2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Şükür kuzum iyiyiz tabi her an doğuracak gibi hissetmemi saymazsak 😱 Çok fenayım 2 gündür. 😔
Kasılman mı oluyor neden öyle hissediyon 🤔
Son aylarda artıyordu sancı kasılmalar ha şimdi ha bugün diye geçirtiyor sıpalar günleri 😊
Sağ salim gününde gelsin kuzucuğum ❤

Kasılman mı oluyor neden öyle hissediyon 🤔
Son aylarda artıyordu sancı kasılmalar ha şimdi ha bugün diye geçirtiyor sıpalar günleri 😊
Sağ salim gününde gelsin kuzucuğum ❤
Yok kuzum ya baskı hissediyorum şişlik sanki sığmıyor gibi karnıma o yüzden galiba 😅
His olarak öyle yani.
Tabi Kasılmada oluyorda şu sıralar ama normal seyrinde, Abartmıyor sağolsun🤪
Teşekkür ederim kuzum inşallah vaktinde gelsinn💛💛

Yok kuzum ya baskı hissediyorum şişlik sanki sığmıyor gibi karnıma o yüzden galiba 😅
His olarak öyle yani.
Tabi Kasılmada oluyorda şu sıralar ama normal seyrinde, Abartmıyor sağolsun🤪
Teşekkür ederim kuzum inşallah vaktinde gelsinn💛💛
Eee büyüyor annesi olsun o kadar 😍
Uslu kuzum benim sakin sakin gününü bekliyor 😁
Annesine relaks ol benim erken gelmeye niyetim yok burası rahat mesajı veriyor😇

A April wind bak sen çağırmadan geldim 😂
Nasılsın Yekta kuzumuz nasıl 😇

Nisan annelerimiz sizler nasılsınız
Çoğu kişi kaçak 😐
Bebişler büyüdü, nasıl alışkanlıkları var, dişler zorluyor mu 😬
(%90 cevapsız kalacağını bilerek yazmak😂)
Ne iyi ettin 🥰 hep gel hep 😂
İyiyiz kuzum siz nasılsınızz nasıl gidiyor 🤩

Ne iyi ettin 🥰 hep gel hep 😂
İyiyiz kuzum siz nasılsınızz nasıl gidiyor 🤩
Bizde hep bir koşturmaca inan nasıl akşam oluyor nasıl yatıyoruz anlamıyorum 😅
Bu akşam nazlı hilali uyuturken boş boş tavanı izledim yorgunluktan 😂
Malum ben dört ay sonra döndüm memleketten
Evi tahmin edersin 😂😂
Bugün anca düzene sokabildik evi, duşa girerken artık yorgunluktan ağlayacaktım 😩

Evi tahmin edersin 😂😂
Bugün anca düzene sokabildik evi, duşa girerken artık yorgunluktan ağlayacaktım 😩
Oyy ne zor gelmiştir şimdi aylar sonra 😳 nazlı kuzum nasıl sen nasılsın canım 🤩

Evi tahmin edersin 😂😂
Tahmin edebiliyorum 😱
Neyse kuzum bir yandan bitmesi iyi olmuş parça parça yapınca hem insanın gözünde büyüyor hemde hergün hergün Yorulmuş oluyor.
Yorgunluk kahvesi lazım sana, yakın olaydım yapardım hemen🤣

Oyy ne zor gelmiştir şimdi aylar sonra 😳 nazlı kuzum nasıl sen nasılsın canım 🤩

Günlük rutine dönmek zor olmadı da evi toparlayıp düzene sokmak epey zor oldu 😂ben giderken kıştı 🙈
Yazlık kışlık değişimi yaptık, nazlı hilalin küçülenlerini kaldırdık, dolap içleri baza altları derken baya yorucu oldu 😐

Ben iyiyim çok şükür canım, nazlı hilalin peşinde koşturup duruyorum, gelir gelmez bir haftada 500 gr verdim 😂😂
Nazlı kız da maşallah sürekli hareket halinde, sürekli bir şeyleri alıp başka yerlere koyuyor her şey her an her yerden karşımıza çıkabilir 😂😂
O kadar hareketli ki yemek yemek için bile oturmak zoruna gidiyor her öğünde savaş çıkıyor 😂

Siz nasılsınız canım, beste nasıl 💜
Kolik kız 😇

Tahmin edebiliyorum 😱
Neyse kuzum bir yandan bitmesi iyi olmuş parça parça yapınca hem insanın gözünde büyüyor hemde hergün hergün Yorulmuş oluyor.
Yorgunluk kahvesi lazım sana, yakın olaydım yapardım hemen🤣

Sağol kuzum keşke yakın olsak da içsek karşılıklı 🤩
Derleme toplama bitti, şimdi sırada detaylı temizlik var 🤯
Ama haftaiçi eşim işteyken ben sadece günlük işleri yapabiliyorum, tek başıma cam kapı perde yapamam nazlı hilal çok hareketli
Haftasonu yorgunluktan anamızı ağlatıp haftaiçi yatıyoruz 😂😂
Zaten gündüz yemek bulaşık evi topla nazlı Hilal’i yedir uyut oyuncakları 1500 kere topla derken zaman geçip gidiyor 😂😂
Akşamları da eşim gelince hemen yemek yiyip parka gidiyoruz sonra nazlı hilal ağlaya ağlaya geliyor parktan 😂😂
Bu kez de banyo yaptır uyut derken valla en son ayaklarım sızlıyor artık

Çok zorlanıyorum..hiç durmuyor malesef. Koltukların üstünde geziyor.. Çocugun işi gücü tencere kepçe bulaşık makinesi süpürge🤭🤭bazen pilim bitiyor🥴🥴evdede bunaldık malum
Yaa 🤭
Erkek bebe hiperaktifliği olsa gerek kuzum 🙈
Şuan gözümde canlanıyor ilerisiii😂
Ama çocuklarda haklı ya nasıl atacaklar enerjiyi bir şekilde böyle böyle anca işte. Temiz hava bile alamadılar kıştan çıktık corona patladı. Ablasıyla oyun kurabiliyorlar mı belki o yönden paçayı kurtarırsın nefes almalık zaman kalır 🥰

Sağol kuzum keşke yakın olsak da içsek karşılıklı 🤩
Derleme toplama bitti, şimdi sırada detaylı temizlik var 🤯
Ama haftaiçi eşim işteyken ben sadece günlük işleri yapabiliyorum, tek başıma cam kapı perde yapamam nazlı hilal çok hareketli
Haftasonu yorgunluktan anamızı ağlatıp haftaiçi yatıyoruz 😂😂
Zaten gündüz yemek bulaşık evi topla nazlı Hilal’i yedir uyut oyuncakları 1500 kere topla derken zaman geçip gidiyor 😂😂
Akşamları da eşim gelince hemen yemek yiyip parka gidiyoruz sonra nazlı hilal ağlaya ağlaya geliyor parktan 😂😂
Bu kez de banyo yaptır uyut derken valla en son ayaklarım sızlıyor artık
Keşkee 😍
Kız, sen anlatırken ben yoruluyorum yine 🤣🤣
O değilde hak veriyorum ben bile iki kişi yaşadığımız evde cinnet geçiriyorum bazen mutfaktan çıkamıyor gibi hissediyorum kendimi hiç toplu kalmıyor gibi 😳 Senin bebeyle yetişememen, zamanın pırr diye akması çok daha normal kuzum💛
Bakalım ben nasıl günler görecem😂
Şu sıralar zaten uyku moduna geçtim uyanıp uyuyorum öğlen oluyor yine uyuyorum tadını çıkarıyorum son uykularım diye 😂😂😂

Yaa 🤭
Erkek bebe hiperaktifliği olsa gerek kuzum 🙈
Şuan gözümde canlanıyor ilerisiii😂
Ama çocuklarda haklı ya nasıl atacaklar enerjiyi bir şekilde böyle böyle anca işte. Temiz hava bile alamadılar kıştan çıktık corona patladı. Ablasıyla oyun kurabiliyorlar mı belki o yönden paçayı kurtarırsın nefes almalık zaman kalır 🥰

Keşkee 😍
Kız, sen anlatırken ben yoruluyorum yine 🤣🤣
O değilde hak veriyorum ben bile iki kişi yaşadığımız evde cinnet geçiriyorum bazen mutfaktan çıkamıyor gibi hissediyorum kendimi hiç toplu kalmıyor gibi 😳 Senin bebeyle yetişememen, zamanın pırr diye akması çok daha normal kuzum💛
Bakalım ben nasıl günler görecem😂
Şu sıralar zaten uyku moduna geçtim uyanıp uyuyorum öğlen oluyor yine uyuyorum tadını çıkarıyorum son uykularım diye 😂😂😂

Valla çok klasik olacak ama bol bol uyu 😂😂😂
Bak daha günün ilk yarısındayız, sabah 7.30da kalktık, şu saate kadar emzirmek dışında totom yer görmedi 😂
Ama sağlık olsun da bu yorgunluklar geçici diyerek avutuyorum kendimi 😇

Yine çok klasik bir laf ama çok doğru, her şeyin başı sağlık, bak geçen yıl bu vakitlerde ben nelerle uğraşıyordum, çocuğuma bile bakamıyordum ama şimdi çok şükür sağlıklıyız varsın yorgun olalım 💜

Valla çok klasik olacak ama bol bol uyu 😂😂😂
Bak daha günün ilk yarısındayız, sabah 7.30da kalktık, şu saate kadar emzirmek dışında totom yer görmedi 😂
Ama sağlık olsun da bu yorgunluklar geçici diyerek avutuyorum kendimi 😇

Yine çok klasik bir laf ama çok doğru, her şeyin başı sağlık, bak geçen yıl bu vakitlerde ben nelerle uğraşıyordum, çocuğuma bile bakamıyordum ama şimdi çok şükür sağlıklıyız varsın yorgun olalım 💜
Aynnennn öyle kuzum kesinlikle 💛
Maşallah, hala emişiyor musunuz darısı başıma artık 🙏😂
Siz yine büyük çoğunluğu atlattınız 1 seneye çok daha rahat edeceksiniz 🙈

Günlük rutine dönmek zor olmadı da evi toparlayıp düzene sokmak epey zor oldu 😂ben giderken kıştı 🙈
Yazlık kışlık değişimi yaptık, nazlı hilalin küçülenlerini kaldırdık, dolap içleri baza altları derken baya yorucu oldu 😐

Ben iyiyim çok şükür canım, nazlı hilalin peşinde koşturup duruyorum, gelir gelmez bir haftada 500 gr verdim 😂😂
Nazlı kız da maşallah sürekli hareket halinde, sürekli bir şeyleri alıp başka yerlere koyuyor her şey her an her yerden karşımıza çıkabilir 😂😂
O kadar hareketli ki yemek yemek için bile oturmak zoruna gidiyor her öğünde savaş çıkıyor 😂

Siz nasılsınız canım, beste nasıl 💜
Kolik kız 😇
Ne kadar da biz 😂 beste’yi geçtim ben bile ayakta yiyorum artık oturmak mümkün değil 😄 eşimle pert oluyoruz 😬 gazımız da hala devam ediyor bu arada 🤣 doktorun dediği gibi 1,5-2 yaşı bulacak herhalde, sağlık olsun 🥰
Ellerine sağlık canım. Benim de evi bi elden geçirmem gerekiyor ama kendimde o gücü bulamıyorum 😄 detaylı bi temizlik yapmam lazım

X