2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hayırlı akşamlar arkadaşlar sol kalçama belimden birsancı girdi sabahtan beri onu çekiyorum. Muayeneden gelenler ne şirin bebeleriniz maşaallah hepsine. Bende bu salı gidicem nasipse. Bakalım.rahat duracak mı bu sefer

Hafif bir şekilde leke oluyor ara ara. Doktor önlem için iğne ve progestan verdi. Büyümüş heryeri belli artık :)

Ben onu hiç bilmiyordum. Akıntı oluyor falan deyince doktor "rahim ağzı gayet iyi görünüyor sorun yok" demişti. Bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum canım. Doktorlar takip ediyordur gerçi.
Akıntıyla ilgili değil canım bu kesenin yeriyle alakalı. Çok önemli bi konu canım çevremde 2 tane örneği var bunun.
İkiside doktor ihmali bazen doktorlar dikkat etmiyo canım hatırlatmakta fayda var

Ben onu hiç bilmiyordum. Akıntı oluyor falan deyince doktor "rahim ağzı gayet iyi görünüyor sorun yok" demişti. Bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum canım. Doktorlar takip ediyordur gerçi.
Hatta 7 haftalıkken tüp doktorunada sordum canım uzunluk nasıl diye gayet iyi dedi.
İlerleyen aylarda tekrardan ölçtür gerekirse dikiş atılır dedi

Bende 53 lira fark ödedim.

Amin canim bende ilk gebelikte kiz istedim oldu cook sukur darisi Sana :)
Allahım herkesin gönlüne göre versin inş. Benimde 1 kızım var kaybettiğim ilkim de kızdı. Esimle bana inş erkek olur diyorlr ben bizim öyle bir luksumuZ yok diyoruz sağlıklı olsun da başka birşey istemiyorum.herkes 1 kızı 1 oğlu olsun ister ama bu zamanda artık tek isteğimiz sağlık. İlk gebeliği mde dr cinsiyetini sordum o sonraki is dedi Spina bifida dedi dünyam başıma yıkıldı.ismini bile duymadığim bir Rahatsızlikti.Allahım herkesin ne isteği ne dileği varsa versin...

Allah sabir versin canim tabi ki oncelikli istedigimiz saglikli olmasi ille de erkek olsun demiyoruz saglikli olsunda

nub a göre çıkıntısı paralel gibi geldi ya da ben kız istedigim için hepsini kız görüyorum
Keşke ultrason kağıdımı unutmasaydım bende tahmin alırdım :)
Gerçi doktor çıkıntı var dedi ama yibede nub çoğu kişide doğru çıkıyo :)
Bizim çıkıntıda dikti bende gördüm

Akıntıyla ilgili değil canım bu kesenin yeriyle alakalı. Çok önemli bi konu canım çevremde 2 tane örneği var bunun.
İkiside doktor ihmali bazen doktorlar dikkat etmiyo canım hatırlatmakta fayda var

Canım şimdi araştırdım internetten. Enfeksiyon rahim ağzının gevşemesine sebep olabiliyormuş. Sanırım doktor akıntıyla bu şekilde ilişkilendirdi.

Hamilelikte rahim uzunluğu pek çok şeyden etkilenir. Bunları sıralarsak;
  • Kadınlar arasındaki biyolojik farklılıklar
  • Hamilelik sırasında kanamanın neden olduğu komplikasyonlar
  • Enfeksiyon
  • Rahim astarının iltihaplanması

Bende şalgam suyu aşermiştim normalde aklıma bile gelmezdi melike222 A ALEYALEY
Bence bu aserme vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin vs göre oluyor.Normalde de öyle değil miyiz, uzun zamandır yemediğimız bsyi ister canımız ya hani.cunku gebelikteki asermenin onu çok sevmemizle hiçbir alakası yok baksana dimi, ne bileyim ben böyle dusunuyorum.

Maşallah kan sonucu da güzel çıkar insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…