2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yansa belli olmazmıydı ki hepsi ayrı bişey diyo insanın kafasını karıştırıyolar ondan sonra

Muhittin ismine bayıldım
Olurdu herhalde kuzu bilemedim ki zeytinyağı asitli sonuçta ondan uzun geldi bana süre, doktor dediyse vardır bildiği tabi ben karışmayım

Aa doğru canım seninkiler ikizdi unutmuşum ☺ tam tarif ettiğin kabuklanmalar bizdede var canım kulaklarında,burun kenarlarında konak. Yüzünde kabuklanma olmaya başlamıştı. Çok şükür artık epey düzeldi hergün nemlendirici krem sürüyorum. Sütde aklımda olsun sağol canım ☺

Çok gereksiz insan topluluğu oldu ben bundan sonra topiğe uğramayı düşünmüyorum.
Yazacak çok şeyim varda kaos çıkarmak istemem
Ne demek topiğe girmem olur mu öyle şey. Biz burda bir aileyiz,kardeşsiz,sevgisiz aile olur mu hiç

Çok gereksiz insan topluluğu oldu ben bundan sonra topiğe uğramayı düşünmüyorum.
Yazacak çok şeyim varda kaos çıkarmak istemem

Banada aynısı olmuştu kuzum. Hatırlıyorsan . Lütfen kimse için gitmeye değmez !

Senin yerin burda çok ayrı gidersen topiğin canlılığıda gider emin ol
Sen kal ve açık sözlüğünle kal. Seni biz böyle seviyoruz

Sanırsam bir atak dönemindeyiz,poposundakiyle birlikte ya 14 yada 15. bezimiz bugünkü. Göğüslerim yanıyor resmen biber gibi

canım bende annemgike geldim bayrama cocuk emdikçe uyumadıkça annem ac bu cocuk diye dolandı, zaten kilo alımımız sınırda direniykrdim ama en sonunda gittik mama aldık, tamm mama kötü değil mecbursak vericez ama moralim bozuldu?sütun yok diye die gitti sutte
Sanırsam bir atak dönemindeyiz,poposundakiyle birlikte ya 14 yada 15. bezimiz bugünkü. Göğüslerim yanıyor resmen biber gibi

Süt işi gerçekten stres istemiyor canım nasip gerçekten. Mamaya başladın diye kötü mü olmuş oldun asla.Çocuğunun aç kalıp karşında ağlaması mı daha önemli yoksa senin emzirememen mi. Kendini suçlu hissetne çevremizde mamayla büyümüş bir sürü bebek,insan var emenlerden farkı ney ?

5kilo ve civarında molfix kullanan anneler kaç numara bez kullanıyorsunuz ?
Biz 3 numara kullanıyoruz çocuğun boğumlarını sıkıyor gibi
9 kiloya kadar birde bu paket bende mi sorun bezde mi

haklısın kuzum nasip kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…