2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Geçmiş olsun canım

Cnö A101 online sitesine baktın mı ,ordan da sipariş edebiliyosun,mağazada kalmıyo ama onlinede oluyo ürün.
Baktim canim orda da kalmamis. Esim black friday i beklesek mi dedi. Olmazsa bekleriz 1 ay sonra sanirm. Senin mama sandalyeni abimler de kullaniyor. Yegenim cok sevmemis ama ozellikleri guzel. Beni dusunduren 15 kg ya kadar olmasi. Bebim kiz biraz tombis. Ablasi da oturmak ister muhakkak bunlari goz onunde bulundurup 25 kg ya kadar ya da 36+m olanlardan almaya karar verdim.

sıkıyorum 10 dk filan bekliyorum sonra emziriyorum,kuru bi tıkanıklık cnm, sümük yok ama tıkalı burun,bebekler için viks varmış ondan alıyım diorum.

Allah razı olsun
Banyo yaptirinca buhar yap , kaynamis suya esans damlatiyorum vicks olur nane aromali yaglar var onlardan damlat suya bir kosede dursun banyo yaptirinca , bebek viksi var ama daha kucuk olduklari icin kullanamiyoruz ama ben kiyafetine suruyorum burnu acilsin diye

Nurs harvey diye bi markanın damlasını almış eşim yastığına damlatıyım diorum ,sağolasın öneriler için

sıkıyorum 10 dk filan bekliyorum sonra emziriyorum,kuru bi tıkanıklık cnm, sümük yok ama tıkalı burun,bebekler için viks varmış ondan alıyım diorum.

Allah razı olsun
Canim babyrub bebek vicksi var bende. 6 ay ve sonrasi icin uygun yaziyor almayi dusunuyorsan. Ben buyuk kizima kullaniyorum kucuge henuz kullanmadim. Ben genelde carpmalar icin kullandim. Morarma sislik icin bireber. Grip olmustu bi de ilk kez 3 gun once gogsune sirtina masaj yaptim bu vicksle. Hep korktum kullanmaktan. Belki yersizdi bilemiyorum. Kizim 3 yasinda kucuge sadece fizyolojik serum kullaniyorum tikaniklik olunca ise yariyor bizde cok sukur. Dr baska bisi onermedi. Ama cold mix almistik buyuk icin burnu cok dolu old icin mi bilmiyorum ama pek memnun kalmadim

Allah razı olsun
Bizimki de kuru gibi geliyordu da çekince doluyor
Biliyorum onları canım ama kullanmadım hiç. İşe yarar inşallah

Selam kızlar,benim bebiş bugün öksürmeye başladı ,acile gittik iyi ki gelmişsiniz dedi dr bronşite çevirmeye başlamış dedi 3 sefer ventolin ve oksijen aldık, parmağından oksijen değerine de baktılar düşüş olmuş çok mu tıkalı burnu dedi bende evet dedim şimdi evde de ventolin veriyorum inş geçer ,nasıl oldu hala anlamıyorum evden dışarı çıkmıyoruz evimiz sıcak ,sakındıkça daha çok hasta oldu

fullmoon19 canım benim çok geçmiş olsun... Vemtolin buhar rahatlatır inş.

Biizm 1 ay içinde 10 ar gün süren burun tıkanıklığı oldu sadece damla serum fizyolojik ıhlamur pekmez ve bol su işe atlattık ve hep yastıkla yan yüksekte yatırdım.

Buhar makinesi çalıştırıyoruz komnbiyi açtığımız günlerde.
İyi ki gitnişsiniz tekrar geçmiş olsun

Sağolasın cnm ne zormuş bu burun tıkanılığı geceleri uyanıyo ağlıyo ememiyo serum fizyolojik sıkıyorum sinir oluyo zombi gibi oldum
Günde 2-3 kez serum ve onun haricinde 4-5 kez damla yaptım. Sümük yok ama hırıltı vardı çok şükür geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…