2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yok canım sen yada diğerleri değil dediğim gibi son haftalar damdan düşer gibi siteye düşenler. Yoksa biz aylardır birbirimize destek oluyoruz 🙏🏼

Çokda özlemişim sizleri ❤ Daha sık gireceğim. Haklısın herkes kendi kafasında takmamak en iyisi. 💜
Ben değilim di mi canım :) bu topiğe geç geldim de ama canını sıkmamışımdır herhalde :)

Cnm valla bende bilmiyordum Kolik nedir baktım karnı tok gazıda yok sanki etini koparmıs gibi aglıyor. Doktora sormadım. 1 haftadır aksam 10 dan gece 3 e kadar aglıyor gundız uyuyor ama gercı bızımkımı oyle anlamadım kızımda bıyle durum yasamadım aniden aglaması cok var.. N eyaoacagımı sasırdım birde dıkısım yine acılmıs bir turlu kurumadı gitti. Krem vermıstı gectı diye kullanmadım. Niye boyle olıyor anlamadım daha gecen hafta gittim kontrole .. Cnm sıkıldı onada
Tüh ya inşallah geçer en kısa sürede. Biraz daha büyüse arabaya alıp bir tur attırırsınız yada başka bir şeyler yaparsınız uyumasına yardım edersiniz. Küçücük bebek dersini ne anlayamıyorsun ki...
Benimki de bazen sebepsiz ağlıyor. Çok yorulunca da ağlıyorlar. Sonra uyuyamıyor ve daha çok ağlıyor. Böyle kısır döngüye giriyoruz.
Üzülme kolay iyileşmiyor. Benim de bir tane sezaryen dikişim 1.5 aydır düşmedi. Tam tutmamış diye almamıştı doktor ama hala tutmadı sanırım çok acıyor

Hepsi için aynı galiba ben sevi bebe’nin aldım oldu :)
Sevi bebenin Canım, ben çok kullanmıyorum ama bence güzel. O olmasa çocuk oturur pozisyonda dururdu. Büyük kızımda yastıkla destek yapmıştık. Şimdi Bunları görünce aldık gayet iyi oldu.

Ne özürüymüş kız 😅
Aynen sinir, yorgunluk karın ağrısı var bende de :/
Benim baktığım da bundan canım sağol, alıym o zaman kullanışlı görünüyor aslında niye beğenmemişler anlamadım :)

sorma bende acayip sinirliyim. Allahtan eşim yok :)))

Benim eşim öğlene kadar çalıştı geldi
Ama o sabah işe gitmeden nasibini aldı zaten 😀

Cumartesi günleri 9da dersi başlıyor
Saat 8buçukta gittim uyandırdım geç kalıyorsun kalk dedim (bu arada ben sabah 5ten beri ayaktaydım)

Bugün deneme varmış 10da gidecem dedi sen beni bir saat sonra uyandır dedi 👊🏻

Tabi ben de sinir oldum
Kalkıp bir saat sen baksan ben dinlensem olmaz mı, lohusasın ya aman uykunu eksik uyuma sakın dedim 😅

Sanırım ordan başladı günün gerginliği
Sonra da annemle tartıştık bir sürü ağladım

Bugün hem alınganım hem atarlıyım 😬
Ateş topu gibiyim valla evdekileri de uçurdum bugün 🙈
Ohh sefan olsun. :halay:Dilediğin gibi davran kuzum.
Arada bende atarlanıyorum öyle..
Eşim bu lohusalık 40 gün değil mi senin depresyonun niye böyle uzun sürdü diyor.:confused:
Bir akraba abla vardı, çok zor oldu doğumu. Çocuk 10 yaşında. Hala kocasına sinirlendi mi çatır çatır doğurdum sana evlat verdim diye söylenir. :KK70:

Merak etmişsiniz kızlar. Teşekkür ederim 🙏🏼💛

Fazla vaktim yok ama doğrusu siteden biraz soğudum. Doğum yaptığımda buraya girdiğimde sıkıntımı yazdığımda bazı gereksizlerin gereksiz sohbeti canımı sıktı damdan düşer gibi son aylarında gruba girip sonrada çok bilmişlik taslayınca siteden uzak durmaya karar verdim çünkü kavga etmek istemiyorum. Lohusa kafasıyla kaldıramadım.
Kurunun yanında yaş olarak bizde mi yandık canım :KK43: gerçi kuru olan biz oluyoruz sonradan gelenler yaş olur :KK53:

Merak etmişsiniz kızlar. Teşekkür ederim 🙏🏼💛

Fazla vaktim yok ama doğrusu siteden biraz soğudum. Doğum yaptığımda buraya girdiğimde sıkıntımı yazdığımda bazı gereksizlerin gereksiz sohbeti canımı sıktı damdan düşer gibi son aylarında gruba girip sonrada çok bilmişlik taslayınca siteden uzak durmaya karar verdim çünkü kavga etmek istemiyorum. Lohusa kafasıyla kaldıramadım.
Aman kuzum canını sıkmaya değmez ki hiçbir şey görmezden gel hoşuna gitmeyen yorumları ☺️
Bunu diyen ben gerçi ilk aylarda kıyafet alma almama mevzusunda birilerine çıkışmıştım 😂 Hala not düşüyorum aldığım hiçbir şeyden pişman değilimm. Hamile olayım yine o heyecanla gidip birşeyler alıcam😂
Herkesin doğrusu kendine, fikirlerimizi paylaşıyoruz uygulayıp uygulamamak bizlere kalmış😘
Çok şükür hepimizin aklı yerinde ee gördüğün gibi internet forum kullanabiliyoruz. Ne doğrudur ne yanlıştır karar verme yetisine sahibiz. Sonuç: çokta şeetme🧡

Kız ne ara adet oluyosun benim daha doğum kanamam devam ediyor :halay:

Ay bilemedim ki kuzum 1 haftadır sarı akıntı vardı sabahtan beri kırmızılaştı acaba doğum kanaması mı daha 🤔🤔

Canım dışarı çıkıp alamayacaksan,
bebişin bezlerinden kes ya da pamuğundan kullan şimdilik.

Emzirme için pamuk almıştım göğüse konulan ondan koydum şimdilik 😅🤣

Kurunun yanında yaş olarak bizde mi yandık canım :KK43: gerçi kuru olan biz oluyoruz sonradan gelenler yaş olur :KK53:

😂 yok yok canım daha sık gireceğim artık. O lohusa kafasıyla sanırım baya alındım o sıralar. Ama şu an düşününce saçma geliyor 😬 özledim hepinizi ayol 😍

Yaa sinir demişken ben yapı olarak çok çabuk sinirlenen biriyim beni kızdırmak çok kolay yani,hemen bağırır çağırırım ama öyle sesimi aşırı yükseltmem ve fazla uzatmam anlıktır,bu lohusalıkta da eşime karşı bi kıskançlık olmaya başladı bende eşim adımı şizofren koydu 😁😁zaten sinirliydin dio şimdi şizofren oldun dio,bende guatır var o sinir yapıyo bana diorum bahane ,belkide yapıyodur, 😁

Aman kuzum canını sıkmaya değmez ki hiçbir şey görmezden gel hoşuna gitmeyen yorumları ☺
Bunu diyen ben gerçi ilk aylarda kıyafet alma almama mevzusunda birilerine çıkışmıştım 😂 Hala not düşüyorum aldığım hiçbir şeyden pişman değilimm. Hamile olayım yine o heyecanla gidip birşeyler alıcam😂
Herkesin doğrusu kendine, fikirlerimizi paylaşıyoruz uygulayıp uygulamamak bizlere kalmış😘
Çok şükür hepimizin aklı yerinde ee gördüğün gibi internet forum kullanabiliyoruz. Ne doğrudur ne yanlıştır karar verme yetisine sahibiz. Sonuç: çokta şeetme🧡
😍😍
Çok haklısın kuzum gerçekten. Ben sadece lafını verip gerginlik çıkarmak istemedim o sıralar. İçime attım ama soğudum istemsizce. Şimdi düşünüyorum da ne canımı sıkıyorum. Bir dahakine lafını veririm en azından benim içim rahatlar 😅. Özledim hepinizle eskisi gibi sohbet etmeyi 🙏🏼

Ay bilemedim ki kuzum 1 haftadır sarı akıntı vardı sabahtan beri kırmızılaştı acaba doğum kanaması mı daha 🤔🤔

😂 yok yok canım daha sık gireceğim artık. O lohusa kafasıyla sanırım baya alındım o sıralar. Ama şu an düşününce saçma geliyor 😬 özledim hepinizi ayol 😍
Kuzu benimki de bi ara kesildi 2-3 tekrar başladı sonra. Belki de devam ediyordur seninki de. Normal doğumla sezeryan farklı mı olur bilmiyorum ki 🤷🏻‍♀️ Tam gelsin anlarsın herhalde adet mi doğum kanaması mı 🥰

Bizde seni ösledikk yaa 😍😍
Doğumdan sonra nasıl yetişebiliyorsunuz diyordun,insan burda aile oluyor girmeyince özlüyor valla 😇

X