2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cnm listeyi atayım istersen uzun çünkü yazamam :):):)
Ayrıca bu liste 3 aylık gebe olunca değişecek.
İlk üç aylık liste.
3 aylık olunca gel diyet listen değişecek dedi.
Ay kan pıhtı sorunu olmaması çok iyi cnm, valla haline otur şükür et.
Benim vucudum folik asit ve B12 üretmiyor.
Sana benim gibi ekstra vitaminler vermezler.
Ama diyet aynı değişmiyor maalesef.

Kizlar cildi guzellesenlerin oglu bozulanlar in kizi olur derler bakalim dogru cikicak mi kiz annenin güzelligini alir erkek anneyi her gecen gün guzellestirir derler bu arada Ben haftada 1 bazen 2 gün aksam yatmadan Gül suyu yada sade sodayla silerim cildim de ne kizimda nede oglumda bozulma olmamisti deneyebilirsiniz sadece kizimda burnum kocaman olmustu cok cirkin hissediyordum kendimi....

sana zahmet atarsan çok sevinirim canım
ilkkez duyuyorum b12 folik asit üretmeyen bünyeyi Allah kolaylık versin şifa versin inşallah
diyetisyen sıkıntısı var buralarda iyice araştırıp iyi birine gideyim
şoktan çıkmam lazım önce
çok şükür pıhtılaşma yokmuş sevindim valla

Canım geçen banu çiftçinin videosunda izledim 11+0 da başlar 13+6 da biter diyordu yani sizinki kapsıyor.

Kan pıhtı sorunun yok ya cnm folik asit ve b12 sorunu olmaz sende.
Bende 4 gen bozuk onlar neden oluyor.
Perinatoloji bölümü olan hastane bul orda diyetisyen vardır cnm.
Tonla para verip özele gitmene gerek yok.
Özelden listeyi atarım birazdan.

tamam canım çok sağol
4 gen bozuk dediğin kromozom tahlilinde mi çıktı
bize de kromozom tahlili yaptılar temiz çıktı birde bahçeci de yaptırdım belki 50 ye yakın tahlil istemişlerdir herşey de bilgilendirdiler neden bunu atladılar anlamadım

Cnm sen karıştırıyorsun, kromozom ayrı kan pıhtı testi ayrı.
Ben kan pıhtı testinden bahsediyorum.
Bakılmadı ise baktır mutlaka kan pıhtı testinin adı "trombofoli paneli" bak testlerine.
Bakıldığı konu kanın pıhtılaşmasına neden olan genler de problem varmı ona bakılıyor.

tamam canım şimdi isimlerine baktım onlarda yapıldı çok şükür
Allah kolaylık versin bize canım

Amin canım inşallah canım düşük ten sonra korundunuz mu korunduysaniz kaç ay korundunuz doktor bana 2 ay dikkat et dedi 2 ay sonra kontrole çağırdı canım

Mesela geçen benim gittiğimde de doktorun acil ameliyatta dediler randevum iptal edilmiş ama Doğum mu demek istediler yoksa başka birşey mi bilmiyorum birazda bu yüzden merak ettim. Öğreniriz artık ilerleyen zamanlarda:)
Herkes biliyor artık ama sosyal medyada paylaşmadık. Muhatap olduklarımız biliyor :) ikinci çocuk yolda senin desene :)
Gerçekten öyle kuzum başım belada

Anladım cnm çok geçmiş olsun..bende ilk gebeliği mi Fakültede sonlandirdilar tayfun alper di çok. Zor günler geçirmiştim fakültenin bende kötü bir anısı olduğu için tercih etmedim ama arastiriyorlar o.yönden iyi.

Sempatik geldi ama adam baba olacağını duyurmak istiyor ne var bunda bende eşime kimseye söyleme demiştim laf arasında iş yerinden Ali biliyor e Ahmet’te biliyor e komutan da biliyor izin almak İçin söyledim e Mehmet de duymuş şu da biliyor bu da biliyor. Dedim kim kaldı sorsan kimseye söylemedik

Daha öğrendiğimiz gün aynısı başıma geldi. Birtek yakın bi arkadaşı var ona söylicem demişti. Sonra işyerimden şuna söyledim böyle oldu o biliyo şu biliyor... dedim sen Zaten söylemişsin herkese Birde kimseye söyleyemedim diye acıtasyon yapıyor bak sen

Hahahhha aynen yemin ederim arkadaşı aradı ordan söylim söylim mi diyor söyle artık duymayan mı kaldı dedim bende çocuk gibiler yemin ederim

Bizimkiler ana oğul gözden nazardan korkarlar.Hic birseyi kolay kolay söylemezler. Bende bunlara gelin olunca huylarından kaptim. İşe girer söylemez işten çikar söylemez.Sınavi kazanir soylemez.cocuklari dogar millet dogunca ögrenir.Oyle entresan bisiy.

O da değişik ortası yok mu bunların be

Benimki de inanır nazara kaynanam da inanır ama evlendiğimiz günden bu yana beklediği için yeni daha kimseye söyleme anne dedim tamam dedi komşularla otururken konuştuk yanlarında bebekten bahşediyor. Söyledin mi diyorum e komşular mecbur biliyor diyor yakın baya komşularıyla. Zaten kalp atışından sonra duymayan kalmadı bebeğe hamileliğe nazar deneceğini düşünmüyorum ama ben. Bir hamile kalan biz değiliz ki. Ben sadece olur da bişey olur dış gebelik olur kimyasal olur diye kimseye söylemek istemedim. Normalde inanırım nazara ama hamileliğime neden nazar değsin diye düşünüyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…