2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Umayında geniz akıntısı var. Uyurken çok öksürüyor.
Geçmiş olsun ya kıyamam kuzuma
Beste de uyurken çok öksürüyordu. Buhar rahatlattı sadece
Geçmiş olsun canım size de
Buhar iyi gelir, bizi baya rahatlattı

Cok gecmis olsun canim ,iyiki fazla ilerlemeden gitmissiniz , cabucak toparlansin kuzucuk

Geçmiş olsun. Evden çıkmamak hasta olmamak değildir. Aksine doktorlar hava Soğuk bile olsa günde yarım saat Dışarı çıkarın diyorlar .

Cok gecmis olsun canim ,iyiki fazla ilerlemeden gitmissiniz , cabucak toparlansin kuzucuk
Allah razı olsun inş bi an önce toparlanır.
Geçmiş olsun. Evden çıkmamak hasta olmamak değildir. Aksine doktorlar hava Soğuk bile olsa günde yarım saat Dışarı çıkarın diyorlar .
Ya evet nice çocuklar var dışarda ayağında çorabı yok ama hasta olmuyo, bende ama üşüyüp hasta olmasın, aman salgın var bulaşmasın diye düşünürken hasta oldu benim bebiş kontrolümüz vardı ciğerden röntgen çekindik ve antibiyotiğe başladık,tekrar kontrole gidicez... sizinde dişleriniz çıkmış maşşallah inci gibi dişleri olsun inş
Oyy hayırlı olsun canım bestenin de dişi çıktı , bizimkinin nedeni de belli oldu
İnci gibi dişleri olsun bestenin maşallah...

Kızlar pirinç unu aldim da sade pirinç unuyla nasıl muhallebi kıvam veriliyordu unutmuşum. İnternetten baktim ama bulamadım. Devamı oda vermek istemiyorum arada vereyim.

Sağol canım inşallah
Evet sanırım diş yüzünden hasta oldular Beste’nin dişide hayırlı olsun
Sağol canım

Kızlar pirinç unu aldim da sade pirinç unuyla nasıl muhallebi kıvam veriliyordu unutmuşum. İnternetten baktim ama bulamadım. Devamı oda vermek istemiyorum arada vereyim.
Ben de yapmayı düşünüyorum güzel bir tarif bulursam...hurmalı beve bisküvisi yaptım güzel oldu ama sertleşiyor yumuşatana kadar epey zorlandım

Hava verebildin mi canım kuzu nasıl şimdi

Uzun zamandır bakamadım oğlum atak döneminde midir diş mi çıkarıyodur bilmiyorum canımı okuyor ne uyuyor nede doğru düzgün yiyor mama sevdalısı cocuk ağzına mama sürdürmüyor sizinkiler nasıl ? uykusuzluktan sinirli olmaya basladım gün icinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…