2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kavak yellerini hatırladım ☺️ Sağlıkla kucağına al inşallah canım 🙏🏻

Geçen gün kemer bağladım yerleri siliyordum o salondaydı çünkü basınca kayabiliyor içimde rahat 5 dk olmadı bir bakayım dedim kemerden sıyrılmış ve tepsi bölümüne ters oturmuş😱😱😱 hemen aldım kucağıma o günden sonra yanında değilsem oturtmuyorum
Dikkatli olmam lazım. Seviyorlar Aşağı sarkmayı yada tepsi bölümüne oturmayı.

Cuttingcorners Cuttingcorners kuzum sling kullandık demişsin. Hangisinden kullandın? Kullanımı kolay mıydı?

atanamayanogretmen atanamayanogretmen canım örtmenim nerelerdesin 😂 doğru mu hatırlıyorum bilmiyorum sende kullanmıştın sanki sling. Doğru hatırlıyorsamm eğer Seninki hangisiydi? 💞
Bak beni dürttün hemen gelip baktım 😂
Kuzu ben de sling kullandım ve çok memnun kaldım
Ama ben yenidoğan döneminde kullanmadım yani ilk ay annem Yanımda olduğu için ihtiyaç duymadım aslında
Sonrasında evde dışarda gezmede her yerde kullandım hatta Nevşehir’e gezmeye gitmiştik arkadaşlarla, orda süper rahat oldu kucağımda uyudu tavsiye ederim 👍🏻

Sağol kuşum. Bende kangurudan çok slinge daha yakınım. Bunu bağlaması falan zor oluyor mu? Yoksa yaptıkça alışılanlardan mı? Sorularım çok muhteşem :KK70: Gerçi ağustos sıcağında kullanabilir miyim emin olamadım :confused:
Ben en çok ağustosta kullandım canım, birinde yaklaşık 3 saat kaldı gezdik uyudu uyandı derken
Ayrıldığımızda ikimiz de su içindeydik 😂
Ama biz Kapadokya’da tepe bayır her yeri yürüdük de ondan o kadar terlemişti 😅
Ama şöyle söyleyim hiç çocuklu gibi değildik gezerken, o kadar rahattık

11 aylik yurudu kuzum, ecem kışın o kadar cok hastalandiki, bide eve aldigimiz salincaktan dustu kolunu kırdı...anca toparladik, ders anlatirken babasi bakiyo ama kapiyi yumrukluyo diyebilirim🤣
Ahh canım çok büyük geçmiş olsun allah beterinden saklasın

Ah yavrum çok üzüldüm kaza işte kimin aklına gelir ki? 😕 çok geçmiş olsun ipek de mama sandalyesinden attı kendini şükür bir şey olmadı ama insan çok korkuyor
Zeynepcim ipek’e de çok geçmiş olsun
Allah korusun yavruları

A April wind kuzucum Yekta bey sağlıkla gelsin inşallah
Nasıl geçiyor son zamanlar
Doğum yapalı bir yıl oldu ama ben hamileliği hala çok özlüyorum 😇

Bu arada ilk mesajına da cevap yazmış olayım :)
Bizde günler nasıl geçiyor anlamıyorum inan
Artık uykusuzluğa da alıştım
Uzun zamandır da ailemin yanındaydım, nazlı hilal o kadar hareketli ki babam annem ben eşim zor yetişiyoruz arkasına 😂
Akşam olunca kalan sağlar bizimdir modunda takılıyoruz 🤣
Zaman o kadar hızlı geçti ki minicik hallerine bakıp duygulanıyorum

Sizin için de her şey çok güzel olsun inşallah 💖
Her anın tadını çıkarmak nasip olsun, sağlıklı huzurlu mutlu günleriniz olsun Yekta kuzusuyla🌈 💞
En çok senin için dua ettim bu grupta
Her zaman görüşemesek de aklımda kalbimde ve dualarımdasın 🌷

Ahh canım grup... gece yarılarına kadar mesajlaşırdık, sohbetler espriler mutluluklar üzüntüler endişeler her şeyi birlikte yaşadık paylaştık
Dilerim herkes için her şey çok güzel olur ve her zaman güzel haberlerimizi alırız ❣️

En son böyle arka arkaya mesajlar yazdığımda Nazlı Hilal yeni doğmuştu uykusuz gecelerimizde burda takılırdık 😅
Veya sabah o uyanmadan hızlıca yazardım aklıma takılanları, doydu mu çişi yeterli mi gazı var kustu uyumadı hangi damla derken sıralardım soruları 🥳
Şimdi Nazlı Hilal hanım uyuyalı saatler oldu ama ben keyif yapıyorum nerden nereye 💖

Bak beni dürttün hemen gelip baktım 😂
Kuzu ben de sling kullandım ve çok memnun kaldım
Ama ben yenidoğan döneminde kullanmadım yani ilk ay annem Yanımda olduğu için ihtiyaç duymadım aslında
Sonrasında evde dışarda gezmede her yerde kullandım hatta Nevşehir’e gezmeye gitmiştik arkadaşlarla, orda süper rahat oldu kucağımda uyudu tavsiye ederim 👍🏻

Ben en çok ağustosta kullandım canım, birinde yaklaşık 3 saat kaldı gezdik uyudu uyandı derken
Ayrıldığımızda ikimiz de su içindeydik 😂
Ama biz Kapadokya’da tepe bayır her yeri yürüdük de ondan o kadar terlemişti 😅
Ama şöyle söyleyim hiç çocuklu gibi değildik gezerken, o kadar rahattık

Ahh canım çok büyük geçmiş olsun allah beterinden saklasın

Zeynepcim ipek’e de çok geçmiş olsun
Allah korusun yavruları
Yaa canımsın sağol kuzum 💕💕
Senin aldığın hangisiydi?
A April wind kuzucum Yekta bey sağlıkla gelsin inşallah
Nasıl geçiyor son zamanlar
Doğum yapalı bir yıl oldu ama ben hamileliği hala çok özlüyorum 😇

Bu arada ilk mesajına da cevap yazmış olayım :)
Bizde günler nasıl geçiyor anlamıyorum inan
Artık uykusuzluğa da alıştım
Uzun zamandır da ailemin yanındaydım, nazlı hilal o kadar hareketli ki babam annem ben eşim zor yetişiyoruz arkasına 😂
Akşam olunca kalan sağlar bizimdir modunda takılıyoruz 🤣
Zaman o kadar hızlı geçti ki minicik hallerine bakıp duygulanıyorum

Sizin için de her şey çok güzel olsun inşallah 💖
Her anın tadını çıkarmak nasip olsun, sağlıklı huzurlu mutlu günleriniz olsun Yekta kuzusuyla🌈 💞
En çok senin için dua ettim bu grupta
Her zaman görüşemesek de aklımda kalbimde ve dualarımdasın 🌷
İnşallh canımm❣️
Söylenmeli kısma geldim şimdiden 😔
Yatmak kalkmak Yatakta dönmek zorlaştı göbüş büyüdü Çatı ağrıları, kasılmalar klasik 😂
3. Trimestera girmemle birlikte bu küçük şikayetler geri döndü🤭 Dediğim gibi çokta sabırsızım vakit geçsin hemen doğurmak istiyorum hayırlısıyla🙈
Duaların içinde çokça teşekkür ederim güzel yüreklim 😚 Hepimizin sağlıklı musmutlu güzel günleri olsun umarımmm💛

Ahh canım grup... gece yarılarına kadar mesajlaşırdık, sohbetler espriler mutluluklar üzüntüler endişeler her şeyi birlikte yaşadık paylaştık
Dilerim herkes için her şey çok güzel olur ve her zaman güzel haberlerimizi alırız ❣
Yaaa inanılmaz özlüyorum sizi anlatamam🤗
Çok başkaydı gerçektende. Paylaştığımız çok şey oldu acısıyla tatlısıyla. İyi ki😌 Çok tatlıydık bence 😚 Gerçi hala öyleyiz orası ayrı🙈
Kız allah seni. Gece gece duygulandırıyorsun beni de 🤦🏻‍♀
En son böyle arka arkaya mesajlar yazdığımda Nazlı Hilal yeni doğmuştu uykusuz gecelerimizde burda takılırdık 😅
Veya sabah o uyanmadan hızlıca yazardım aklıma takılanları, doydu mu çişi yeterli mi gazı var kustu uyumadı hangi damla derken sıralardım soruları 🥳
Şimdi Nazlı Hilal hanım uyuyalı saatler oldu ama ben keyif yapıyorum nerden nereye 💖
Gözümde canlandııııı
Ben yine error verdim
“Kızzz atanamayan, yine sıralayıp yazmışsın hangi birine cevap vereceğimi şaşırdım” modunda..🤣🤣
Ay gözüme biraz nisan anneleri kaçtı ağlıcam şurada az kaldı😂😂

Yaaa inanılmaz özlüyorum sizi anlatamam🤗
Çok başkaydı gerçektende. Paylaştığımız çok şey oldu acısıyla tatlısıyla. İyi ki😌 Çok tatlıydık bence 😚 Gerçi hala öyleyiz orası ayrı🙈
Kız allah seni. Gece gece duygulandırıyorsun beni de 🤦🏻‍♀

Gözümde canlandııııı
Ben yine error verdim
“Kızzz atanamayan, yine sıralayıp yazmışsın hangi birine cevap vereceğimi şaşırdım” modunda..🤣🤣
Ay gözüme biraz nisan anneleri kaçtı ağlıcam şurada az kaldı😂😂
☺️ Biraz erken dağıldı nisan anneleri sanki

X