2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İyi akşamlar Hamişler hafta ici o kadar yogun tempoda çalıştım ki akşamlar i hemen uyuyordum. Bu haftaki yazışmaları kaçırdım . yarin geriye doğru bakarım :anneadayı: safra kesesiyle ilgili degerlerim yüksek çıkmıştı. Doktora gittim ilaca başladık tabi kan tahlillerini verdik. Haftaya netleşecek. Birde ilaçlar değerleri dusurecekmi onu ölçecek. Minigime bi sey olmasında ben çekerim.:anne:
İnşallah sorunsuz şekilde biran önce atlatırsın canım :)

hamilelikte kırmızı etten beyaz etten her türlü etten benim gibi nefret eden var mı şuan yazarken bile midem bulandı :bicak:
Canım ne yiyon sen dicen belki şu yazımı görünce :)
Kırmızı et,tavuk,peynir,süt,yumurta,şeftali,salça,domates,çikolata,ceviz,fındıktan tiksindim.
Çok sevdiğim taze fasulye,mercimek çorbası,tarhana çorbası göresi yanım kalmadı onlardanda tiksindim.
Günümü çeyrek ekmeğin içine doğradığım yarım kase yoğurtla geçiriyorum bazen

Komple mutfaktan tiksiniyorum şuan. Acıkmak üzereyim ne yiyeceğim hakkında fikrimde yok:KK67:
Balık hakkında ne düşünüyorsun?
aynen buz dolabı bile kokuyor açmıyorum doktorum almoni diye bi vitamin desteği yazdı balık yağı folik asit ve bir sürü vitamin var onla idare ediyordur inş

Kırmızı et,tavuk,peynir,süt,yumurta,şeftali,salça,domates,çikolata,ceviz,fındıktan tiksindim.
Çok sevdiğim taze fasulye,mercimek çorbası,tarhana çorbası göresi yanım kalmadı onlardanda tiksindim.

genelde ben de öyleyim 4 kilo verdim oğlumda ekşi yiyebiliyordum bunda ondan da midem bulanıyor elma iyi geliyor bana akşam yemeğim o olacak tavsiye ederim :KK70:

hamilelikte kırmızı etten beyaz etten her türlü etten benim gibi nefret eden var mı şuan yazarken bile midem bulandı :bicak:
Et yumurta balık kokusu bile korkunç.
Ağzımı burnumu tıkayıp oğlan a pişiriyorum mecbur. Valla çok zormuş böyle de olmak seni çok iyi anlıyorum canım

Ekmeğin içine yoğurt mu doğruyon kız:confused:
Hangi levelsin sen ehheuheh :KK70:

Komple mutfaktan tiksiniyorum şuan. Acıkmak üzereyim ne yiyeceğim hakkında fikrimde yok:KK67:
Balık hakkında ne düşünüyorsun?
Sandviç yiyorum ben de genelde ekmeğin içine yeşillik peynir domatess ımmh sanki bi ömür bunla geçermiş gibi geliyor:kk77:
Balığı benim de göresim duyasım yok oğlan için dışarı çıkıyoruz yedirirken bile zor sabrediyorum :KK12:

Sandviç yiyorum ben de genelde ekmeğin içine yeşillik peynir domatess ımmh sanki :kk77:
Bi ömür bunla geçermiş gibi geliyor
Balığı benim de göresim duyasım yok oğlan için dışarı çıkıyoruz yedirirken bile zor sabrediyorum :KK12:
Ben gündüz ne yersem o canım akşam yok bende iptal :) hatta gerçi artık sabahta kısıtlı yiyebiliyorum :confused: ama sandviç dediğin gibi mantıklı özellikle yeşillik peynir falan oh fitamin hep :))

X