2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım 40ından sonra farkediyor,
huyu suyu sürekli değişiyor. Uysallaşmaz ama en azından ne istediğini daha iyi biliyorsun ve tanıyorsun. Daha çok hareketli oluyorlar ve uyanık kalıyorlar.
Gece daha az kalkıyorlar.

Annen doğru söylüyor uyandırma kuzum. O zaten acıkınca uyanır bağırır ağlar ister. Bende hep uyandırıp emzirdim ilk başlarda sonra doktor da bırak deyince uyandırmadım. Çünkü kendi düzenini buldu. Zaten 40ından sonra daha az kalkıyorlar.

Tünaydın kızlar hava çok güzel bir o kadar da sıcak
Dün akşam hazır eşim evdeyken dolapları komple indirip ayıklama yaptık.
Maşallah dolabımda s bedenden xl kadar herşey vardı
Hamile kalmadan önceki kiloma dönmeme rağmen belimin yanlarım çok butlu eski kıyafetlerimin çoğu dar oldu.
Kilo vermem lazım diyorum lafta kalıyor Ramazan bitse bi hırslansam diyorum bahaneye girer mi ki bu

Tünaydın canım, iyi olmuş ayıklama yaptığınız. Benim dolap da berbat, yazlıkları bile yerleştiremedim daha.
Aynı kilona döndüysen çok iyi Maşaallah sen bir sıkılaş yeter o zaman.
Verirsin canım acele etme. Yazın zaten sıcaklardan bol sıvı tüketiyoruz,
Bol su iç Yürüyüş yap. Karpuz mevsimi geldi, karpuz hem susuzluğu alıyor hemde tok tutar kuzum.

Bende erteleye erteleye anca bu zamana hallettim kuzum bi pazarımız vardı onu da böyle ıvır zıvır şeylerle harcadık mecbur.
Karpuz pek sevmem eheh gerçi ben erikte sevmem. Değişik insanım Kavun yerim ama bol bol aynı etkiyi verir mi bilmem ama
Yürüyüş anca akşam onda da tek olunca sıkılıyorum Mecbur yine çıkıyorum ama.

Takip et konuları, forumda tvde instagramda filan çoğalır artık hızlandırılmış bikini diyetleri
Ben umudu kestim kilodan valla, salıverdim bildiğin. Çünkü önce sıkılaşmam lazım. Onu da nasıl yapıcam bilmiyorum. 3 kilom ve birde 4 aylık hamile göbeği kaldı.

Benimde söylendiğime bakma güzel bir diyet yapmadan sporla gitmez bendekiler. Anca dediğin gibi sıkılaşırım çok dertliyim çoook

Doktora gittik canım sabahtan antibiyotik verdi bugün halsizlik de var uyudum biraz inşallah yarına biraz daha etki eder taş gibiydi sağdıkça masaj da yapıyorum çok yanım yanıyor

Doktora gittik canım sabahtan antibiyotik verdi bugün halsizlik de var uyudum biraz inşallah yarına biraz daha etki eder taş gibiydi sağdıkça masaj da yapıyorum çok yanım yanıyor
Çok zor olur o kuzum ya bende çektim onu bir kere sol bir kere de sağ göğsümde oldu sıcak bez koydum hep koydukça da masaj yaptım işe yaradı mı bilmiyorum belki ondan belki kendiliğinden geçti. Ağrısı bütün vücuduma vuruyordu artık. İnşallah geçer bir an önce seninki de

Sagol canım cumlemizin

Evet bunları merak ediyordum teşekkür ederim birde şu otizm korkutmalarından sıyrılsaydım çok korkuyorum ya

Paylaşımı kaçıncı sayfada acaba aradım bulamadım siz de yaptıracak mısınız çok araştırma okudum bağlantısı olduğunu kanıtlayan birşey yok arada kaldm ve çok korkuyorum:/

Benimde dolap aşırı karışık ya . Daha kışlıklak duruyor yazlıkları valizden çıkarıp giyiyorumm. Zayıflasam düzeltecem dolabı.
Bence bahaneye girmez ramazan bitsin bolbol su içerek sıkılaştırırsın kendini kuzu

Paylaşımı kaçıncı sayfada acaba aradım bulamadım siz de yaptıracak mısınız çok araştırma okudum bağlantısı olduğunu kanıtlayan birşey yok arada kaldm ve çok korkuyorum:/
canım yaptır, bu konuda daha net birşey yok çocuğunu riske atma, 2
ay aşısının içinde verem aşısı da var, allah.korusn sonra.cok üzülürsün

Bebeğimde sanırım mide yanması var kızlar.

Sürekli dilini çıkarıyor, ağzında birşey varmış gibi çiğniyor. Biberondan sonra ağlıyor
Çarşamba 1 aylık kontrollümüz için doktora gideceğiz artık sorarım.

Sütünü değiştirmiştim 100% yerli bio sütte geçmiştim içinde palm yağı içermeyen. Acaba adaptasyon sürecinde mi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…