2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben başladım canm yüzüstü yatmaya bir ağrım falan olmadı göğüsler biraz rahatszlık verdi

Kizlar biz bu gobek akintisindan bir turlu kurtulamadik. Caresiz hissediyorum artik ya canim cok sikildi. Sali gunu 2. Kez yakti gobegini dr tam kurudu sukur derken akinti yokken 1 saat once sardigim 2 kat bezi asmis atleti bile islanmis. Yogun iltihap!!! Sabah tekrar goturcm ama artik yaksin istemiyorum cildi yaniyor cunki. Boyle olan var mi? Baska tedavi uygulanamaz mi? Gece gece uykusuzum zaten temelli kacti uyku

Dene :)) bende yüzüstü yatmayı çok severim, hamileyken sanırım en çok yüzüstü yatmayı özlemiştim
Korkuyormuşum olmadı
Yarım yan yattım neyse alıştıra alıştıra artık
Benimde en çok özlediğim şeylerden biri hamileyken o kadar çok söyleniyordum ki eşim yatağa delik mi açsak diyordu hatta

Canım sende en azından doktorlar ilgili davranmış
Ben sağlık ocağına gidiyorum hemşireden başkasını görmeden geliyorum
Doktorun bir şeyden haberi yok

Hastaneye de kendim götürdüm iki kez
Doktor sadece üçüncü günde kontrole çağırmıştı taburcu olurken o kadar

Kadın doğum da aynı şekilde
Bir sıkıntın olursa gel, onun dışında gelmene gerek yok dedi

Burda okuyunca şaşırıyorum
Bebeği bir ay kontrolüne çağırıyorlar
Anneyi kırkıncı gün kontrolüne çağırıyorlar falan
Biz Allah’a emanet yaşıyoruz galiba

O damla da kapağı açıldıktan 4 hafta sonra kullanılmıyor canım bitmiş ama haberin yoktur belki tekrar alırsan falan diye söyleyim dedim

Sağol canım biliyorum 4 hafta süresi olduğunu
Sadece bu kadar çabuk bitmesine şaşırdım

@Chickennova
Tuana-ahmet
karamell
Şimdilik aklıma gelen kaçaklar :) Nasılsınız?Ufaktan sitem etsem kaçtınız gittiniz diye. Doğru söyleyeni 9 köyden kovar mısınız ki

Kız sen benden çok yaşayacaksın
Ne zamandır Tuana-ahmet ve karamell aklımdaydı da bir türlü fırsat bulup yazamamıştım

Arada eski mesajlara bakıyorum da bu arkadaşlar Doğum yapana kadar gayet aktifmiş sonradan bizi unutmuşlar

Bir de Kemence vardı nasıl acaba onu da merak ediyorum

Kızlar dün kabus gibi bir gündü
Nazlı Hilal doğru düzgün uyumadı, sürekli memedeydi
Artık meme uçlarım sızlamaya başlamıştı emmekten

Pek ağlamadı ama sürekli ıkıl ıkıl hiç rahat durmadı
Kucağımızda azıcık uyuyor, beş dk geçmeden gözlerini açıyordu
En son ben de oturdum ağladım kimse olmasa ben ne yapacaktım diye

Sabah 5te uyandı gece 1e kadar uyumadı mahvoldum
Bir yeri mi ağrıyor niye uyumuyor diyorum annem de bir yeri ağrısa bu çocuk ağlar diyor ama niye hiç uyumadı anlamadım

Geceye kadar sırtı yatak görmedi çocuğun
En son gece 12de emzirdim kardeşime verdim yattım daha doğrusu yorgunluktan bayıldım
Kardeşim ilgilenmiş uyutmuş sağolsun

Dün ben de uykusuzluktan çok kötü oldum
Sinirlerim yıprandı eşimi tersleyip durdum
Bizimki de iki gün yazılı hazırlayacam diye odaya kapattı kendini, ama ne zaman bakmaya gitsem oyun oynuyordu

Okula gitmediği günler güzel ilgileniyor ama çalışacağı günler de kendini gayet koruyor beyefendi
İle gideceği günler ayrı yatıyor, yanıma da annemi yatırıyor
Annem gidince ne yapacak merakla bekliyorum

atanamayanogretmen kuzum düzenli takip eden doktorun olmalı yoksa.cagirmazlar, mesela benim bebeğimi hastaneden çıkarken doktor gördü ilk gün birdaha doktora.gostermedim 45 gunluguz düşün, sadece hemşire gördü birde işitme testini yapan gördü, kalça.filmi içinde özelden randevu aldım direk film çekilecek, bende doktor görmesin diye uğraşıyorumdüzenli istersen kendine bi doktor bul o seni çağırır zaten her ay... bu arada esine sorsan o çok fedakarlık yapiyordurama.uzulme büyüyünce dah çok ilgilenir, bebekler küçükken fazla ilgilenmiyorlar, uykusuzluk filan allah korusun onlara gore değil, iki yaşında.filan çocuk konuşmaya başlayıp baba diyince baba oluyo bu erkekus türleri...

Cnm dün benim kuzuda saat ikindi 4 e kadar saat başı uyandı emdi ,sonra gözleri bi açtı gece 12 ye kadar uyku yok durmuyoda ,iki gündür böyle yapıyo ,gece mama verdim 10 da mama ağırlaştırıyo uyutur dıye yarım saat uyudu yıne uyandı ,en son 12 de uyudu ,bugün de öyle yapacak diye aklım çıkıyo,

Ben de mama verelim uyur belki dedim ama gazı da vardı, daha kötü olur diye korktum vermedik

Sütüm mü yetmedi doymuyor da mı uyumuyor dedim annemle kardeşim de bu çocuk aç olsa ağlar durur dediler

Bugün böyle yapmaz inşallah
Kardeşim gidiyor, eşim de akşam iftara davetli
Annemle tek kalcaz mahvolurum uyumazsa

Bizi de taburcu olurken doktor gördü, üç gün sonra kontrole çağırdılar götürdüm
O zaman sarılığı yüksek diye bir hafta sonrasında ben yine götürdüm
Sarılığı yüksek olmasına rağmen çağırmadılar yani
İşitme testine gittiğimizde doktora da gösterdim
Kalça için gidince de gösteririm belki

Eşim de boş günlerinde gerçekten elinden geleni yapıyor ama işe gideceği zaman kendini odalara kapatıyor

canım hemen ayaklarını isit, ayaklarına sicak su torbası koy, belki ise yrar

Canım geçmiş olsun bir ağrı kesici alsan

Ah canım ya tahmin edebiliyorum şu an ne kadar ağrı çektiğini
Kendini sıcak tutmaya dikkat et
Allah korusun kist falan olmasın
Gidebilecek durumda olunca hemen gitmeye çalış canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…