2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim arkadaşıma da öyle demişlerdi ama şimdi maşallah ikisi de gayet sağlıklı :) iyi düşün iyi olsun ç.
Ben de bazen geçti galiba diyorum ertesi gün tekrar başlıyor. Kabızlık beni de mahvetti.Eger WC bu kadar sorun olmasaydı şuan tartıda en az 2 kg eksiktim sanırım.
Aynen. Tam azaldı diyordum öyle bir geri geldi ki yerimden kalkamadım Allahtan kabızlık yok bende. Hamile kaldığımda 52 idim şimdi 51 kiloyum. Ama pantolonlar göbeğimden çok rahatsız ediyor. Yenileri içinde erken daha. Bende lcw den beli lastikli bir pantolon aldım gayet rahat ve güzel oldu :)
Arkadaşıma %85 kız demişti Doktoru 12. Haftada sonra 16. Haftada erkek çıktı :)))
Benim doktorum oran vermez hiç. Sadece tahminini söyler. Üzerine basa basa sadece tahmin der. Bence en doğrusunu yapıyor. % 85 kız diyince daha kesin oluyor ama tahmin diyince kesinleşmesi için bekliyorsun :) Benim ve 2 arkadaşıma 12. Haftada yaptığı tahmin tutmuştu. 29 Eylül’de gidicez bakalım tam 12+1 olacak.

Tabi canım haklısın bu günlerimize çok şükür inşallah yakında geçer bulantıların

kendime çok şaşırıyorum ilk gebelikte uykudan gözümü açamadım.

Valla kuzum dün midem falan iyiydi birde ben birşey farkettim pet şişeyle daha iyi içebiliyorum bardakla olmuyor nedense. Bundan sonra eve 24lü falan pet şişe aldırcam eşime
Kesinlikle öyle daha çok içiliyor. Bardakla aklıma bile gelmiyor ama gittiğim odaya şişe götürünce arada içiyorum, o şişeyi de bitirmek zorunda hissediyorum kendimi

Krese baslamasi iyi olmuş.Uyum da sagladiysa super, büyümüş de okula gidiyor yaGecen hafta MEB de oğlumun kaydını gördüm ben de, anasınıfı ve isteğe bağlı ilkokul gozukuyordu.Hala gözümün önünden gitmiyor.Hem de benim gittiğim ilkokul...Olsun yasiyor ve yanimda, kokusunu duyabiliyorum çok sukur.Bulantilar bitecek galiba, can cekisiyor iste.Aslinda 15 haftadan önce cinsiyet söylenmesi bence de doğru değil.ogluma 12 haftalıkken kız demişlerdi 15. Haftada ordan bişey çıktı sonraayrintiliyla da bakıyor benim doktorum her gittiğimde.belki de o yüzden bu kadar erken cinsiyet söylerim dedi.

Canım geçmiş olsun babana umarım şimdi daha iyidir. Allah gücünü kuvvetini artırsın.
Sağol canım çok teşekkür ederim.araba hurda oldu ama babamın burnu bile kanamamis şükür AllahaA.sadece biraz boynu aciyordu, onu da krem ve kas gevseticiyle hallettik.uzulurm diye söylememiş bana kazadan 2 gün sonra haberim oldu nasıl kizdim.

Merhaba canım.Uykusuzluk beni de çok sinir ediyor.Zaten çok az vaktim var uyumak için.onu da WC ye giderek, sağa sola dönerek harcıyorum.Cok uykum olsa da uyuyamiyorum çok sinir bozucu.Simdi uyudum uyudum yoksa 5-6 aydan itibaren zaten zorlaşacak uyumak.melatonin mi alsam diye de düşünüyorum.Gidince sorcam doktoruma.

Çok teşekkür ederim canımtabi şimdi kürdan kadar bir bacak var, yesen dişinin arasında kalir olsun bekleyip görünce daha güzel oluyor.ben 1 aydan fazla görmedim.4+4 te keseyi gördüm o kadar.simdi ekranda herşeyini görünce çok iyi geldi. Teşekkür ederim, babam iyi şükür, biraz bizde kalamasi iyi oldu.

Ayy maşallah ya baya meydana çıkmış Allah sağlıkla nasip etsin. Bugün benimde randevum var ama benimki böyle görünmez herhalde doktorun ultrason cihazı berbat
Amin inşallah, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalimsen kaç haftaliksin cnm takvimin yok .9 u gectiyseniz ultrason ne kadar net olmasa da birşeyler belli olur yine de.

Ben de 56 ile başladım şuan 56.400 o da WC sorunu yüzünden bence yoksa şuan kesin 53 olurdum.Henuz kıyafet almadım ben, azcik daha idare ediyim diyorum.tayt ve uzun bir tunikle idare ediyorum şimdilik.pantolonlarin düğmesi kapanmiyor,4 parmak açık kalıyor.Sanirom belim kalinlasti.Gule güle giy lastikli ilk cicini canimBiz de 28 Eylül'de 12+1 olcaz inşallah.Burada oran yazan arkadaşın haftası bizden ondeydi.Gorurse yazar belki, geçmişe gitmek istemiyorum kim bilir hangi sayfada kaldı.Ama yurt dışında diye bildiğim için herhalde orda öyle demistim.Ben de oğlumda yaşadım aynısını.12 de kız 15 de erkek oldu.15 den önce inanmamak lazim bence.cogu tutturuyor ama işte yine de risk.Sonra benim gibi pembe cicileri degistirmek var bide

Hanımlar koyu kahve lekenenmem arada oluyor.sızde de oldu mu böyle.geçtı dıyorum ıkı uç gun sonra tekrar oluyor
Cnm geçmiş olsun, yine de doktoruna bildir durumu.Benim 6. Haftada sadece 1 kez küçücük bir kahve leke gelmişti peceteye.Progestan al artarsa ve yat dinlen dedi doktorum.Dinlenince geçti zaten ilaca da gerek kalmadı.senin de çabuk biter insallah.

Valla kuzum dün midem falan iyiydi birde ben birşey farkettim pet şişeyle daha iyi içebiliyorum bardakla olmuyor nedense. Bundan sonra eve 24lü falan pet şişe aldırcam eşime
Aa bir tek ben varım böyle bardakla içemeyeb sanıyordum. Biz hep 1.5 lt lik alıyoruz. Daha çok içiriyor. Ben normalde günde 3 lt içerim aslında ama şimdi bulantıdan 1.5 lara düştüm

Aa bir tek ben varım böyle bardakla içemeyeb sanıyordum. Biz hep 1.5 lt lik alıyoruz. Daha çok içiriyor. Ben normalde günde 3 lt içerim aslında ama şimdi bulantıdan 1.5 lara düştüm
Ben de bardağa koymadan icemiyorum.ve bardak da cam olacak.gunde 3 litreyi buluyor.Ama WC ye gitmek ten yoruluyorum.

Kızlar aranızda benim gibi kilolu hamile kalan var mı ben 90 kiloyla hamile kaldim sizlerde durum nasıl...
Ben varım
78 ile hamile kaldım. 1 haftada yaklaşık 1 kg verdim istifradan.
Önceki gebeliğimde biraz daha düşük başlamıştım. 17. Haftaya kadar almayıp 4 kg vermiştim. Bulantıların tek iyi yanı bu :)
Ama açıkçası çok dert etmiyorum doktorum da çok dert etmedi, 16. Haftalardan sonra istersen hamile diyetine bsşlatdın dedi. Bakalım o günler gelsin..

Ben de bardağa koymadan icemiyorum.ve bardak da cam olacak.gunde 3 litreyi buluyor.Ama WC ye gitmek ten yoruluyorum.
Aman canım 3 lt harika hamilelikte iç de nasıl içersrn iç. Ben işte şu an içemiyorum. Geçen gece çıkardım 2 defa. Dedim su içeyim bari içerde birşey kalmadı. 500 ml içtiysem 1 lt sadece su çıkardım
Napayım idare edeceğiz..

Cikarsan da içmeye çalış canım.kusmadan dolayı zaten su kaybı fazla oluyor.Vucut su kaybettikçe bulantı da artar.idrar yolları enfeksiyonu da su kaybinin muhtemel sonucu.Sonra antibiyotik vs...Bundansa zor da olsa ic.Cikan çıksın, yakında kusma biter zaten inşallah.Dikkat et bak suyu az tukettiginde bulantin daha çok olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…