2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benımde adetım uç dört gun geçmiştı teste 4241 çıktı aha ıkız dedım tek çıktı.kiminde daha erken salgılanıyo hormon sanırım
Tüp bebekte adet gecikmesine bakılmıyo canım.
Transfer tarihinden sonra sana bi gün veriyolar o gün testi yaptırıyosun canım değeride embriyonun günüde etkiliyo öyle olunca

Tüp bebekte adet gecikmesine bakılmıyo canım.
Transfer tarihinden sonra sana bi gün veriyolar o gün testi yaptırıyosun canım değeride embriyonun günüde etkiliyo öyle olunca
Biliyorum canım ıkı kere tup bebek yaptırdım.zaten ortalama aynı zamanlara denk gelıyo ama 5 gun embriyo dışarda dollendıgı için kana daha geç geçer tek fark.benım hiç tutmamıştı.

Kızlar ben bır ara çok kusuyordum sonra uç gun geçtı hiç olmadı derken bugun tekrar başladı.arada geçtıgı oluyor mu sızde.gorumcemde bebegın canlı olduğunu gösterir bulantı dıyo doğru mu

Kızlar ben bır ara çok kusuyordum sonra uç gun geçtı hiç olmadı derken bugun tekrar başladı.arada geçtıgı oluyor mu sızde.gorumcemde bebegın canlı olduğunu gösterir bulantı dıyo doğru mu
Ikinci hamileligim,kizimda hic bulanti ,kusma olmadi simdide yok,bebegin canli oldugunun gostergesi oldugunun sanmiyorum,Allah kolaylik versin canim

Gunaydin annisler
yaaa dun aksam benim yaramaz kiz cok hareketliydi onla ilgilenirken karnimda iki kez cizz gibisinden bisi hissettim. Cok endiseliyim. Bu sabah ta her sabahin ilk saatleri hissettigim dayanilmaz acligi hissetmiyorum. Off bugn de pazar yarin zaten kontrolum vardi ins bisi olmaz.

Günaydın kızlar sabah bulantısı olanlar istifra ederken sizde de çok safra çıkıyor mu resmen kendimden geçiyorum hele ağzımda bıraktığı o acı tat çok kötü yaaa. Mide boş ondan diyorum ama her gün gittikçe fazla safra geliyor gibi hissediyorum. Insallah bulantılar azalır da rahatlarim. Gerci bende sadece sabah bulantısı var ama o bile zorluyor.

Bi sey yoktur Insallah canim. Bende mutfakta biraz iş yapınca ya da yorulunca ayrı giriyor. Dinlenince geçiyor.

Ikinci hamileligim,kizimda hic bulanti ,kusma olmadi simdide yok,bebegin canli oldugunun gostergesi oldugunun sanmiyorum,Allah kolaylik versin canim
Evet doktorda her kadında olacak diye bı durum yok dolayısıyla gösterge değil diyorlar.
Benim annemin hamileliklerinde asla ne bulanti, ne kusma, ne aşerme vs hiç bir şey olmazmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…