2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Şimdiye kadar bebeği hep annem yıkadı ben su döktüm sadece
Annem gidecek diye bugün biz yıkayalım alışalım dedik ama ben çok panik yaptım yıkayamadım
Annem yıkarken sakin sakin etrafına bakan çocuk ben yıkarken ağladı

Tek başıma nasıl yıkarım hiç kendime güvenmiyorum

Annem de 30 yaşındasın bir çocuğu yıkayamayacak mısın dedi

My bayb Canim 23 gün oldu dikişlerim hala düşmedi. hatta kabizlik sorunum oldugu icin dikişlerim yeniden agrimaya basladi. Senin ki düştü mu? acaba normal mi bu durum

Benim iç dikişlerim daha düşmedi galiba
Vajinamın içi sızlıyor

Ben kabız değilim ama yine de her tuvalette popom çok acıyor
Oturup bebeği emzirmek işkence oldu popomun ağrısından

Alakasız ama aklıma takıldı
Sen mi yazmıştın Doğumum çok zor oldu kimseyi korkutmak istemiyorum o yüzden Doğum hikayemi sonra yazıcam demişti biri
Sen yazdın diye aklımda kalmış

Bebişler bizim gerginliğimizi korkumuzu anlıyor belki de bu sebeple ağladı kuzum.
Bir şekilde yıkayacaksın alışacaksın neden hemen olmasın ki bu
Azıcık cesaret kuzum sen sakin olursan kuzunda sakin olacak ben inanıyorum

Canım filen var mı? Fileyle çok kolay oluyor annen gidince eşinle yıka canım sonra zaten alışırsın

Çok haklısın canım kesinlikle gerginliğimizi anlıyor bebekler
Ben de sürekli anne sakin kızım dedim ama kanmadı tabi

Annem çocuk üşümesin diye filede yıkamayın dedi
Küvetini su doldurup içinde yıkadık ama bana çok zor geldi
Bir dahakini filede denemeyi düşünüyorum

Filede çocuk üşür dedi annem onda yıkatmadı

Zaten eşim evde yokken yıkamaya hiç cesaret edemem
Yok kuzum niye üşüsün çok büyük kolaylık o, yatırıyorum güzelce yıkıyorum hem korkmuyor böylece tavsiye ederim yani ben hep kendim yıkıyorum

Yok kuzum niye üşüsün çok büyük kolaylık o, yatırıyorum güzelce yıkıyorum hem korkmuyor böylece tavsiye ederim yani ben hep kendim yıkıyorum

Çocuğun gövdesi suyun içinde kalırsa vücudu güzel ısınır dinlenir dedi ama o şekilde yıkamak bana çok zor geldi canım

Ben de filede yıkarım başka türlü yapamam

Merhaba. Anne yanı yatağımız var ve yatağı eğimli ayarladım eğimli yatırıyorum hep. Emdikten sonra yaklaşık 5 dakika popoya pıt pıt sırtı sıvazlıyorum ama hiç gaz çıkarmıyor. Doğduğundan beri hiç emdikten sonra gaz çıkartamadı. Uyanınca çıkartıyoruz. Bu arada yan da yatıyor. Sadece sırt üstünde 2 gündür sorun var

Gözün aydın canım. Bitti geçti işte. Zamanla o da unutuluyor.
Oh kırkınız da çıkmış. En zor zamanlar geçti
Bilemiyorum ki canım... Herkes farklı. Doktor istek yapmadan çektiremeyeceğimiz için mecburen bekleyeceğiz.
Yıkarsın canım file iyi şimdilik güvenilir. Cuttingcorners tek başına yıkıyor ne zamandır. İlk önce eşinle yıkarsın sonra alışırsın
Biz 10 gündür artık banyoda yıkıyoruz. Eşim giriyor bacağına yatırıyor ben de yıkıyorum.
Bi yandan su döküyoruz üşümüyor sırtımızda ağrımıyor. Küvette yıkarken zor oluyordu böyle daha kolay geldi
Seni takdir ediyorum. Tek başına yıkamak zordur.
Selamlar 2. Ay aşısını yaptıran var mı bir kaç sorum olacak
Bildiğim kadarıyla begonyas O Ocimum basilicum yaptırdı. melekci de olmuş olabilir
Bilemedim canım. Belki öbür türlü daha rahat ediyordur. Doktora danışmak lazım.

Cnm ben de filede yıkıyorum, üşümemesi içinde ben bacaklarını yıkarken eşim gövdesine su döküyo,gövdesini yıkarken bacaklarına su döküyo,yani suyu hiç kesmiyoruz bebişin üzerinden eksik etmiyoruz, böylece bebiş üşümüyo,ilk yıkama da zorlanman gayet normal benim 3.bebek olduğu halde ilk yıkadımda zorlandım korktum,git gide daha güzel yıkarsın ben öyle oldum şahsen,

Oof off ben zaten cok su icerim demek o da olmasa hic gelmeyecek

Benim de annem yıkıyor ben su döküyorum fileyle kolay oluyor diyorlar canım bi öyle dene istersen

atanamayanogretmen kuzum filesiz tek yıkıyorum, kuvveti doldurup çocuğu içine yatırıyorum biel basında, bir el ile yıkıyorum, sonra ters ceviriyorum, en son da başını yıkayıp çıkarıyorum, ama benimki ağlamadığı için panik olmuyorum ağlıyorsa zor, ac.olmasin uykusu olmasın yoksa ağlar kuzum

Kimdi acaba ya çok merak ediyorum
Normal Doğum yapan biri öyle yazmıştı
Sen diye aklımda kalmış ama yanlış hatırlamışım demek ki
Bende öyle bi Yaz i okumuştum sanki ama kim olduğunu hiç hatirlamiyrm. Benim dikişler canımı çok yaktı doğumum 2 saatte oldu şükür de sonrası biraz zordu o da fazla ikinamadgm içinmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…