2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Oncelikle hayirli olsun hamilelginiz.. Ins cikmaz lakin bn ilkinde olursa ikincide de olur die biliyorum.. Bnm normalde triot sorunum yok ama oglumda triotim firlamisdi dogumdan snra hapi kestim simdi tekrar hamileyim yine firlamis ilaca basladim

Benim ilkinde az olmuştu bulantım ama keyfi yiyip içmekten 26 kiloya yakın aldım gerçi verdim hepsini ama bu sefer çok daha dikkatli olmak istiyorum kilo almak zevkli de vermek çok zor ayyy

Benim ilkinde az olmuştu bulantım ama keyfi yiyip içmekten 26 kiloya yakın aldım gerçi verdim hepsini ama bu sefer çok daha dikkatli olmak istiyorum kilo almak zevkli de vermek çok zor ayyy

Benimde ilk gebeliğim de 3 ay bulantıdan hiç faydalı şeyler yiyemedim bulantıyı bastırsın diye dayandım karbonhidratlara...
sonra da iştahım bir açıldı 22 kilo almıştım. şimdi çok dikkatli olmaya kararlıyım

Yine en fazla ben almışım heralde ehehehh
Birlikte dikkatli gidelim burdan uyarırız birbirimizi iyi olur

Oncelikle hayirli olsun hamilelginiz.. Ins cikmaz lakin bn ilkinde olursa ikincide de olur die biliyorum.. Bnm normalde triot sorunum yok ama oglumda triotim firlamisdi dogumdan snra hapi kestim simdi tekrar hamileyim yine firlamis ilaca basladim
Merhaba bende tiroid ilacı kullanıyorum 6.4 çıktı tsh bir gün 75 bir gün 5O mg kullanıyorum sizin kac degeriniz ne kadar kullanıyorsunuz ben ilk bebegime hamile kalmadan önce başlamıştım kullanmaya sonrada bir süre normale döner gibi olmuştu ama bu yıl başında tekrardan başlamıştım

Merhabalar hayırlı olsun 6+1 de kalp atışı için mi gideceksiniz doktordan sonra buraya yazabilir misiniz beni de 6+2 de çağırdı da bayram tatili girmeden İnşallah duyabiliriz

Benim bir de 9 haftalıkken düşüğüm oldu o daha da endişelendiriyor beni
Geçmiş olsun inşallah saglıklı bir şekilde kucagına alırsın miniğini Gönlünü ferah tut dua et bol bol.ben de bilmediğimden sürekli araştırıyorum keşke engel olabilsem kendime araştrmasam.

Benimde ilk canım.acemilikten bol bol endişeye sahibim
Ben de senin gbiyim hersyden nem kapiyorm korkuyorm takinti yaptm uyanir uyanmaz wcye gdip leke fln var mi dye bakiyorm korkuyorm bse olck dye. Nasl kurtlcz bu endiselerdenn

Geçmiş olsun inşallah saglıklı bir şekilde kucagına alırsın miniğini Gönlünü ferah tut dua et bol bol.ben de bilmediğimden sürekli araştırıyorum keşke engel olabilsem kendime araştrmasam.
Aynen doktorum da google’da çok yalan yanlış bilgi var asla araştırma bir sorun varsa doktora başvur dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…