2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sabaha kadar gaz sancısı çektik yine ve devam ediyoruz hala kıvranıyor bi atlatsak şu gazlı günleri..
Bir de kakalı bez sayımız azaldı normal mi bu ? Özellikle gece hiç yapmıyor artık
Bizde dün akşamdan beri aynı durumdayız, defnednin de normalde 4-5 kakalı bezi olurken dün 2 kakalı bezimiz vardı. Sancıdan doğru düzgün uyumadı bile

Bizde dün akşamdan beri aynı durumdayız, defnednin de normalde 4-5 kakalı bezi olurken dün 2 kakalı bezimiz vardı. Sancıdan doğru düzgün uyumadı bile
Biz de aynı durumdayız 4-5 kakalı bez alırdım 2 tane aldım dün yanlış hatırlamıyorsam o da rahatsız ediyor sanırım sabaha kadar kıvrandı uyuyamadı, gazını kakayla birlikte çıkarıyor genelde Beste. Gece kaka yapınca haliyle gazı da çıkıyordu

Bende molfiks kullanıyorum 2 beden yarım paket kaldı 3 numara alacam artık, dediğiniz gibi sıkıyo kızartıyo izi çıkıyo,ne alsak ki acaba canbebe nasıl acaba, molfiksede alıştık ben bi bezede alıştım mı başkaları değişik geliyo

Bir sorum daha var Günde bir kez mama vermeye başladım akşam 6 gibi veriyorum mamayı. Gazımız sabaha karşı 4 gibi başlıyor mamadan değildir herhalde dimi

Bebekler her mamayı almaz maalesef ben 4 mama değiştirdim kuzum bu lanet gaz ve reflü yüzünden

Defne aslında alttanda üstende gazını çıkardı gece birazda olsa kakasınıda yaptı ama yeterli gelmiyor sanırım. Şimdi yeni biraz sakinleri yoruldu da sanırım uyuyor tabi şekerleme yapıp kalkmazsa.
Bizim doktorumuz ilaç değil takviye edici bişey vermişti gaz için yeterli gelmezse başka bişey ekleriz demişti, şimdi bayram üstüde ulaşamam diye aradım ilaç ismini alıcam en azından evde bulunsun. Asmdeki doktorumuzda 3 aya kadar ne kullanırsan kullan gaz sancısı varsa geçirmez dedi Siz bişey kullanıyo muydunuz canım

Günaydın canım
40 dan sonra bir düzene oturuyor diyorlar İnş öyle olur bizimde hafta sonu çıkıcak kırkımız dört gözle bekliyorum

İnşallah düzene oturur Geceleri kalkmadan uyusa yeterli

melike222 canim evet bende ilk kizimda molfix sleepy karisimi kullaniyorum molfix alacaksam 1 no buyuk aliyorum diger bezlere gore. Benim minnos 4.600 du en son 2 no hem molfix hem sleepy kullaniyorum 2 side oluyor ama molfix biraz kuculuyor gibi. Ben deneme paketlerinden almistim. 2 no sleepy hediye geldi. Alerji olcak mi die denedim sukur bisi olmadi. 3 no deneme paketim de var. 3 noya gecmek icin erken mi diyordum. Bugun bi acip deneyeyim bi

Canbebeden memnun olanlar var ama ben buyuk kizima almistim felaket pisik yapti 10 gun cekmisti kizim en son ozel hastanede care bulmustuk. O yuzden tikim var canbebeye. Molfix sleepy den sasmiyorum ben

Bebekler her mamayı almaz maalesef ben 4 mama değiştirdim kuzum bu lanet gaz ve reflü yüzünden
Sütüm gelmediğinde de bundan kullandık kuzum böyle gaz yaptığını hatırlamıyorum inşallah mamadan değildir tadını seviyor çünkü
Gaz için verdiği 1 ml içirilen mi kuzum ? Beste kucağımda kalkıp bakamadım adına
Asm’den bio gaia verdiler onu kullanıyorum, son iki güne kadar iyi geliyor gibiydi 2 gündür geceleri gazla uğraşıyoruz işte

Biz de 38 gunlugz. Yani bebegi denize sokucak misin? Mikrop kapmaz mi? Bn bu sene sokmam heralde daha cok kucukk. Daha souk olur su ewet dikkat edin usutmeyin.

Hangi mamayı kullanıyorsun canım.
Hipp combiotic en iyisi canım onu tavsiye ederim

Her çocuk farklıdır ama ben Umay’a aldım beğenmedim can bebe Canım. Sızdırdı, çocuğun üzeri ıslak oldu bi kaç kez, poposu kızardı, çişi emmedi bez.

Günler ne çabuk geçiyor bebekle onu bile anlamıyorum. Gerçekten hayret ediyo insan yetişip yapabilenlere. En azından bayram hatırası olur canım bol bol çekilin artık :)
Bizimde ailecek hiç fotomuz yok daha
Ben başladım canım. Göğüslerim eskisi kadar dolmuyor ve Beste’nin kilo alımı yavaşladı.
Kilo alımı ne kadar yavaşladı canım psikolojik olarak etkileniyor olmayasın. Gerçekten yanlış anlama mama karşıtı değilim kızının aç kalmasındansa karnının doyması daha önemli. Yumuşama seni yanıltmasın benim göğüslerimi görsen 80lik nene göğsü gibi sündü gitti hiç sert değil ama devamlı emziriyorum saate falan takılmıyorum. Çocuk ne zaman ağladımı veriyorum ağzına ister yarım saat önce emsin ister 3 saat önce
Sabaha kadar gaz sancısı çektik yine ve devam ediyoruz hala kıvranıyor bi atlatsak şu gazlı günleri..
Bir de kakalı bez sayımız azaldı normal mi bu ? Özellikle gece hiç yapmıyor artık
Canım kakalı bez sayısının azalması normal bizdede durum aynı. Kuru gaz çıkarıyor artık. Çişli bez olarak alıyorsan hiç sıkıntı yok,kakalı bezin azalmasına sevin bence kilo alır Beste
Bir sorum daha var Günde bir kez mama vermeye başladım akşam 6 gibi veriyorum mamayı. Gazımız sabaha karşı 4 gibi başlıyor mamadan değildir herhalde dimi
6dan 4e kadar nerdeyse 10 saat kız mamadan değildir heralde
Mamayı sindiremeyip üstünede emdikçe omu etki ediyor acaba
Bende molfiks kullanıyorum sıkması dışında bir şikayetim yok. Üstündeki kilo ölçüsü tutmuyor sadece 3 numara kullanıyoruz 9kiloya kadar bizim kız 5 kilo ama sıkıyo bende sorunu kendimde sanıyordum bezdeymiş
Geçmiş olsun canım sizde reflü mü var. Önceki mesajları okumamıştım :)

Sleepy nasıl peki canım molfiksle boyut olarak?
Kız senin 2 numara kızını sıkmıyor mu 4600ken biz 3 numara kullanıyoduk rahat etmiştik. Şimdi 3 sıkıyor gibi elimde çok az kaldı 1 paket daha 3 mü alsam 4 mü bilemedim. Açıkcası bezden sıkma dışında memnunum sızdırma falan yapmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…