 ay gibi bi süre içinde çıktı.4 tane gen heterozigot çıktı gebelikte iğne+coraspin kullanıcaksın dedi kadın doğumcu+hemetoloji doktoru.
1 çocuğu sağlıklı bir şekilde doğup 2.çocuk düşük olanlarda da olabiliyomuş canım bi kaç sitede denk geldim buna,yanlız bu sendede var demek değil canım içini ferah tut yinede araştırmak istersen araştırma hastanesi ücretsiz yapılıyo

Cnm maddi durumdan sikinti yok ailmdede yok
Gecerli sebepten kiyamiyor biliyorum ama en azindan ne biliyim bana yanimda oldugunu hissettrmiyor ailemin yanindayim 2 haftdr iki ftadir boyle ailem gondermiyor gunu birlik gidip doncem
Bol bol dua et. Allah herşeyin en hayırlısını nasip etsin sana.
Peki ailen hamile olduğunu biliyor mu?

Tesekkurler cnm sagol amin ins hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…