2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İzmirde genel prosedür heralde canım :)
Erkek bebekte veya donmuş embiriyoda yüksek çıkıyo diyolar bakalım hangisinden dolayı yüksek çıktı cinsiyet kesinleşince söylerim hangisinden olduğunu :))
Bu tedavide Rabbim kaç tane verirsen kabulüm diye dua ettim canım.
Daha önce ikiz olmasını çok istiyodum

Folik asit,inofolic combi,crinone sabah 1,progestan gece 1,coraspin,oksapar iğne.
Prolutonu ne zaman bırakıcakmışsın canım doktor bişey dedi mi

Sana çok şey vermişler canım. İğneyi her gün mü oluyorsun? Benim de önceden her akşam progestan iğne, günde 4 defa progestan tablet ve sabah akşam estrofem tablet vardı. Bunları 8.haftada bıraktırdı doktor. Progestan iğne yerine haftada bir olan bu iğneyi verdi. İkili teste kadar devam edicem sonra duruma göre söyleyecek herhalde.

Sana çok şey vermişler canım. İğneyi her gün mü oluyorsun? Benim de önceden her akşam progestan iğne, günde 4 defa progestan tablet ve sabah akşam estrofem tablet vardı. Bunları 8.haftada bıraktırdı doktor. Progestan iğne yerine haftada bir olan bu iğneyi verdi. İkili teste kadar devam edicem sonra duruma göre söyleyecek herhalde.
Evet canım iğne hergün pıhtılaşma var.
Progestan ve crinoneyi 12.haftada falan bırakcam heralde canım.
İnsülin direncim var pkodan dolayı daha önce şeker hapı kullanıyodum gebelikte bıraktırdılar inofolic combiyle devam ediyorum

Canım merkez transfer sonrası 5.gün benden e2 ve progestan testi istedi tabi ben o gün dayanamadım betayada baktırdım :ıslık:
5.gün 0.49
12.gün 270
14.gün 755 çıktı biz ikiz galiba dedik tek gebelik:nazar:
İkiz bthcg ile alakası yok canım benim 11.gun 577,88 çıktı ama tek transfer edilmişti zaten

İkiz bthcg ile alakası yok canım benim 11.gun 577,88 çıktı ama tek transfer edilmişti zaten
Az çok hatırlıyorum o zamanlardan canım seni benim transfer 3.gün donmuştu 12.gün değeri 270ti seninde muhtemelen 2 gün öncede 200lerde bi değerdi :KK66:

Merhaba...
Bende kürtaj oldum. 9+2 de bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. 7+1 de durmuş. Allah hepinizin yavrularını korusun...
Allah sabır versin canım inşallah en hayırlı zamanda sağlıcakla yeniden kısmet olur Allah her şeyin hayırlısını versin.. Herhangi bir belirti olmamışmıydı epey sonra farkedilmiş

Merhaba...
Bende kürtaj oldum. 9+2 de bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. 7+1 de durmuş. Allah hepinizin yavrularını korusun...

Cok gecmis olsun Rabbim insallah saglikli bir sekilde tekrar nasip eder.
Kalbinin durmasi icin herhangi bir sebeo soylediler mi ? Kanama vs olmus muydu ?

Minnosumu ekledim çok şükür tahminlerinizi alayim

Eklentiler

• 20180922_193154-1.jpg
    20180922_193154-1.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 86
Günaydın canım
Doktora sordum perşembe günü yürüyüşe başlayabilirmiyim diye 20 dk hafif tempoda başla dedi daha bismillah demedik :KK52:

Ben ilk zamandan beri ara ara yürüyorum :super:

Ay ben Aslında plates yapmak istiyorum
Yürüyüşte hergün yapmaya çalışıyorum yarım saat kadar.

Plates ve yogaya 2 hafta sonra başlıycam inş 12 haftayı doldurmak gerekiyor:KK15:

yoook nerde bacım.Robot oldum aksamdan sabaha, sabahtan aksama uyuyorum.Ne tadim var ne tuzum.Herşeyden tiksiniyorum.Biri suradan kalk suraya otur dese üstüne atlıycam o derece.Ben bende degilim.Bu ben degiliiiim.
Ben nerdeyim.Nasil bir işe bulaştıysak gari:duduk::rolleyes:

Olsun iyi hissedince artık, ben çalışıyorum bir de. 1 haftadır 1 saate çıkardım yürüyüşü o_O:spor:

Allah gönlünden geçeni sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım.
Demekki bundan sonraki kontroller ayda 1e çıkıyo
Amin canim hepimiz insaallah saglikla kavusalim bebislere. Ben devlet hastanesine gidiyorum ozelde daha sik kontrole cagiriyolar bildigim kadariyla.

Az çok hatırlıyorum o zamanlardan canım seni benim transfer 3.gün donmuştu 12.gün değeri 270ti seninde muhtemelen 2 gün öncede 200lerde bi değerdi :KK66:
Benımde adetım uç dört gun geçmiştı teste 4241 çıktı aha ıkız dedım tek çıktı.kiminde daha erken salgılanıyo hormon sanırım

Ben ilk zamandan beri ara ara yürüyorum :super:

Plates ve yogaya 2 hafta sonra başlıycam inş 12 haftayı doldurmak gerekiyor:KK15:

Olsun iyi hissedince artık, ben çalışıyorum bir de. 1 haftadır 1 saate çıkardım yürüyüşü o_O:spor:
Benim tüp bebek canım ilk zamanlar yasaktı yeni izin geldi :)

Amin canim hepimiz insaallah saglikla kavusalim bebislere. Ben devlet hastanesine gidiyorum ozelde daha sik kontrole cagiriyolar bildigim kadariyla.
Amin canım inşallah inşallah cümlemiz sağ salim kavuşalım :dua:
Ben ilaç yazdırmaya gidiyorum canım 15 güne bir bu zamana kadar sonraki randevuya şu zaman gel demedi.
12.haftada kullandığım ilaçı bırakcam heralde ondan sonraki randevu sıklığını merak ettim :)

X