2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
canım verilir, ama 3 kilometreyi bulsak iyi olur

Kuzu yok ne olacak ki diyorum ya 45 dakika tempolu yürüyorum. Yürüyüşle dikişlere birşey olmaz ki doktorda yürüyebilirsin demiş.
3 mile yapılır bence çok rahat. Aynı hesap o da 45 dakika

Canım peki bu 13 kilonun kaçı doğumla gitti kaçı bu liste ile gitti

Kuzu yok ne olacak ki diyorum ya 45 dakika tempolu yürüyorum. Yürüyüşle dikişlere birşey olmaz ki doktorda yürüyebilirsin demiş.
3 mile yapılır bence çok rahat. Aynı hesap o da 45 dakika
Wuuu fena gaza geldim şuan gerçi benim kız gündüz hiç uyumuyor gece yapsam aşağı ses gider mi ki

Wuuu fena gaza geldim şuan gerçi benim kız gündüz hiç uyumuyor gece yapsam aşağı ses gider mi ki
Bizim evde malesef gidiyor kuzum
Ama şöyle şuan Ramazan olduğu için o gece sessizliği olmuyor çoğu kişi oturuyor sahur vaktine kadar. O yüzden yine geceleri yapılabilir sanki. Halı üstünde ama

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/esrarengiz-bir-zayiflama-gunlugu.1120672/

Şimdi oldu sanki

Yaa Bende okumalıyım o zaman
Kediler kendi aralarında mektuplaşırlarken sahibini nasıl zorla kaldırdığını anlatıyordu kardeşim aldı biraz siyasi ama yani kediler Marks lenin muhabbetide yapıyor. Zaten kardeşime dedim senin aldığın kitapta kediler bile siyasi diye

Sabret canım seni yanında görünce kıskanıyor işte. Güzel ve anlatmak lazım. Ben kızıma mama yapmasını bile öğrettim. Aman da aman ablası mama da yaparmıi kardeşine diye diye gazı veriyorum
Kızlar sizin bebişler de arada tıkanıyor mu ya tükürük kaçırıyor süt kaçırıyor boğazına panik oluyorum
Olmaz mı her zaman özellikle de memede iken. Ama kızım da hiç olmamıştı.
limoncicegim1115 ay kızlar hepiniz fitsiniz. ,3 ün 5 in lafını ediyorsunuz kalbimi kırıyorsunuz. Ya ben ne yapayım 30 kg vereceğim. Nerelere gideyim ben

kızlar artık zayıflasak mi?nasıl yapsak
Bende çok istiyorum ama sürekli bol kalorili şeyler yiyorum ve genel olarak evdeyim. Çok hareketli değilim. Havalar ısınsın bol bol yürüyüş yaparız artık. Ekmeğide kesmek yada azaltmak lazım.

Bende 52 ile hamile kaldım 64 le Doğuma girdim en son 58 dim ama 2 haftadır tartılmadım. Belki almışımdır bile 50 olmak istiyorum bende .

ooo çok iyi vermişsin, kalanida verirsin dikkat ediyorsan, aslında eve tıkılmasak çok kolayda kendimizi dışarı atmamız lazım
Hava iyi oldukça ben atıyorum da kendimi Dışarı ama havalarında ayarı yok henüz. Mesela Cuma çok iyiydi hava. Umay’ı bebek arabasına koydum yürüyerek büyüğü kreşten almaya gittik. Sonra çarşıda dolaştık. En son kalorileri yüklendik eve geldik

Canım ben 2 yapıyordum normalde bende gebelik şekeri çıktığı için doktor 1 saat yürü demişti bende dışarı çıkmaya üşendiğim zmanlar yapıyordum 2 yi yaparken bile kan ter içinde kalıyordum .ama iyi hatırlatmış oldun yarından itibaren başlayayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…