2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
kuzum ertesi gün hapını ilk 72 saat içinde kullanmalısın, düşük hapı diye birşey duymadım açıkçası, insallah değilsindir bence düşük bi ihtimal, ben adet gibi bişey oldum 55. gün-de ama azdi

Canım keşke eşin korunsaydı ama olan olmuş ertesi gün hapı içsen de süresi geçmiş gerçi bizim içmemiz doğru mu onu da bilmiyorum inşallah değilsindir hemen yumurtluyor muyuz? O kadar fonksiyonlar yerine gelir mi hemen sanmıyorum canım

Anladım kuzum rezene bize ters etki etti arttırdı gazımızı. Yediklerime çok dikkat ediyorum Beste’nin de vücudu kendi gaz yapıyor sanırım. Neyse az kaldı herhalde gazlı günlerin bitmesine :)
Insallah kuzum. Ben de 3. ayi bekliyordum ama daha cok 6. ayda cozuluyormus bu sorun.

Oy cnm ya kiyamam. Baska bir doktora git o zmn.

Canim benim doktor da bna sutun varsa bi hafta kes mamayi tamamen kilo takibi yap bklm dedi ama ne mumkun.. 60 verince bile agliyor devamini bekliyor sipa. Demekki doymuyor diye dusunuyorum. Aglayinca da cok agliyor yoksa deneyecektim ama yok yanii.. cesaret edemiyirum.

Cnm bas cevresini bilemiuorum ama ufurum ya da deligi dert etme. Cogu bebektw oluyir sonra kapaniyor. Arkdasimin kizinda vardi 6 aya gelmeden kapandi. Rabbim sifasini versin.

Beste kolik bebekmiş kızlar. Gece huzursuzluğu ondanmış meğer
Hayirli olsun cnm. Kolik oldugunu nasi anladi cnm. Bna da koliktir dedi ama hani ozel bir sey yaptimi merak ettim.
Başka bi damla verdi kuzum günde 3 kere vericem onu bakalım inşallah iyi gelir biraz
Hangi damlayi verdi cnm. Bize aguline surup verdi. O da baya rahatlatti sanki bizi.

Bizimki de kolik ikinci haftasından beri. Biogaia kullaniyorum ve özel katı mama canım
Biogaia fayda etti mi size kuzum?

Kesinlikle ben de cok memnunum..

Ben de hala adet olmadim. Hemen olucak diye bir kaide yok diye biliyorum

Ins olmaz canim ya ahh adam 10 ay ayri kalinca hzini alamadi. Kizdm bisuru ama iste ins degilimdir. Peki ne zaman test yapayim acaba birkac gun sonra yapsam sonuc verir mi?

M muttervonmarienkaefer kuzum Beste her gün sabaha karşı 4 gibi başlıyor gaz sancısı çekiyor gibi ıkınmaya. Gaz çıkarmasa bile 8 buçuk gibi bitiyor ıkınması rahatlıyor. Huzursuzluğunun şeklini falan anlattım bir de aynı saatlerde olunca kolik olduğunu söyledi. Bio gaia kullanıyorum dedim o bağırsak düzenleyici gaza etkisi olmaz 1 aydan fazla da kullanılmasını önermiyoruz dedi. Nurse harvey’s verdi bize günde 30 damla 10ar damla şeklinde veriyorum.

Yani evet ondan da korkuyorum sutume gecer diye. Kan tahlili icin s.ocagna erken gitmem lazim onda da cocukla gidemiyorum esim calisiyor. Annem oglene geliyor. Ecz den test alsam erken sanirim

Ben nurse harvey‘s almistim ilk ama dondu damlamiyir birak on damlayi uc damla gelmiyor. O durum bizde de var ama sabit bi saati yok :/

Ya kizlar biz 49 gunluk olduk. Benim kiz. Tepkisiz halen. Yani anlik bakiyor surekli yanlara bakiyor. Oyle gulup etme filan yok. Normal mi?

Yok fayda etmedi canım

Yani evet ondan da korkuyorum sutume gecer diye. Kan tahlili icin s.ocagna erken gitmem lazim onda da cocukla gidemiyorum esim calisiyor. Annem oglene geliyor. Ecz den test alsam erken sanirim
Erken sanki daha canım
Ben nurse harvey‘s almistim ilk ama dondu damlamiyir birak on damlayi uc damla gelmiyor. O durum bizde de var ama sabit bi saati yok :/
İnşallah iyi gelir bakalım.
Kolik sabit saatte oluyor sanırım, yanlış mı biliyorum acaba

Ins olmaz canim ya ahh adam 10 ay ayri kalinca hzini alamadi. Kizdm bisuru ama iste ins degilimdir. Peki ne zaman test yapayim acaba birkac gun sonra yapsam sonuc verir mi?
Canım 15 gün bekle hiç idrar testi de alma sonra kan testi yaparsın en kesin sonuç o çünkü şimdi silik çıkar bir şey olur boşuna adrenalin olmasın

Beste 50 günlük, bu zamanlarda günde kaç kakalı beze kadar normal 1,5 haftadır falan günde tek kakalı bez alıyordum bugün 3.yü aldım. Acaba gaz damlası mı dokundu diyorum

Canım sizinki nasıldır bilmiyorum ama Umay’ında kalp kapakçığında küçük bir delik var. Doktor çok önemli değil dedi altı ay sonraya kontrole çağırdı. Umarım sizinde. Öyledir. Bence her çocuğa eko çekilmeli.

O ilacı ilişkiden sonra 72 saat içinde içmen lazım ve yüksek hormon içeriyor. Onu içersen bir hafta sağıp dökmem gerekiyor.

Hadi inşallah canım sağol çok mu yapıyor acaba dedim damlayı azaltacaktım birkaç gün bu şekilde devam ediym o zaman
Bizimde bazen günde bir bazende 4_ defa oluyo,hatta iki gündür yeşil yaptı,bende dra sordum kaç kere yapıyo dedi 4_5 dedim,rengi içinde senin yediklerinden olabilir dedi, bende bu aralar yeşil şeyler çok yedim, bugün hiç yemedim sarıya dönmeye başladı,hayırla atlatırsınıx inşallah bu kolik şeysini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…