2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim de öyle genelde memede oluyor

2 gündür bizim kız uykuya dalamıyor. Emiyor sonra çıkartıyor tekrar almaya çalışırken kavga ediyor sinirlenip ağlıyor. Göğsümde de sakinleşmedi karanlık sevdi sanki biraz gözleri örttüm falan şimdi daldı uykuya. Eşim gazı mı var diyor ama sadece uykuya dalarken
Huysuz bence gaz olamaz. Uyku için ne yapmalıyım fikri olan

Tartıya pil alayım o zaman
Benim göğüsler küçüktü iyice büyüdüler. Anca büyük kızımın Doğumundan sonra aldığım pantolon ve bi kaç gömleğim oluyor. Alışveriş yapmak istemiyorum henüz bende. Göbek için mekik çekmek lazım. Hepimiz aynıyız sanırım :)

Bende hamlelkte toplam 8 kilo almıştım. Hepsi onbes gün içinde gitti. Amma velakin normaldede hafif bir göbeğim vardı onu kaybetmek istiyorum. Heekes diyor ki emİrdiğin için kilo verirsin Ama evden dışarı çıkamıyorum evin içinde bebeğin basında kalkıp iş dahi tutamıyorum doğru dürüst. Nasıl olcak bilmiyorum

Doktor bize biogaia damlasını yazdı canım
Ben yurtdışındayım ama baktım sizde de varmış aynısından

Bizimki de aynı canım. Uykuya dalması için 1 saat sallıyorum ayağımda. Mızıl mızıl hep. Bir aydır filan böyle. Sizinde devam eder bu şekilde.
Kesinlikle gaz sancısı kuzum. Gece olunca gaz sancısı artıyor hem de yoruluyorlar, huzursuzlaşıyorlar.
Biz biogaia, metsil, zinco birçok damla denedik. Hiç fayda göremedik valla. Ama yinede Metsil veriyorum.
Ne yapsan da gaz ve sancı oluyor canım. 3-4 aylık olana kadar devam edermiş.

Günaydın kızlar ben artık size yetişemiyorum :) ben mi beceriksizim anlamadımm
Diyete değil ama spora ben de varım. Hamile kaldığım kilodayım ama ztn hamilelik öncesi çok kilo almıştım o yüzden vermem gereken daha çoook kilom var.

Bu arada sizin bebdler de uyurken tosurduyor mu :) bizim ki hiç susmuyor. Ih ıh yapıp duruyor :))

kahvaltıda bir dilim hadi bilemedim iki dilimden fazla yiyen anneler, yazın giyexeklerinizi, düğünleri düşünün, gıcık kocanızı dusunun, yemeyin o ekmeği, yemeyin

kahvaltıda bir dilim hadi bilemedim iki dilimden fazla yiyen anneler, yazın giyexeklerinizi, düğünleri düşünün, gıcık kocanızı dusunun, yemeyin o ekmeği, yemeyin
Valla cnm ben ztn yemiyorum o ekmeği o yüzden diyete değil ama spora varım dedim :) ekmek ve şeker tüketmiyorum ztn. Tatlı da çok seven biri değilim. Fazlasıyla sebze tüketen biriyim. Ben zamanında kullandığım ilaçlardan aldım kiloları. Anca sporla gider

super o zaman, leslie mantıklı geldi aslında yürüyüşten daha kolay çocukla.cikmaktan iyidir, gogus küçültücü hareketlerde yapmaya başlıycam ben

super o zaman, leslie mantıklı geldi aslında yürüyüşten daha kolay çocukla.cikmaktan iyidir, gogus küçültücü hareketlerde yapmaya başlıycam ben
Ben lesli hamileyken çok yapıyordum ama şimdi çınar la çok mümkün gelmiyor uyuduğunda işlerimi zor toparlıyorum. Ama havalar güzel sling e sarıp çıkar yürürüm bol bol. Dışarıya bayılıyor:)

aynı şeyi düşünüyorum, bende emzirme önlüğü alicam, pratik mi acaba
Valla kesinlikle lazım. Ya da çıkablar napıyor bi akıl verdinler bize de..

Benimkide Çok hareketli çok ses çıkartıyor uyurken ben uyuyamıyorum acaba uyandı mı diye kontrol etmek için bir bakıyorum ki yok uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…