2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Her kedi bir değil kuzum başıboş gezmeyi seviyor demek ki
Erkek kediler kızgınlık döneminde idrarla koku bırakır belirli yerleri olur. O koku da kolay kolay çıkmıyor dikkat edin de eğer bırakırsa Nasıl anlaşılır dışardan onu bilemiyorum ama. Benim pisicik kız olduğu için miyavlayıp pozisyon alıyor ordan belli oluyor dönemi geldiği.
Birşey diyim mi benim kedi olmamış sanırım ehehe hayatta kuru mama dışında birşey yemiyor sucuk salam hakgetire :)) Sadece kuru mama ve ton balığı. Başka balık yemez hamsi dışında onu da hayatta çiğ yemez
Muhittin isminede bayıldım

melike222 canım çok sevindim sorunun çözülmesine.bu arada benim oğlum da 40 günden sonra gece uykusunu düzene soktu en son gece 12 de emziriyorum nizami bir şekilde sabaha doğru 5 buçukta uyanıyor uyandgndada çok acıkmış oluyor bir güzel emiyor gündüz 6 7 dakika emen bebek sabah uyanınca 15 dakika emiyor.5 buçukta emip bir daha uyuyor 7 gibi kalkıyor gündüz de uzun uyumuyor şekerleme yapıyor.

Bizim arkadaki kapanmis yok bizde ,sadece ondeki duruyo,merak etmeyin kapanir sizin Jude

Bizim de tek problemimiz gaz ve kaka kuzum. Kabiz degil ama iki gunde bir yapiyor asiri rahatsiz ediyor
Onhn haricinde bir sorun yok. O cozulurse kuzumun da sorunlari cozulecek guzel guzel uyuyacak ama iste pis gazlar izin vermiyorlar

Canım tişörtünü yanına mı koyuyorsun? Asm deki hemşire kokuna alışmıştır dedi bende yatağına kokumdan sıktım biraz ama pek işe yaramadı
Evet kuzum. Ben parfum kullanmiyorum. Giydigim bir tshirti yanina birakiyorum. Hatta sariliyor :)) bazen cok ise yariyor. Bazen sifir etki diyorum ya bir gun bir seyler cok yolundayken bir gun degil

İnşallah en kısa sürede gaz sorununu çözeriz kuzum rahatlar bebişler de

2-3 saate bir emmemiz anca gece derin uykusundan sonra çok nadirde gündüzleri oluyor, çoğu zaman saat başı emiyoruz ve 1 göğsümü boşaltıyor. Uyuyamadı mı iyice sersemleyip mememe saldırıyor sürekli.
Benimkide öyle derin uyusa bende kaldırmıcam geçen uykusunda kakasını yaptı annem değiştirelim altı pişer diyor dedim bişey olmaz boşver sıcak sıcak yatsın biraz

Kızlarrr usgye göre cinsiyet tahmini yapabilen var mıydı aramızda. Unuttum ben hep.
Ablam en küçükten oğlundan, 10 yıl sonra hamile kaldı 3'ye. İki oğlu var.
17 haftalık olmuş. Bir bakar Mısınız?

Seninkinin kız olduğu belli.
çok cilveli sevimli oyunbaz duruyor. Tabi dışı beni içi seni yakar.
İnstada seviyorum hep

Canim benim suan icin sadece sut ve sut urunleri. Ambalajli gidalardanda icine sut giren hersey. Benim kizinda kaslarinda baslamisti sari kabuk kabuk yayiliyordu cok hizli. Kulak arkasinda bile vardi boyle katran gibi sanki cocugu hic yikamiyiruzda kir baglamis gibiydi. Ben sutumden surdum hemen gecmeye basladi. Istersen sende dene, seninkide gecer belki. Canim benim kizlar ikiz oldugu icin dogduklarindan beri doktor mama takviyesi yaptiriyor. Simdi eski mamayi degistirdi yerine alerjisi olan bebekler icin kullanilan mamayi verdi. Seninki sadece anne sutu aliyorsa ondan vermemistir doktorun.

Canim sahibi kedisini duzenli olarak asilatiyormu onu ogren. Asilatiyorsa merak etme hicbisi olmaz.

Canim sahibi kedisini duzenli olarak asilatiyormu onu ogren. Asilatiyorsa merak etme hicbisi olmaz.
Geçenlerde sormuştum aşısı var dedi ama başka bir komşuya da yok hiç götürmedik veterinere filan demiş. Sahibi biraz gergin bir kadın. Çok fazla sosyal değil.

Geçenlerde sormuştum aşısı var dedi ama başka bir komşuya da yok hiç götürmedik veterinere filan demiş. Sahibi biraz gergin bir kadın. Çok fazla sosyal değil.
Asisizsa kotu canim. Kist hidatik basta olmak uzere binbir turlu hastaliga yol acabilir. Gerci sizin eve girip siz hemen cikatiyorsunuz anladigim kadariyla okadar kisa surede bi hastaliga yol acmasi ihtimali dusuk. Yinede iceri girmesine izin vermeyin nelour ne olmaz.

Yada baktiniz olmadi, kedinin illa asi olmasi gerekmez, o asilarin haplari da var,veterinerle gorusun size anlatsin hapi nekadar vericeginizi kediyi yakalayin siz verin sahibinin haberi olmadan :)

Nasıl garanti verebiliyorsun hiçbirşey olmaz diye anlamadım ayakkabıyla basılan yerde gezen kedinin bebekli eve girmesi ne derece doğru? Şaşırdım şuan dediklerine. Kendini temizleyene kadar olan mikrobu içeri taşır zaten. Aşıylada alakası yok tüyüyle dışkısıyla muhattap olmayacaklar sonuçta. Neyse.
Nubu gözükmüyor yada ben göremedim görsem birşeyler tahmin etcem ama

Son düzenleme:

aynı benim oğlanın düzeni de bu şekilde Gündüzleri duş aldırdığımda bi 2-3 saat o şekilde uyuyor. onun dısında benimki de gündüz şekerleme modunda .

Yada baktiniz olmadi, kedinin illa asi olmasi gerekmez, o asilarin haplari da var,veterinerle gorusun size anlatsin hapi nekadar vericeginizi kediyi yakalayin siz verin sahibinin haberi olmadan :)
yok canım haberi olmadan vermem,
ne olur ne olmaz.
Dikkat etcem artık hemen kapıyı örtücem. Normal demek ki böyle dolaşması.
Hep ses dinliyor hangi kapı açılırsa hangi katta olursa hemen oraya gidiyor

Canim sonraki mesajimi okusaydin eger bana bunu yazmanin gereksiz oldugunu sende gorecektin ya neyse.

yok canım haberi olmadan vermem,
ne olur ne olmaz.
Dikkat etcem artık hemen kapıyı örtücem. Normal demek ki böyle dolaşması.
Hep ses dinliyor hangi kapı açılırsa hangi katta olursa hemen oraya gidiyor
Canim acikcasi ben evcil hayvani olan insanin hayvanini sorumsuzca ortak alana salmasini dogru bulmuyorum. Bizim apartmandada vardi boyle bi kisi, neyseki bi sekilde sorunu cozduk artik ortak alanlarda dolasmiyor kedisi.

Asitli olduğu için yakar dedi kuzum bilemedim ama 2 saat çok demiş sanki sen bilirsin yine de tabi insan doktordan iyi mi bilcez diyor bi yerde
Yansa belli olmazmıydı ki hepsi ayrı bişey diyo insanın kafasını karıştırıyolar ondan sonra
Muhittin ismine bayıldım

En azından sende dinlenmiş olursun canım. Bebekler ne kadar derin uyusa vücut o kadar dinlenmiş oluyor. Ben gece gündüz kavramı tam otursun diye 9dan sonra gece lambasına geçiyorum.8den 10-11e kadar emiyor derin uykuya geçiyor. Gece 2-3 gibi kalkıyor tuvaleti varsa 1 saat sonra geri kalkıyor yoksa 5-6 gibi kalkıyor rutin bir şekilde ☺ benim kız hiç kısa emmiyor göğsümde olmayı seviyor heralde
Maşallah canım senin kızda iştahlı belli gerçi hamileyken belliydi iştahlı olucağı çocuğun poposunu pişirirsin kız yazıktır
Benim kız tuvaletini yapmak için uykudan kalkıyor yapıp emip geri uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…