2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sabah ilk idrarınla yap canım testi

Kızlar başka hastanede 2 gün sonra tekrar beta hcg yaptırdım. 600 yükselmiş sizce sorun mu var yoksa başka hastanede yaptırdıgım için mi ?

Bende suanda 5+3 üm 4+3 te görmüştük keseyi sende görürsün inşallah canm bnm

Selam canım hayırlı olsun
Benim oğlum da 17 aylık 2017 mart annesiyim hayırlısı olsun her şeyin

Merhaba kızlar benim adetim 4 gecikti ,4.günde beta hcg değeri 1042. Oğlumda 17 aylık henüz süpriz oldu bu bize. Hala inanasım gelmiyor..

Ben de 2017 temmuz annesiyim. Sürpriz oldu bize de. Emziriyorum hala, nasıl olacak bakalım

Gunaydin... Kizlar kalp atislari icin ne zaman cagirdilar sizi bni bayram tatili gormeden die 17 agustosa cagirdi ama duyabilirs belki dedi ozamana 6+3 olcgm sanirim Allah izin verirse

Ben de keseyi 4+6 da gördüm. Daha 5-6 mm idi.
Bugün 5+5’iz, ilk gebelikte olmayan bulantılar başladı. Hatta demin ilk sabah istiframı etmiş bulunmaktayım Cuma 6+1’de tekrar gidicem.
İlkinde bulantı yaşamadığım için ilk 3 ayda 7 kilo almıştım. Gebelik şekeri olmuştum.
Belki bu bebeğimde en azından dikkatli alırım ve şeker olmam diye seviniyorum bulantıya Azı karar çoğu zarar tabi.
İlk bebeğimin kilolarını hala veremediğim için kilolu hamile kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…