2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
atanamayanogretmen olumsuzu çağırma canım. allahın izniyle sütün de kesilmez; nazlı hilal aç da kalmaz. Sen eğer orada yapabiliyorsan beslenmene dikkat et sıvı tüketimini arttır. Öncelik senin iyileşmen canım. Sen sağmaya devam et ki sürekli uyarılsın çıkınca da emzirirsin.
Hastaneden yanında kim kalacak ?

Kadın Doğum servisinde büyük makina varsa orda sağmaya gidicem canım
Gece hemşireye söylemiştim, sabah ayarlayalım dedi ama daha ses yok
Benim makinam var ama iyi çekmiyor, onla yaparsam tam boşalmaz

Burda en çok su içebilirim canım
Kuru yemiş aldım, kuru incir aldım yanıma
Bir de humana çayımı aldım bakalım inşallah hazırlayıp içebilirim

Yanımda arkadasım kalıyor ama o da en fazla üç gün kalabilecek, ailesi bir hafta çok bir an önce gel diyormuş

Aslında yanımda birine çok ihtiyaç yok ama hastane ortamı yine de nolur nolmaz

Gunaydn canim.gecmis olsun.once senin sagligin onemli hic uzulme hem babasi cok iyi bakar ona.ben ilk 20 gun sagip verdim ona ragmen mememi tuttu sonradan.bir hafta sagmakla sutun asla kesilmez benim kesilmemisti.biberon cok onemli philips var anne ucu oyuntulu ondan aldiniz mi

Gunaydin kizlar.rota aşısı icin cok kararsiz kaldim.tanidigimiz bir hemsire hic gerek yok dedi.eger cok kalabaliga girmiyirsan yaptırma dedi.olsa bile dedi bir serumla geciyor dedi.eczaneye sordum ordaki adamda agzina musluk suyu kacmasin ona dikkat et yeter dedi oda önermedi

Canım sen şimdi bunları düşünme lütfen ama bence düzenli sağarsan kesileceğini düşünmüyorum. Pozitif olman gerek. Biliyorum zor ama nazlı hilal için lütfen pozitif ol. İnş iyi olup gideceksin kızının yanına. Hemen geçecek bir hafta.

Geçmiş olsun tekrardan canım.

Bol su iç. Su dışında hiç birşey fazla süt yapmaz.
Birde kendini germe bu kadar. Stres hiç iyi değil.
Sütün kesilirsede kesilsin. Yavrunun rızkı başka yerden gelir bunları düşünüp kendini üzme. Sem bolbol dinlen tedavini gör sonrası için hayırlısı neyse o olsun

Ah kuzum bitmiyor ki bu hafta iki posta daha misafir var daha akrabalara geçemedik bile. Bakalım sağlık olsun.

M muttervonmarienkaefer ben iyim canim ,deniz de iyi birde su gaz olmazsa super olucak,saat farkindan pek denk gelemiyoruz ,umarim sen ve cinar iyisinizdir
Ah o gz bizi de bizden aldı canım. Şimdi neoclc siye bir şurup veriyorum sanki baya rahatlattı gibi hissediyorum. Normalde iki günde bir kaka yapardı çınar. Şimdi her gün yapıyor. O da baya rahatlatıyor.

Kızlar siyah beyaz zeka kartlarından alanınız var mı
İnternete baktım bir sürü çıktı karşıma hangisini alsam bilemedim
Canım bana ablam set halinde aldı different ınkinden. Bizim ki de dikkatli dikkatli bakıyor.

Kızlar bebeklerimiz dönmeye başlayacaklarında belirti veriyorlar mı
Canım bizim ki henüz yan dönüyor ama tam bir dönme modunda değil henüz.

Şükür canım bunu da atlattınız... Bize niye önermediler 6.ay kontrolünü. Damla bile yapılmadı. Bilemedim şimdi
Canım bizimki de yapmadı öyle. Gerek görmedi. 6. Aydan sonra öneriyor bazı doktorlar.

Ah kuzum ya.. üzülmeee. Üzülürsen sütün kesilir. Ama bir hafta emmediği için süt kesilmez. Tedavini ihmal etme ki rahatla artık kuzum. Crp yüksek çünkü baya. İnş bir an önce düşer

Kuzum keslmezsin allahın izniyle. Sağıp dökeceksin sütünü sadece. Sakın olumsuzu çağırma. Bu arada mama da ben sma kullanıyorum. Memnunum.

Canım banyo yaparken bile su kaçıyor, geçen pamukla silecektim kaynamış soğumuş su yoktu ditekt musluktan da ıslatmak istemedim hoop ıslak mendil, şehirde yaşıyor 16 milyon insan bilmem kaç mülteci en azından kafam rahat olur allah korusun aşısı var derim çünkü kalabalıktan kaçamıyorum ki markete gitsem sıra avm ye gitsem sıra

İyi olmuş arkadaşının olması. Dediğin gibi ne olur ne olmaz ayakta tedavi oluyorsun ama bi ihtiyaç olsa en azından yanında biri var.
Ben yaşadığım şehirden dolayı yaptırıyorum. Şöyle ki ; ereğli de ivriz barajı var ve herkes çeşme suyu içiyor. hazır su içenlere gülüyorlar. Kızım ,1;5 yaşına girene kadar hazır su aldık sonra çeşme suyuna geçtik. Yaz ayları bir felaket. Sürekli ilaçlama oluyor ve salgın oluyor. ben 2 sene önce ölümden döndüm su yüzünden bi ara bilincim gitti. O derece tamam öldüm dedim. Sonra yine hazır su ve bi daha çeşme suyu içmem asla

Ben arkadaşlarımın çocuklarının yaşadıklarını biliyorum nerdeyse hepsi hastanede yattı ve evet belki 1 serum ama çocuğun kaybettiği sıvı kaybı ve kilo iştahsızlık geri yerine gelmesi 1 ayı bulur. İnş yaşamayız hiçbirimiz ama ben sulara güvenmediğimden metoşa yaptırdım. İlla ki banyo yaparken kaçıyor.
Mesela kızımın keresinde hazır su yoktu hep çeşme suyu vardı. Çok mücadele ettim hazır suya geçilsin diye ama diğer veliler kabul etmedi her gün kızımın suluğunu getirdim götürdüm suyunu tazeledim. Ben tedbiri alayım da olacağı varsa yine oluyor zaten.

Canım gözün aydın sorunsuz sıkıntısız anlatmışsınız muayeneyi Rutin olarak 6.ayda tekrardan bakılması gerekiyormuş,ablamla falanda konuştum banada o söyledi şaşılık gözde bir problem var mı yok mu en net 6.aydan sonra belli oluyormuş bize özel değilmiş 6 ay kontrolü ☺ bu arada arabanız için ne denir bilemedim

Teşekkür ederim kızlar
Artık olumsuz düşünmüyorum
Yenidoğana çıkıyorum 2-3 saatte bir sütümü sağıyorum
Miktarına takılmamaya çalışıyorum ama her meme 15 dk sağıyorum, toplam 120-130 cc çıkıyor
Az mı sizce

Kuzucum da mamasını güzel emiyormuş, babası da çok güzel ilgileniyor
Bugün moralim daha iyi

Sadece arkadaşım Pazartesi gidecek ve yanımda kalabilecek kimseyi bulamadık

Cok sagol canim artik yaptiracam.sende ucuz kurtulmuşsun cok gecmis olsun. Agustosda rizeye gidecem oranin sularida sorunlu.
Bebisi denize soktun mu hic.ben ilk defa bugun geldim denize.cok esiyo sokmadik o yuzden.birde solide evimiz buralsr pek temiz olmuyor

Maşallah sübhanallah canım sütün gayetten yeterli seviyede az değil onuda nerden çıkardın.
Böyle mutlu ol her zaman yüzün daha çok gülsün. Kızın emin ellerde senden sonra en iyi bakabilecek kişide. Çevrende başka gelebilcek yok mu canım,hamileyken tanıştığın komşuların vs

Soli sitesinde misin?
2 gün önce girdi oğlan. Rüzgar olunca özellikle kafasını ıslatmadım ve çok kalmadı 3-4 dk...ama su çok sıcaktı. Metoş zaten suyu sevdiği için korkmadı da ağlamadı da. Burası temiz canım o yüzden de çok kalabalık hele de hafta sonu araba park edecek yer olmuyor. Herkes limonlu sahiline geliyor.

MaşaAllah MaşaAllah de sen de. Gayet iyi sütün nazar etmeyelim.

MaşaAllah MaşaAllah de sen de. Gayet iyi sütün nazar etmeyelim.

Kızlar çok mutlu ettiniz beni ya maşallah diyelim o zaman
Çıkana kadar da böyle devam eder inşallah

Melike o komşularımız çalışıyor kuzum ya gelemezler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…