2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ya bu kaka meselesi kafama takıldı benim oglan hemen hemen her emmezımden sonra yapıyor 6 7felan kızımda oyleydı ama Dr lada hıc konusnadım ama bir dahaki gıdısımde sorayım barı gece yapmıyor fazla

Ya bu kaka meselesi kafama takıldı benim oglan hemen hemen her emmezımden sonra yapıyor 6 7felan kızımda oyleydı ama Dr lada hıc konusnadım ama bir dahaki gıdısımde sorayım barı gece yapmıyor fazla
Bence normal cnm,emerken gazını fılanda çıkartıyodur,birde şu var bazen 3_4 seferde yapacağı kakayı 5_6 seferde yapıyolar azar azar,

kızlar 2. ay asimizi olduk, insallah ateş yapmaz da ilaç vermek zorunda kalmam🙇‍♀️🙇‍♀️
Bizde yaptırdık çok ağladı :KK43: inşallah ateş yapmaz. Calpol vermedim bende henüz. Rota aşısı yaptıran var mı Kızlar. Düzenli götürdüğüm doktor olmayınca bilemedim. Gökçe’ye 3 ve 5. Ayda yaptırdık die hatırlıyorum. Gittiğimiz doktor hastaneden ayrıldı, dün gittiğimiz doktorda işi çıktı gitti soramadım :KK43:

Bizde yaptırdık çok ağladı :KK43: inşallah ateş yapmaz. Calpol vermedim bende henüz. Rota aşısı yaptıran var mı Kızlar. Düzenli götürdüğüm doktor olmayınca bilemedim. Gökçe’ye 3 ve 5. Ayda yaptırdık die hatırlıyorum. Gittiğimiz doktor hastaneden ayrıldı, dün gittiğimiz doktorda işi çıktı gitti soramadım :KK43:
Bizim dün kontrolümüz vardı canım. Rota aşısını sordum bi dahaki kontrolde söyleyeceğim dedi. Muhtemelen 3. Ayında yapacak. 80 güne denk geliyor bi dahaki kontrol.

ben yaptırmadım kuzu ama ikinci ay aşılarında gördm

Metehan da bugün aşı oldu bacağa vurulunca ağladı ama sakinleşti sonra
Gitmeden calpol verdim. Şu an iyi uyuyor. 37.5 e kadar normal dedi ateş. Geçerse ccalpol verin dedi. Bi de banyo yaptırırken liflemeyin dedi.
Rota yaptırdım ben 2 doz yapılcak...2. Ve 4. Ay dedi ASM de doktorda. Özellikle o ay yapılmasının sebebi diğer aşılarla aynı anda yapılacak dediler bize ayrı gün vermediler.

Bizde bugun yaptırdık benimkide agladi
Üç asi birden oldu.rota acısını doktorum üçüncü ayda olduğunu söyledi.bende yaptırmayı düşünüyorum.tek dozu 270 tl sanirim

Canim bence normal.benimki 6 gun yapmadı ve fitille yaptı.gene 4 gun olacak tik yok.buna bile normal dedi doktorum.doktora sorsan normal der kesin

Beste 50 günlük, bu zamanlarda günde kaç kakalı beze kadar normal 🤔 1,5 haftadır falan günde tek kakalı bez alıyordum bugün 3.yü aldım. Acaba gaz damlası mı dokundu diyorum 🙄
Canim başlardaki gibi cok yapmıyorlar birden azalıyor.en az 5 kere yapardı iki aya yakin azaldi.gunde bire sonra iki günde bire dustu.sonrada 6 gun sürdü.doktorum eğer gunde birkere ama katı yapiyorsa kabızdır deriz dedi.haftada bir yapiyor ve katı yapmıyorsa normal deriz dedi.azaldikca daha cok kilo alıyorlarmış

Metehan da bugün aşı oldu bacağa vurulunca ağladı ama sakinleşti sonra
Gitmeden calpol verdim. Şu an iyi uyuyor. 37.5 e kadar normal dedi ateş. Geçerse ccalpol verin dedi. Bi de banyo yaptırırken liflemeyin dedi.
Rota yaptırdım ben 2 doz yapılcak...2. Ve 4. Ay dedi ASM de doktorda. Özellikle o ay yapılmasının sebebi diğer aşılarla aynı anda yapılacak dediler bize ayrı gün vermediler.
Ateşi henüz çıkmadı, inşallah çıkmazda. Sanki Gökçe’yi 3. Ve 5. Ayda yapılmıştı. Yarın Asm ye sorayım olmazsa.

Canim başlardaki gibi cok yapmıyorlar birden azalıyor.en az 5 kere yapardı iki aya yakin azaldi.gunde bire sonra iki günde bire dustu.sonrada 6 gun sürdü.doktorum eğer gunde birkere ama katı yapiyorsa kabızdır deriz dedi.haftada bir yapiyor ve katı yapmıyorsa normal deriz dedi.azaldikca daha cok kilo alıyorlarmış
Anladım canım benimki de günde 1 en fazla 2 yapıyordu dün 4 kere yapınca acaba gaz damlası mı dokundu dedim

X