2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Emzirirken pek diyete uyamıyorum ben. Dün Leslie yazan olmuştu. Ne olduğuna baktım. Bugün Umay’ı uyutup (ilk 10 dk Umay kucağımda ) 2 mile yaptım ama ter içinde kaldım, epey yoruldum. Bundan sonra hergün yapıcam mani çıkmazsa. Umay uyanmadan 5 dk duşa girdim hemen. İlk defa evde yalnızken duşa girdim buarada

H Heart of Gold kirkimiz bitti canim hayirli olsun. Biraz geciktim. Çok yorgun ve tombis olmuşum. Bugün tartttim kendimi 83.5 çıktım moral sifir inadada iştah var
Oh maşaAllah. Büyüyüp gidiyorlar ya zaman çabuk geçiyor. Ben de senden 10 kg fazlayımç. İştahım pek yok ama su içemiyorum. 3 lt rahat içerdim ama o kadar terlememe rağmen canım istemiyor o da sütü azaltıyor
Umay ile nedamet yaptıysan ekstra kalori harcamışsındır. ağırlıkla çalışmak gibi bişi bu valla bravo

Kızlar benim tansiyonum yine cıktı dun aksam cok kotu oldum mide bulantısı bas agrısı gercekten cok kotu bırsey. Benim anlamadığım bneım tansiyonum hep dusuktı hamılelkte bile hep 9.6 10.6 felan simdi niye cikiyor anlamadım oyle bir sordum Dr ilk cıktıgında yorgunluktan stresten cıkar dedi ama bne hamıleukende cok stresliydım biliyorsunuz.nette arastırdım bobrekle alakalı da olabilir yazıyor bneım hamilelikten once idrarda protein cıkmıstı eser miktarda tansiyon umu sormuşlardı hatta dusuk cıkmıstı... Sonra bol su ıcmeye basladım idrar rengim acıksa protein cıkmıyordı neyse ben ameliyattan sonra ıdrarımın geldiğini pek hissetmiyorum tuvalete gidince cok sıkısırsınız ya oyle yapıyorum ve cok koyu ve hıc ıcmedıgım kadar su ıcıyorum.. Ve koyu olduğu ıcın de protein vardır diye dusunuyorum oda bobrekle alakalı doktora gıdrcem de hıc fırsatım yok daha dıkısım acildi ona gostermeue gidemedim.. Ne derdim varmıs bitmedi gitti yaaa

Canım bir bilgim yok ama şunu diyebilirim idrar rengi hala koyuysa gerçekten su alımın yeterli değildir. Birkaç gün biraz daha arttır temizlensin böbrekler. Gerekirse doktora bi danış bu durumu ama hangi doktor bakıyor emin değilim pek doktor işlerinden hazzetmem çünkü.

Bende de hic susama diye birşey yok bus eferde goguslerime sut girmiyir. Su içince hissediyorum.

Kucağımda uyudu sıpa o kadar uyutmaya çalıştım uyumamıştı.

Canım çok geçmiş olsun. İhmal etme cnm. Biliyorum zor oluyor gitmen ama Bol bol su da iç.

Bende baktim ücretli olan mi
Evet cnm.

leslie diye bir antrenorun evde tempolu yürüyüş videoları var canım cokeglenceli sıkıcı değil 1 mil 2 mil 3 mil fitness seviyene göre birinden başlıyorsun, bu arada pelinin çayi nedir?
Sanırım 17-18 adet ottan oluşan bir çay...Kavanozda Toz halinde geliyor, 40 günlük,her sabah bir tatlı kaşığı kullanılıyor. Metabolizma hızlandırması, tok tutması vb özellikleri var. Netten incele arzu edersen, ben bu sabah başladım. Ne denli işe yarar bilemiyorum.

Geçmiş olsun canım. Ürolojiye bir görün istersen. Kardiyolojide olabilir ama.

Benim canım istemesede sürekli su içiyorum. En az 3 litre içiyorum. Hamileyken 2 içemezdim.
Ah ben sağarken deli gibi susuyordum dilim damağım yapışıyordu birbirine günde 3,5 lt içiyordum suyu belki daha fazla. Ayrıca meyve suyu falanda içiyordum. Bir yandan ağlıyorum bir yandan sağıyorum sıvı kalmıyordu tabi vücudumda

Canım ben 3-4 saate bir veriyorum ve emzirmiyorum sadece mama alıyor. 7 biberon alıyor toplam.

Canım ben 3-4 saate bir veriyorum ve emzirmiyorum sadece mama alıyor. 7 biberon alıyor toplam.
840 cc yapar. Üç hafta için çok olabilir cnm. Ama ben de bunun bir standartı olduğunu düşünmüyorum. Şimdş bna doktor dedi ki üç saatte bir ver. İyi dedim geldim. Ama yok yani çocuk acıkıyor görüyorum. Emziriyorum emiyor sonra bakıyor süt gelmeyince ağlamaya başlıyor. Hadi oyalıyim diyorum elini öyle emiyor ki ya da aranışı fln. Nası bekliyim yani. Her çocuğun iştahı bir değil ki.. o yüzden sen içgüdülerine göre devam et kuzum ya.

Evet sağarken yada emzirirken dilin damağına yapışıyor çok terliyorsun. Sen hamileykende çok su içiyordun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…