2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kuzumm evet şükür 30. Haftaya girdik 💛💛
Sanırım şuan 4,5-5 kilo civarı aldım. Bir ara iştahım aşırı açıktı yedikçe acıkıyordum resmen, şuan gitti o.☺
E çok iyi hiç kilo almamışsın canım 😂😂 10 haftada 5 kilo alaan bile ideal kilodasın çok iyi

Kizlar iyi geceler nasılsınız ? Yorumları okudum teker teker A April wind canım 30 haftaya gelmişsiniz maşallah 🥰 Yekta bey nasıl Allah inşallah kucağına sağlıkla almayı da nasip eder ♥️

Kendini mama sandalyesinden atan minikler olmus 😔 Duru da geçen yurutecle beraber takla atti. Bir baktım baş aşağı duruyor nasıl korktum anlatamam Allah'tan birşey olmadi. Allah korusun bütün evlatlarımızı..

Bizi soran olursa 1 Haziran'da ise basliyorum. Süt izninden dolayı idari izindeydim. İzinler kaldırıldı. Çok korkuyorum bu Corona illerinden. Ben kalp hastasıyım, duru ' nunda kalbinde problem vardı. İşe başlayınca duruyu annemlere bırakacağım işin kötü yani annem ve babam da kalp hastası :KK43: Onlara Allah korusun virüs bulastiracagim diye aklım çıkıyor :KK43: Birde Duru' yla hiç ayrılmadık nasıl dayanacagiz bilmiyorum.. Bizde de durumlar böyle 🍭

Kizlar iyi geceler nasılsınız ? Yorumları okudum teker teker A April wind canım 30 haftaya gelmişsiniz maşallah 🥰 Yekta bey nasıl Allah inşallah kucağına sağlıkla almayı da nasip eder ♥️

Kendini mama sandalyesinden atan minikler olmus 😔 Duru da geçen yurutecle beraber takla atti. Bir baktım baş aşağı duruyor nasıl korktum anlatamam Allah'tan birşey olmadi. Allah korusun bütün evlatlarımızı..

Bizi soran olursa 1 Haziran'da ise basliyorum. Süt izninden dolayı idari izindeydim. İzinler kaldırıldı. Çok korkuyorum bu Corona illerinden. Ben kalp hastasıyım, duru ' nunda kalbinde problem vardı. İşe başlayınca duruyu annemlere bırakacağım işin kötü yani annem ve babam da kalp hastası :KK43: Onlara Allah korusun virüs bulastiracagim diye aklım çıkıyor :KK43: Birde Duru' yla hiç ayrılmadık nasıl dayanacagiz bilmiyorum.. Bizde de durumlar böyle 🍭
Bende idari izinliydim ama müdürüm sağolsun bir ay önce iptal etti bizim servisin iznini. Bir aydır işe gidiyorum ben. Maske + sosyal mesafe. Eller sürekli yıkanacak. Ben yemekhaneden çıktım. Anlamıyorum nasıl açık hala yemekhane, millet nasıl korkmadan gidiyor. Kumanya dağıtılsa keşke. Çayda içmiyorum. Daha doğrusu içiyorum ama gidip kendi bardağımla alıyorum. Onların bardağına güvenmiyorum. Millet içiyor valla o bardaklarla. Odayı sürekli havalandırıyorum. Umarım bişey olmaz.tedbirli olmak lazım

@atanamayanogretmen senin soruları/derdini sıralaman
H Heart of Gold kimseyi es geçmeden her soruya cevap vermesi
@melike222 haha Melike’nin de geriden gelerek herşeyi kaçırması.. özellikle @begonyas ‘ın doğurmasındaki kaçırışı.. 😂😂
Canımsın elimden geldiğince bakıyordum ama eskisi gibi değilim artık aktif. Unutuyorum bile çoğu şeyi. Ama seni görüyorum çok güzel oldun Sağlıkla alacaksın kucağına inşallah bebeğini

Göbek çıkacak artık ama cidden kilon çok iyi. Ben ilkinde16 ikincide 12 13 kilo aldım 😅
Kuzum ama sen zayıfsın senin o kilolarla o kadar almanda normal çırpı gibi birşeysin maşallah bak sende 2 doğum yaptın bide 😂 Gören inanmaz belkide maşallah maşallah 🧿

Amin canım inşallah teşekkür ederim💛💛
Durukuşa da geçmiş olsun 😞
Çok mesaj varmış bakamadım aklıma geldi haftalar sonra ne var ne yok diye çok eski bir konumu hortlatmış biri canım sıkıldı ne kadar kırıcı yorumlar yapılmış bdv hiç sevmiyorum nasıl bir bir hata yapıp oraya yazdıysam artık
Ya evet o taraflar öyle boşver ya millet saldıracak yer arıyor :/
Canımsın elimden geldiğince bakıyordum ama eskisi gibi değilim artık aktif. Unutuyorum bile çoğu şeyi. Ama seni görüyorum çok güzel oldun Sağlıkla alacaksın kucağına inşallah bebeğini
Olsun canım olur öyle 🤗
İnşallah iple çekiyorum o günleri 🙏

Kuzum ama sen zayıfsın senin o kilolarla o kadar almanda normal çırpı gibi birşeysin maşallah bak sende 2 doğum yaptın bide 😂 Gören inanmaz belkide maşallah maşallah 🧿

Olsun canım olur öyle 🤗
Evet ya çok kırıcılar keyfim kaçtı. Konunun kapatılmasını bekliyorum.. Az kaldı canım hele son haftalar daha hızlı geçiyor. Sonra doğdu emzirdim gazı uykusu derken bak 14 aylık oldu bizimkiler. Bu zamanların tadını çıkarmaya bak

Evet ya çok kırıcılar keyfim kaçtı. Konunun kapatılmasını bekliyorum.. Az kaldı canım hele son haftalar daha hızlı geçiyor. Sonra doğdu emzirdim gazı uykusu derken bak 14 aylık oldu bizimkiler. Bu zamanların tadını çıkarmaya bak
Öyle yapmaya çalışıyorum 🤗
Geçsin geçsin artık hızlıca 🤗

Olsun canım olur öyle 🤗
Evet o kilo avantajım vardı. Şimdi yok 🤣🤣 Yada ben alışık değilim bu kiloya ondan böyle düşünüyorum:)) ama sende kilolu değildin ki. Sende iki hamilelik geçirdin 😚

Bende kendimi eski benle kıyaslayınca şimdi kendimi kilolu görüyorum ama herkes çok iyi oldun böyle diyor. Sen kaç kilosun ki bence benden farkın yok 🧐 😘😘
Ay tişikkir ederim ama şımarırım 😅☺️🤭
Benim kollarım falan kalın ya bölgesel problemlerim var bence, artık hayırlısı doğumdan sonra bi çeki düzen veririm kendime olabildiğince 🤣

Dişi çıktı da rahatladı teyzesi yoksa aşırı mız mız günlerdir pert olduk. Keyfi yerine geldi şimdi. Prenseslerin ne yapıyor?
Büyüğü şuan beni deli ediyor teyzesi. Bir saattir tabağını bitirmesini bekliyorum 🤪 küçük etrafı dağıtmakla meşgul 🤪
Rahatlamıştır yavrum dicem ama daha çok çıkacak diş var :KK43:((
Sizin premses nasıl. Göküş özlemiş ablasını 😍

Ay tişikkir ederim ama şımarırım 😅☺️🤭
Benim kollarım falan kalın ya bölgesel problemlerim var bence, artık hayırlısı doğumdan sonra bi çeki düzen veririm kendime olabildiğince 🤣
Herkes evde kilo almış ben verdim çocuk peşinde koşmaktan :)). Emme işi bitince vakit bulursam spora gitmek istiyorum ama hiç sanmıyorum öyle bir vakit bulacağımı 🤣🤣 Leslie çok işe yarıyor ama. Yekta beyimiz uyurken yaparsın artık 😍😍 zaten aldığın kaç kilo 😅 hemen verilir

X