2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Lahana koymayı denedin mi tatlım konulardan çok uzak kaldım deneyip yazdıysan kusura bakma lütfen

Lahana koymayı denedin mi tatlım konulardan çok uzak kaldım deneyip yazdıysan kusura bakma lütfen
Teşekkürler Canım markette bulamadık ama doktora gittim antibiyotik verdi onu içiyorum şişliği indi ama alt tarafta hala sertlik var ve sızlamalar devam ediyor

Ben de hep senin hesap kendi ailemin yanına gitmedim, yok masraf olmasın, yok tatil az vs diyerek 2 yıl olmuş Eskişehir’e gitmeyeli. Ama baktım ben Eskişehir’e gitmeyince eşim beni alıp Mersin’e ailesinin yanına götürüyor. Bu bayram gidiyorum Eskişehir’e, aslında gitmem gereksiz oluyor çünkü 1 ay sonra gene gidicem. Azda değil 8 saat ama gidicem. Sende keşke gitseydin. Gelen giden birinden hastalık falan kapar üzülen siz olursunuz. Eşimle konuştuk, sadece anneanneme gidicez. Zaten orda herkesi görüyoruz. Fazlada oturmayız, çocukları hasta etmeye gerek yok.

Bendim o ben A April wind doğru hatırlamış.
Şimdi nasılsın peki?
Bizimkilerin arasında 7 yaş var ve büyük olan kız.... Anlatamam gerçekten maşaAllah diyeyim dün kardeşini bile uyuttu ayağında salladı kurban olurum. Kremini bezini örtüsünü hazırlar. Emzik düşer ağzına verir . emziği vermeden önce de kontrol eder bişi var mı diye anne kontrol yapıldı temiz der. Kardeşini oyalarken ben duşa gidiyorum mesela. Hem yardımcı hem de çok seviyor. Hani başlarda kıskançlık oldu ama şimdi çok alıştı. İyi ki şimdi olmuş diyorum

7 yaş ideal olurdu derken doğru diyormuşum
Maşşallah prensese büyümüş annesine yardım edermiş. Bende yardım isteyince bazen yapar bazen yapmaz. Ben hizmetçin değilim diyor birde

7 yaş ideal olurdu derken doğru diyormuşum
Maşşallah prensese büyümüş annesine yardım edermiş. Bende yardım isteyince bazen yapar bazen yapmaz. Ben hizmetçin değilim diyor birde
Laflara bak sennnn ben de bıktırmadan söylüyorum. Özellikle TV izlerken söylemem yapmaz çünkü biliyorum huyunu babası kılıklı

Kaç yaş var aralarında :) benim kızların arası 5 yaş, en az 7 yaş olmalı diyorum
Tam 3 yaş var aralarında. Beni şuan zorlayan küçük değil zaten kızlar. Ben çalışırken kızıma kayınvalidemler baktı. Bir evin içinde gün oldu 4 kişi k.v. Kayınpeder amca hala sadece kızımla ilgilendi çocuk hiç boş kalmadı. Biri yorulunca diğeri devreye girdi. Her dediği istediği de yapıldı tabi bu süreçte. Klasik yöntem de beslendiği için de kendi yemiyor. Kıskançlık ta cabası. Haziranda tatil programımız var. Geldikten sonra kreşe göndermeyi düşünüyoruz

Yani atmadim ama sordum hiic umrunda olmadi. Iste. Atsam da ayni seyi soyler kesin.

Yani atmadim ama sordum hiic umrunda olmadi. Iste. Atsam da ayni seyi soyler kesin.
kuzum göz.konusunda en dikkatli olunacak şey, gözünde.tabaka gibi bir yapı var mı? göz tansiyonu çünkü böyle oluyor, erken tani önemli onda, göz rengi böyle mat oluyor, öyle bişey yoksa sadece renk farki ise gerçekten içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…