2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Evet doktorda her kadında olacak diye bı durum yok dolayısıyla gösterge değil diyorlar.
Benim annemin hamileliklerinde asla ne bulanti, ne kusma, ne aşerme vs hiç bir şey olmazmış.
Doğru tabı herkeste aynı olmaz.bı olup bır olmayınca insan korkuyor.eşim kusunca sevınıyor artık bebek canlı demekkı dıyor.

Gunaydin annisler
yaaa dun aksam benim yaramaz kiz cok hareketliydi onla ilgilenirken karnimda iki kez cizz gibisinden bisi hissettim. Cok endiseliyim. Bu sabah ta her sabahin ilk saatleri hissettigim dayanilmaz acligi hissetmiyorum. Off bugn de pazar yarin zaten kontrolum vardi ins bisi olmaz.
Yok canım korkma bir şey olmamıştır hem olsa kanama olurdu dımı

Arkadaşlar bulantı, halsizlik vs bebeğin sağlığı ile ilgili bilgi veren durumlar değildir. Ben doğru düzgün hiçbir belirti yaşamıyorum, doktor her şey normal demişti. Yine burada okumuştum biri boş gebelik yaşamış ve 10.haftaya kadar şiddetli mide bulantısı olmuş. O yüzden bulantı oldu/olmadı diye kendinize stres yaşatmayın.

Günaydın kizlar.bugün 34 yaşına girdim.yaşlanıyor um yaa..ama şimdi sorsanız kendini kaç yaşında hissediyorsunuz diye valla bir 64 varım çok halsizlik var ama hamilelikten olduğunu düşünmüyorum sirtim hala agriyor ve balgam çıkarıyorum ne güzel 3 gün geçmişti akciğerlerde sorun var ama hayırlısı eşim de artık alisti netten araştır teshisini koysana diyor.başından beri bu agri öldürecek beni..

Doğru tabı herkeste aynı olmaz.bı olup bır olmayınca insan korkuyor.eşim kusunca sevınıyor artık bebek canlı demekkı dıyor.
Korkma cnm, inan ki canlı olduğuna dair kesin genel geçer olmazsa olmaz değil bu belirtiler.
Ben mesela bı kere kustum. Ama sürekli bı öğürme kussam rahatlayacağım.
Ve 3 4 gündür yerlerde sürünüyorum.

Günaydın kizlar.bugün 34 yaşına girdim.yaşlanıyor um yaa..ama şimdi sorsanız kendini kaç yaşında hissediyorsunuz diye valla bir 64 varım çok halsizlik var ama hamilelikten olduğunu düşünmüyorum sirtim hala agriyor ve balgam çıkarıyorum ne güzel 3 gün geçmişti akciğerlerde sorun var ama hayırlısı eşim de artık alisti netten araştır teshisini koysana diyor.başından beri bu agri öldürecek beni..
Vitamin eksikliği falan mı var ki halsizlik belki ondan kaynaklanıyordur. Ama ne kadar sana öyle gelmesede gebelikten bence :)
Bel ağrısı bende de oluyor bir ara doktora gitmeyi düşündüm ama yapılacak birşey yok diye gitmedim.
Ayrıca yaş konusu da hiçte yaşlanmakla Alakası yok 70den önce kimseye yaşlı denmiyor artık :)
Orta yaş bile 50 yaşa diyorlar :)
Doğum günün de kutlu olsun :KK200:

B12 değerinize baktırdıniz mi?
B12 eksikliği insana böyle hissettirir.

Korkma cnm, inan ki canlı olduğuna dair kesin genel geçer olmazsa olmaz değil bu belirtiler.
Gorumcem bır kere kusdugumu ogrenınce bebeğin canlı olduğunu gösterir dedı eşimde ona taktı 8 yıl olmayınca artık korkuyorsun.bırde bakıyorum duşuklerde oluyor grupta onada etkileniyorum

Gorumcem bır kere kusdugumu ogrenınce bebeğin canlı olduğunu gösterir dedı eşimde ona taktı 8 yıl olmayınca artık korkuyorsun.bırde bakıyorum duşuklerde oluyor grupta onada etkileniyorum
Yengem 4 ay boyunca bulantıdan hiçbir şey yiyemedi öyle bi bulantısı vardı. Kuzenimin de hiç bulantısı olmadı aksine iştahı açıldı ilk 2 ayında 5 kilo aldı. Bulantıyla ilgili olduğunu sanmıyorum o yüzden her hamilelik farklıdır. Belirtiler de gidip geliyor arada stres yapma hiç kendine

Yengem 4 ay boyunca bulantıdan hiçbir şey yiyemedi öyle bi bulantısı vardı. Kuzenimin de hiç bulantısı olmadı aksine iştahı açıldı ilk 2 ayında 5 kilo aldı. Bulantıyla ilgili olduğunu sanmıyorum o yüzden her hamilelik farklıdır. Belirtiler de gidip geliyor arada stres yapma hiç kendine
Haklısın.iştah olarak benımde ıyı

Bebeginle ve sevdiklerinle güzel senelerin olsun. Maalesef hamilelikte hastalıklar çıkıyor ,bebişler iyi olsun da biz çekeriz artik.

Geçen gün öyle saçma şeyler görüp bir de sinirlendim. Bir de rüyamda gördüğüm kişiyi arayıp kızdım :halay: Allahtan ki rüyamda annemi gördüm başkası olsa cekmezde :anneadayı:
Kiyamam ya anneler candir bu dunyada herturlu nazini ceken tek insandir:110: kaybedince insan kiymetini daha iyi anliyor

Biliyorum canım ıkı kere tup bebek yaptırdım.zaten ortalama aynı zamanlara denk gelıyo ama 5 gun embriyo dışarda dollendıgı için kana daha geç geçer tek fark.benım hiç tutmamıştı.
Bilmiyodum canım
5.gün embriyosu tutunmaya hazır embriyo oluyo
3.gün bölünmeye devam ediyo tutunması daha geç oluyo o yüzden.
Bende 4.denememde şükür pozitifi gördük

Kızlar ben bır ara çok kusuyordum sonra uç gun geçtı hiç olmadı derken bugun tekrar başladı.arada geçtıgı oluyor mu sızde.gorumcemde bebegın canlı olduğunu gösterir bulantı dıyo doğru mu
Bulantın devam ediyo kusman mı devam etmiyo canım.
Eğer öyleyse benim hergün bulantım oluyo kusmam bi ara oluyo bi ara olmuyo şükür herşey yolunda gidiyo :nazar:

Merhaba hanımlar uzun süredir üyeyim fakat ilk kez yazıyorum çok şükür bende Allah'ım izin verirse Nisan annesi olacağım inşallah 9+2 günlük hamileyim
Hoş geldin canım hayırlı uğurlu olsun gebeliğin.
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin :KK200:

Canım nasıl oldun geçti mi ishalin ?

X