2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin.

Arkadaşlar selam benim bebegim su içemiyo ne denersem deneyeyim boğazına kaçıyor ve artık tamamen ek gıda alıyor geceleri mama yiyor ne kadar su içiriyorsunuz bebeklere
Suyu benim oğlan da bazen zorla içiyor ben ev yapımı vişne suyu yapıyorum ayran yapıyorum onları zevkle içiyor yemeklerden sonra içiyor genelde bazen de elma üzüm havuç suyu yapıyorum

QUOTE="melankolimm, post: 62076781, member: 778730"]
İyi geceler kızlar. Bildirim çoktandır gelmiyor. Biz 3 gündür ateşle cebellesiyoruz hep 39 a yakın 2 saatte bir. Devamli ağlıyor ne yapsam. Sanırım diş tir. Ve bizde tık yok. Varmı bir öneriniz. Gece nöbet tutuyoruz. Sizde durumlar nasıl
[/QUOTE]
Diş de genelde ateş olmaz diyolar ama belki hastalıkla beraber çıkaracaktır başka birşey yok dimi sadece ateş

Arkadaşlar selam benim bebegim su içemiyo ne denersem deneyeyim boğazına kaçıyor ve artık tamamen ek gıda alıyor geceleri mama yiyor ne kadar su içiriyorsunuz bebeklere

Benimde hep boğazına kaçıyor ama veriyorum yine de mecbur. çok olmamakla birlikte günlük yemeklerden sonra bir kaç yudum içiyor işte. lıkır lıkır içemiyor henüz

Bizimki de doğru düzgün su içmiyor maalesef zorla veriyorum birkaç yudum ağzını kilitliyor. Bi alışsalar
Doktora gittin mi canım diş değildir belki ? 3 gün diyorsun biraz uzun geldi ateş için

canım geçmiş olsun allah beterinden korusun.nasıl anladınız yani neden doktora götürmüştün

Ben de bunu deniycem canım eşime de söyledim hatta, belki oda sıcaklığındaki suyu sevmiyor

Bizimki de doğru düzgün su içmiyor maalesef zorla veriyorum birkaç yudum ağzını kilitliyor. Bi alışsalar

Doktora gittin mi canım diş değildir belki ? 3 gün diyorsun biraz uzun geldi ateş için
Antibiyotik verdi. Aferin ve alerji. Bide pedifen. Kan verdik. Yarın sonuçları alac az bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…