2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Selamlar hanımlar nabersiniz?
Nisan da iki diş çıktı alt. Üstleri bekliyoruz.
Göz yaşı kanalları tıkalıymış sürekli gözü akıyor iltihaplanıyor sürekli damla kullanıyoruz geçmiyor, masaj yapıyorum biraz iyi geldi derken yine hooop iltihap akıntı.
Geceleri ayatçktayız sürekli uyanıyor saat başı, bir de uyumuyor ki ben mahvoluyorum eşime devrettim onun da bağışıklığı çöktü uykusuzluktan o da hasta.
Ateşleniyor bir de şuan ateşli öğlen menenjit aşısı olmuştu o ateş yaptı sanırım. İnşallah öyledir abisinin kreşte beta virüsü ve domuz gribi çıkmış test için gitmiştik doktora aslında. İnşallah aşıdandır ve geçer diye temenni ediyorum.
Oğlan da hasta orta kulak iltihabı oluyor kulağı akıyor sürekli damla kullanıyoruz.
Bu kış çok zor geçiyor benim için şükür halimize diyorum ama rahatlamak da istiyorum artık.
Kızın gece gündüz uykusuzluğu beni çok çok yıprattı, bana ve sizlere sabır diliyorum annelik çok çok zor!

Oyy canım ya her şey üst üste gelmiş sizde. Eşine de çocuklara da çok geçmiş olsun.
Nisantoşun ateşi muhtemelen menenjit aşısındandır. Üst dişler biraz zor çıkıyormuş o da zorlar şimdi kuzumu. Bizim de alt iki dişimiz çıktı sağ üst hafif patladı. Sağlık olsun canım bugünler geçer gider rahatlarız, onlar iyi olsun da

Sağol canım inşallah menenjittendir
Senin kuzucuk da rahatlar inşallah diş mış aman her şeyleri zor yav

Yaa benim minik çikolatalu parem bardaktan su mu içiyormuş aşkım bebeğimm afiyet olsun..metoş da oda socaklığında sevmiyor 2 gündür biraz soğutup veriyorum daha hızlı içiyor sanırım içi yanıyor bu aralaar
Ahh canım yaaa hepsi aynı anda olmuş..çok çok geçmiş olsun..menenjit ateş yapabilir. İnş aşıdandır diyelim. Beta virüsü tehlikeli ama okula göndermeseydin keşke. Büyük şehrin hastalığı da büyük oluyor valla bi de uyuz salgını varmış çok fena

Şuan evde canım da ne zamana kadar göndermeyeceğim ki mikrop virüs de bitmeyecek hastalanmaları da
Afiyet olsun oğluşuna ya su mu içermiş sıpa

kızlar bugün 3. günümüz oldu bebeğim kaka yapamadı . Ay mızmızlıktan mahfetti beni . Kaç gün geçince kabız demeliyiz ? En son biraz kayısı verdim bakalım . başka ne yapmalıyım .? masaj yağ vs denedim .

Doktorumuz 1 haftaya kadar yapmayabilir, karnı sert değilse sıkıntı olmaz dedi. Armut ver istersen biraz da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…