2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kesi yerinin üstü yani göbeği deliğimin altında his yok sizde de öyle mi? Geçiyor mu bu hissizlik kızlar?
Bendede hissizlik var bir arkadaşım 1 yıl önce doğum yaptı onda halen varmış hissizlik canım.çok tuhaf birşey ya dokunuyorum dokunduğumu hissetmiyorum

Been geldim kuzularrr. Nasılsınız 💛💛
Bugün eşim izinliydi fırsattan istifade gezdik 😍
İyi kuzu sen?💛
Bendede hissizlik var bir arkadaşım 1 yıl önce doğum yaptı onda halen varmış hissizlik canım.çok tuhaf birşey ya dokunuyorum dokunduğumu hissetmiyorum
Bende kuzenime sordum ilk zaman ki gibi değilmiş ama hala varmış o hissizlik. Benim içim hoş oluyor dokununca ya hissetmemek garibime gidiyor.😔

Uykusuzluk sinirlerimi çok yıpratıyor 😔
Gece 2buçukta kalktı altını aldım gazını çıkardım emzirdim yatırdım derken saat 3ü geçti
Biraz uyudum, 5te uyandı kalkış o kalkış 😔

Kesik kesik uyuyor kucak istiyor beşikte hemen uyanıyor
Mahvoldum sabahtan beri 😔

Az önce eşim işten geldi, ben uykusuzluktan bayılmak üzereydim, çocukta kucağımda uyutmaya çalışıyordum “çok yoruldum hiç uyumadı ben de uykusuz kaldım” dedim

Eşim de “aşkım biliyor musun ben de hiç uyumadım” dedi 😬😬
Gel de sinir olma bu lafa

Ben de “sen işe gittin tabi ki uyumayacaksın dalga mı geçiyorsun benle” dedim
Tabi suçlu oldum 😬
Ne desem beni tersliyorsun dedi bir de.

Gece Zaten ayrı yattı sabah işe gidecek diye, deliksiz uyudu maşallah
Aynı benim eşimi anlatıyorsun.aksamlari erkenden uyuyor Sabahta erkenden kalkıyor birde o arada bebegi uyandırıyor.aksamlari biraz bak dediğimde uykum var diyor.sabahta uyandırdı bebegi bakacaksan uyandır dedim.bebek uyandi bu sefer yazılı hazırlayacam diye tuydu.sersem gibiyim uykusuzluktan

Mühendisinoğlu na bakarak yazdım kuzum o listede yok, olabilir ama tabi☺️ İçeriğini karşılaştırmak lazım listeye göre ☺️
Kesi yerinin üstü yani göbeği deliğimin altında his yok sizde de öyle mi? Geçiyor mu bu hissizlik kızlar?
Geçmediğini söyledi sezeryan olan bi arkadaşım 🙄
His yok derken? Benimki acıyor bastırınca kuzum banyoda yıkanirken falan tam bastıramıyorum
A April wind cnm.yuzeyel duyu sinirleri zarar görüyor o yüzden hissetmiyorsun ,zamanla geri gelir...
Ben ilk Doğumdan sonra sordum doktora. 4 ayda sürebilir 4 yılda dedi. Neyseki benim 4 5 ay sonra düzelmişti sanırım. Tam olarak kaç ay hatırlamıyorum ama 1 yıl sürmemişti eminim.

Baya his yok kuzum hissis gibi ama tamamen değil. %70 hissetmiyorum mesela parmağımı gezdirince vs.
Bende acı vs yok 🤔

Anladım kuzum demek ki herkeste aynı etki olmuyor 😐
Been geldim kuzularrr. Nasılsınız 💛💛
Bugün eşim izinliydi fırsattan istifade gezdik 😍
İyi yapmışsınız canım biz güne gün ortasında başladığımız için çıkamadık ipektoşla

Yüzüstü yatan/yatabilen var mı?
Bir diğer en merak ettiğim şey bu gerçekten.
Korkudan yatamıyorum ağrım olmasada.
Gerçi yarın doktora gidicem sorarım ama yine sizlere de sorayım dedim canlı örnek varsa 🤭

Yüzüstü yatan/yatabilen var mı?
Bir diğer en merak ettiğim şey bu gerçekten.
Korkudan yatamıyorum ağrım olmasada.
Gerçi yarın doktora gidicem sorarım ama yine sizlere de sorayım dedim canlı örnek varsa 🤭
Kuzum normalde ben yüzüstü yatamam o yüzden bilemiyorum ama biraz daha bekleyebilirsin

Ah ben hasret kaldım yüzüstü sereserpe yatmaya anlatamam yani😂
ilk yattığımda duygulanıp ağlayabilirim sanırım ehehe😂
Kız bu kim diyorum foto değişmiş😃😃 bende tempolu bir şey yapsam karnımı tutuyorum sanki bebek varmış gibi reflex oldu 😬

X