2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canlar nasılsınız :)
Doktora giden arkadaşlarımız olmuş inşallah herşey gönlünüzce olur sağ salim evlatlarımıza kavuşuruz

Bizde bugün ilaç yazdırmaya gittik gitmişken miniğimizide gördük
Elleri kolları ayakları baya belirginleşmiş artık,minicik kuzumun elleri ayakları kıpır kıpır hareket halindeydi çok şükür çıkıntısını bile gördük darısı muayene için gün sayan hepimizin başına olsun İnşallah

Aaa ağlamak mı ? Yapma canım senden duymayalım bunu :) doktoruna ulaşma imkanın yok mu peki ? Araya hafta sonu girmeden bi gitsen, ilacın etkisidir belki ilacını değiştirir
Haftaya cuma perinatoloji ye gene gidicem.
Bugün gidersen çok beklerim.
Akşam eşim gelsin olmadı bı serum taktırırım.
İlaç da verirler sanırım.
Tarhana yaptım kendime içinde un var un yasak ya şaştım kaldım. Valla yicem napayım yoksa ben gidicem.
İçtim valla azıcık.
Yeminle ağladım karın agrisi en zor ağrılardan ya cnm. Aynı anda tuttu kasıklarim ve bagirsaklarim düşün sen artık bı yandan dakka başı WC ye git gel. Çok ter attım. Su gibi oldum bütün gece.
Moral oldunuz Allah razı olsun.

Canım geçmiş olsun inşallah en kısa sürede toparlanırsın.
Suya falan birden yüklenme yudum yudum tüketmeye çalış,birde pirinç lapası isale bire bir çözüm bilmiyorum yasak mı değilse hemen ye inşallah şifa olur

Oyy kuzum ne güzel ya maşallah herkes böyle güzel haberlerle gelir inşallah Okudukça mutlu oluyorum

Zordur tabi canım kolay olur mu hiç, bol bol su iç sıvı kaybediyorsun şimdi. Ama bir an önce git doktora, sen söylersin tabi ama gidince serum falan alacaksan özel durumlarını mutlaka belirt. Bize de haber ver ara ara.. inşallah geçer hemen

İki kasık pirinç yiyebilirim cnm.
Suda haslayip yumusayinca süzüp yicem dimi cnm.

Su çok kaybettim cnm orası kaçınılmaz bı gerçek.
Eşim geç gelecek ya şimdi pirinç lapası yazmış M melike2 onuda yapıcam.
İnşallah iyi gelir.

canım bence bir doktora git mikrobik bir durumsa yediklerin zaten fayda etmeyecektir. Vücudun susuz kalmasın

Benim yine kanamam oldu Yine hastaneye gittim apar topar kanama alanim buyumus bebek sabah 8+5 ti 21 mm di simdi 8+3 19 mm cikti. Bebekte gerileme neden olur Allah korusun dusecek mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…