2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Düzenli sağım yaptığın sürece sütün kesilmez hiç merak etme. Süt öyle kolay kolay kesilen bir şey değil. İlk kızımı iki yıl emzirdim. Kademeli azaltarak emzirmeyi bitirmemize rağmen süt hemen çekilmedi. Stresten de kesilmez yine ilk kızımda kızım on günlükken babam vefat etti yine kesilmedi. Rahat ol iyileşmene bak. Geçmiş olsun.

Yalnız bir önerim var ki o da bebeği biberonla beslemese eşin iyi olur. Çünkü biberona alışırsa emmek istemeyebilir. Kaşıkla enjektörle veya kaşık biberonla beslese güzel olur. Bibrona göre çok zahmetli bir şey ama bilemedim yine de söylemek istedim.

Kızlar çok mutlu ettiniz beni ya maşallah diyelim o zaman ♥♥
Çıkana kadar da böyle devam eder inşallah

Melike o komşularımız çalışıyor kuzum ya gelemezler
Sen böyle mutlu olduğun sürece daha fazla bile çıkar. Yeterki üzülüp stres yapma ❤
Tühh bende onlardan biri gelse keşke dicektim. Karamsar olmayalım şimdiden bir hal çare bulunur inşallah

Kuzum maşallah sübhanallahhh. Ben üç sağmada elde ediyorum o sütü canım benim. Az değil yeterli hiç dert etme kuzucum
Ptesiden sonra belki gerek kalmaz kuzum refakatçıya. İnş toparlarsın crp düşerse biraz. Dualarımdasın kuzucum

Bu kız beni gülme krizine sokacak
Hapşurduğum zaman ödü kopuyor,basıyor ağlamayı.
Onun ağlayışı beni güldürüyor
Sizin bebişlerde böyle mi benimkinin huyumu
Haha benim hapşırığımı anlamıyor ama öksürdüğümde korkup ağlıyor
Ama benim en komiğime giden şey kendi gazını çıkartıp önce dudak büzüp sonra kıyametleri koparmasıı :)

Hapşurduğumda hamileykende hareket ediyodu o zamandan korkuyomuş demekki
Benim öksürükle hapşurukta tam çocuk uyucağı zaman geliyo
O dudaklar işte o anda yenir

Sen böyle mutlu olduğun sürece daha fazla bile çıkar. Yeterki üzülüp stres yapma ❤
Tühh bende onlardan biri gelse keşke dicektim. Karamsar olmayalım şimdiden bir hal çare bulunur inşallah

İnşallah bakalım canım ya
Gündüz biraz daha iyi geçiyor da akşam olunca çok özlüyorum yavrumu

Aslında şimdi de birinin kalmasına pek gerek yok gibi canım ama mesela serum bitiyor hemşireye haber verilecek oluyor.
Ya da allah korusun acil bir durum gelişse yanımda biri olmalı ki hemen haber verebilsin
Çarşamba da böbreklerime takılan teller alınacak, sonrasında ağrım olur mu bilemiyorum

Bu kız beni gülme krizine sokacak
Hapşurduğum zaman ödü kopuyor,basıyor ağlamayı.
Onun ağlayışı beni güldürüyor
Sizin bebişlerde böyle mi benimkinin huyumu
Evet..hatta bugün emzirirken hapşurdum. Biraz sesli hapşurıurm da. İrkildi bana bi baktı durdu memeyi çekmedi. Ay annecim özür dilerim hadi devam et dedim :) var ya bak o kadar motor sesi deniz sesi çocukların gürültüsü varken uyuyor sahildeç
Yanında iken sesleneyim bi anda irkilip gözünü açıyor. Bence benim sesine odaklı diğerlerini dikkate almıyor

Benim nazlı kızım da aynı
Eşim diyor senin kokunu mu alıyor ne yapıyor sen odaya girince uyanıp kıpırdanmaya başlıyor.

Bugün görüntülü konuştuk, sesimi duyunca nasıl heyecanlandı yavrum

Şimdi yine bir sorum var
Ben gün içinde mümkün olduğunca 2-3 saate bir süt sağmaya gittim
En son 23.50de sağdım geldim
Gece de 3 saatte bir gitmeli miyim, sabah uyanınca mı gideyim
Normalde Nazlı Hilal bu saatlerde emip uyurdu sabah 6ya kadar

Bilemedim ki... Yani memeni dinlendir bakalım 1 gün. Ne olacak. Yani bugün sağ mesela yarın sağma
Miktarında değişme olacak mı en azından onu anlarsın.

atanamayanogretmen kuzum yeni okuyabildim yazdıklarını çok geçmiş olsun. Arkadaşlar cevap vermiş zaten sorularına ben ekstra bişey yazmayım, sadece şunu söyleyim Beste memeyi tutmadı en başta sağarak verdim hep. Sağdığın sürece kesilmez inşallah sütün hiç merak etme. Yediklerine ek hurma ve dut kurusu da süt yapıyormuş aklında bulunsun.

Beste 4-5 gün öncesine kadar gece uykusuna ilk daldığında 5-6 saat uyuyordu. Şimdi 3 saatte bir uyanıp emmeye başladı neden böyle oldu acaba aşıdan sonra huy değiştirdi yavrum o günden beri gece uykusu kısaldı tekrar düzene girer mi dersiniz

Teşekkür ederim canım
Kesilmeyecek inşallah inanıyorum

Benim kuzuda yapıyo öyle cnm arada maksimum 5 saat uyuyo, onun harıcınde bazı günler 3 saatte bir kalkıyo bugun 1 bucuk 4 buçuk ve 7de uyandı mesela, bebekler çok huy değiştirir, düzelir seninkide

Benim kuzuda yapıyo öyle cnm arada maksimum 5 saat uyuyo, onun harıcınde bazı günler 3 saatte bir kalkıyo bugun 1 bucuk 4 buçuk ve 7de uyandı mesela, bebekler çok huy değiştirir, düzelir seninkide
Benimki de tam bu saatlerde uyandı bugün canım. İnşallah düzene girer o zaman sağol

Yok canim solide degil de hemen ustunde bir sitede.buralara genel olarak soli dedikleri icin oyle yazdim.haftasonu burasida cok kalabalik ve pis oluyor.donla denize giren tiplerle doluyor
O taraflara geliriz ama sanirim limonlu sahilinde hic yuzmedik

Aynı benim oğlumda 12 gibi uyurdu gece sabah 6 gibi uyanırdı.bu gece 11 de uyudu 3 te uyanmış mırıldanıyordu emdirdim uyudu 6 da yine mırıldanıyordu.normalde kesintisiz 6 saat uyuyordu.ben uykuda emdiriyordum onu uyanmıyordu.huy değiştirme mi acaba.uyandığında ağlamıyordu ama mızmızlanıyordu iki elini ağzına sokmaya çalışıyordu

Aşıdan sonra çoğu bebeğin huyu değişirmiş kuzum

Kizlar ya Duru bir haftadir yesil kaka yapiyor kakasinin belli kisimlarinda yesilllikler var neden acaba basina hic boyle birsey gelen oldu mu

Bu arada sadece mama ile besleniyor

Kizlar ya Duru bir haftadir yesil kaka yapiyor kakasinin belli kisimlarinda yesilllikler var neden acaba basina hic boyle birsey gelen oldu mu

Bu arada sadece mama ile besleniyor
Çok normal benimkide sadece mama alıyor onunkide yeşil oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…