2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ya ya ne demezsin..hiç almayayım canım gerçekten zor yani hangi bi işi yapacağımı şaşırdım...2 gündür deniz de kötü dalgalı çocuklar giremedi nasıl eyleyecem şaşırdım kaldım.
Canım bazen port yapmayınca çok sancıları oluyor ben gündüz ileri yüz üstü yatırıyorum bi kaç kez o çok iyi geliyor ara ara yokluyorum pırtını çıkarıyor
Sana bişi diyim mi eğer git bağır bebeğin yanında demediyse o adam gel yüzüme tükür...yeğenin sende kaldığında aynı şeyi yaptı mı ?
Allah sabır versin sizlere. Olan çocuğa oluyor çok üzücü

Ne kadarlık oldunuz kuzum? 2.5 ayı geçince gaz sancıları ve kolik durum azalıyor baya.

Biz şimdilik normal mamayla devam ediyoruz ama motilium şurup kullanıyoruz 1 ay tedavimiz var bakalım fışkırtarak kusma vardı bebeğim şimdi geçti ama çok az yiyo zaten 60 Cc mama ancak yiyor anne s
Biz şimdilik normal mamayla devam ediyoruz ama motilium şurup kullanıyoruz 1 ay tedavimiz var bakalım fışkırtarak kusma vardı bebeğim şimdi geçti ama çok az yiyo zaten 60 Cc mama ancak yiyor anne sütü de yok

60cc kac saate bir iciyor canim ?

2+5 iz cnm 2.5 muuu 3 ü beklerkn bunu duymak bile harika
Ooo iyi az kalmış. İnan farkediyor kuzum azalıyor kolik durum, gaz sancıları.
Ama çokta Sevinme
Bu seferde dış dünyaya farkındalık çoğalıyor. Kucak ilgi konuşmak istiyorlar hep, bu sefer de benimle ilgilen diye bağırıyorlar.

Yok Cnm niye bırsey olsun.. Bizin cevre cok kalabalık hem duası olsun hemde hepsini bir arada cıkartım dedim ama olmadı malasef daha simdi aradı biri yarıngelecek yukarıda komsuda bagırdı kızı gelememıstı yarıngelecek sana dedi buyurun gelındedım ama ne yapacam bilmiyorum..

Hıı o bizde şimdiden var cnm ztn. Uyansın beş dk dursun kendi seslenmeye başlıyor cvp alamazsa yaygarayı koparıyor o sorun değil konuşuruz yeter ki ağlamasın çığlık çığlığa

Ben o yüzden hiç bir tanıdığımı çağırmadım. Hem mevlütte uğraşılacaktı hem ayrı geleceklerdi. Ama en azından kv min yükü hafifledi. Ona bebek görmeye gelecekler olacaktı. Çıkmış oldu aradan. Ama oraya gelip yine gelecekler de var böyle olmadı diyip :)

Canım gaz mı başka bir sıkıntımı tam çözemedim. Havalar sıcak diye çocuğu iyice soyduk belkide havalara aldandık bilmiyorum. En iyisi birde senin yaptığın gibi bende ayağını çorapsız falan bırakmayayım. Karnınıda sarayım bakalım durum ne olucak
Dil çekme dediğin tam olarak damak şıklatması mı çünkü oda var bizde. Peki reflü varsa ne olucak canım bizdemi mama kullanıcaz
Kolik benimde aklıma geldi ama o belli saat aralığında huzursuzluk yapmıyormuydu

Yüzüstü yatınca burnunun üstüne gelmiyor mu. Hiç yüzüstü yatırmadım nasıl yatırcam bilmiyorum

Her boşanma aşamasında adam pişman oluyor özür diliyor ağlıyor, kardeşim de çocuk için hep şans veriyordu
En son da danışmana gitmeye ikna olmuştu, birkaç görüşme yaptılar ama adam hala aynı adam değişen bir şey yok

Anne kız ilişkisini Zaten yapabileceği en kötü şekilde bozdu pislik adam
Her fırsatta senin annen bizi sevmiyor, annen hep başkalarının peşine gidiyor, annen yalancı annen pislik annen adi diyerek çocuğu anneden uzaklaştırıyor

Kendi haftasonları geliyor sadece, haftaiçi kardeşim uğraşıyor çocuğun bütün sıkıntılarıyla ama çocuğu doldurduğu için ufacık bir şeyde çocuk da sen bizi sevmiyorsun sen kötüsün ben babamla yaşıcam diyip duruyor

Başkalarının peşine gidiyorsun dediği de, ben doğum yaptıktan 15 gün sonra bize geldi kardeşim onu söylüyor
Kendi keyfin için beni çocuğumdan ayırdın diyor
Adam istiyor ki kardeşimin hayatında kimse olmasın, mal gibi sadece kendine bağımlı yaşasın

Kuzum çok kez boşanma kararı aldı da adam rahat bırakmıyor Ama bu son olayın üstüne kesin karar verdi bakalım rahat bırakacak mı pislik

Resmen küçücük bebeği kıskandı ya
Kardeşim bebeği sevdikçe kudurdu
Sen bizi sevme başkalarını sev, senin sen çocuğun var onu sevmiyorsun bilmem ne
Ruh hastası adam

O kadarını yapmış olabilir mi diye düşünüyorum ama yapmıştır o pislik
Bizdeyken sürekli Nazlı Hilal’i seven çocuk gitti sürekli kıskanıp bağıran çocuk geldi
Dün sürekli ben Nazlı Hilal’i çok kıskanıyorum diyip durdu, kendi bebeklik videolarını açtırdı

Çocuğuna iyilik yaptığını zannediyor ama kötülük yapıyor farkında değil

Canım bizde aşa yukarı huzursuzluk saatleri belli akşam 8.30-10 sabah 10-12 arası genelde. Ama bunlara ilave tuttuğu zamanlar da oluyor. Çok belli olmuyor. Doktor da genelde akşam tutar ama bazı çocuklarda gündüz de etkilerinş görebiliyoruz demişti.

Hayır tatlım kafasını yan çeviriyor ya gelmiyor ben önce emzik ile yatırıyorum ama dalınca kendi atıyor emziği
Ama gündüz yatırıyorum ve sürekli kontrol ediyorum allah korusun nefes alamaz falan
Bende deniyim o zaman gündüzleri yüzüstü yatırmayı bakalım faydası olucak mı. Çok sağol canım ☺
Benim kızda gündüzki huzursuzluğuna bakarak akşam 7den 9a kadar daha çok huzursuz oluyor acaba bizdemi koliğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…