2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben bugün biraz araştırdım bebeklerin denize girmesini. Marmara denizi gibi kapalı bir deniz olmamalı, bebek 5,5 kilo üzeri olmalı ve 2 3 dakkadan fazla kalmamalıymış.
Bu şartlar uyuyor bize ama su o kadar soğuk ki...dün öğlen 2 de girdik onda bile üşüdük. Belki sadece ayaklarını değdiririz. Bi süre sokmayacağız biz de.

Gorumceme sordum bugn nolmus die. Enfeksyon kapmis dedi. Gunes csrpmasi diilmis yani. Ben sahsm adna bu yaz sokmam minigimi. Usuturum die korkarm hem. Denizden cikinca ben bile titrerim cunki o sicakta
Biz de canım şimdilik sokmama düşüncesindeyiz su soğuk hava serin güvenemiyorum

En guzeli temmuz gibi sokmak denize suan sogukmus .isilige cok iyi geliyo

brcuk canım bişi sorcam yenişehir den randevu aldık hastaneyi aradım cevap veren yok. Muayene ücreti 65 TL diye yorumlarda gördüm. Peki tahlillerden ekstra ücret alınıyor mu ?

brcuk canım bişi sorcam yenişehir den randevu aldık hastaneyi aradım cevap veren yok. Muayene ücreti 65 TL diye yorumlarda gördüm. Peki tahlillerden ekstra ücret alınıyor mu ?
Evet canim sarilik icin 10 tl almislardi
Kan tahlili de aynidir 3 ayri sey istedi ona sendika indirmiyle 23 tl odedim. Muhtemelen indrmsz 30 dur. Ogretmenlere sendika indrmi oliyor canm. Sen ne icin randevu aldn canim

Bugun 40 imizi cikardik cok sukur. Minisim misil misil uyuyor. Kizlar ben kontrole gitmeyi dusunmuyorum 40 ta kontrole cagrmisti. Yani gitmesek nolur? Hic gidesim yok 24 gunlukken zaten burda bi kadn dogmcu iice bakti ultrasonla icime. Yetmez mi

Beni kimse çağırmadı
Sen de gitme boşver

Hiçbişey sürmeden yaralar nasıl geçicek

Evet canim sarilik icin 10 tl almislardi
Kan tahlili de aynidir 3 ayri sey istedi ona sendika indirmiyle 23 tl odedim. Muhtemelen indrmsz 30 dur. Ogretmenlere sendika indrmi oliyor canm. Sen ne icin randevu aldn canim
Babama psikiyatriden randevu aldık da. İlaçları var uzm Dr ancak bakabilir.
Bugun 40 imizi cikardik cok sukur. Minisim misil misil uyuyor. Kizlar ben kontrole gitmeyi dusunmuyorum 40 ta kontrole cagrmisti. Yani gitmesek nolur? Hic gidesim yok 24 gunlukken zaten burda bi kadn dogmcu iice bakti ultrasonla icime. Yetmez mi
Maşaallah darısı diğer aylarına...bence bi git canım tekrar yani görmesinde fayda var.
Kizlar bende ilk defa denedim
Çok güzel olmuş.
Beni kimse çağırmadı
Sen de gitme boşver
Bence gidip bi muayene ol canım fayda var.
Hiçbişey sürmeden yaralar nasıl geçicek
Canımmm ayva çekirdeği jeli iyi geliyor ama ayva bulamazsın..anne sütü ile temizleyebilirsin ben lansinoh sürdüm her emzirme öncesi ve sonrası

kızlar konuşuldu mu bilmiyorum ama kalça ultrasonu çektirmedik hala. Devlet hastanesinde çekiliyor mu? çekiliyorsa hangi bölümden randevu alıp gitmem lazım. ? eğer çekiliyorsa bidaha özele muayene ücreti artı ultrason ücreti vermeye gerek kalmaz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…