2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok geçmiş olsun canım

Sagol canim ne demek. Gobek korkulu ruyamiz ama sunu da belirteyim eger yeni alacak olsaydim su netteki belincelticilerden alcaktm. Sadece bele takilanlardan
Öyle mi diyosun o zaman onlara da bakıym kuzum sağol
Çok geçmiş olsun canım

Kizlar 3 gundur ayni saatlerde kasigimda (dikis etrafinda) ilk 2 gun sol tarafta bugun sag tarafta, yaklasik 10-15 dk suren siddetli batma yanma oluyor. Oyle ki kipirdayamiyorum acisindan gozumden yaz geliyor sesim de cikmiyor yani cok siddetli bir agri. Hemsire gorumcem bagirsaklarin yerlesiyordur dedi. Ama ben paranoyaklik yapiyorum acaba baska bisi mi var die. Boyle olan var mi?

Canım çok geçmiş olsun. Ben de hamile iken öyle oldum. Minoset aldım sadece. İdrar yolu için de antiseptik. Acil şifalar

Kızlar bebek uyanıp yatakta mızırdanmaya başladığında bakmayayım belki geri uyur diye yersiz bir umuda kapılan var mı benim gibi?

1-2 :’dk uyuyor bacaklarım da hal kalmadı
Ben canm. 3 saat uyur diye dusunuyrm. Bakiyrm 1 veya 2 saat uyuunca mızırdanma sesi gelince salliyrm belki tekrar uyur diye. Ama snra vicdan azabı cekiyrm hemen alıp emziriyrm cok cok emiyo valla

Geçmiş olsun canım birazda süt ateşi gibi görünüyor. Bol bol emzirme yapmaya çalış bugün kızım geldikten sonra bende senin gibi olmuştum

Göğüslerim çok yumuşak canım
Süt ateşi olsa göğüslerim sert olmaz mıydı

Ateşim düştükçe emzirdim, sonra da kalan sütü sağdım

Yarın hastaneye gidicez, sütü hazır olsun yavrumun, onu evde annemlere bırakıcam

Teşekkür ederim canım

Çok geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim kuzum

Öyle mi diyosun o zaman onlara da bakıym kuzum sağol ❤

Çok geçmiş olsun canım

Teşekkür ederim canım

Ateşim bir düşüyor bir yükseliyor canım
Şimdi düştü de biraz gözümü açabildim

Yükselince 38,5 oluyor ve çok fena titreme geliyor
Düşerken de terliyorum, üzerimi değiştiyorum sonra yine yükseliyor

Canım çok geçmiş olsun. Ben de hamile iken öyle oldum. Minoset aldım sadece. İdrar yolu için de antiseptik. Acil şifalar

Teşekkür ederim canım
Acildeki doktor sadece tek içimlik tozdan verdi

Antiseptik evde var ama doktora sormadan kullanmak istemedim

Yarın kadın doğuma gidicem bakalım ne diyecek

İnşallah dikişlerim enfeksiyon yapmamıştır
Kanda crp 28.500 çıkmış çok yüksek değil mi

Bu arada bütün yüzü kızardı, minik sivilceler çıktı. Kulağında da konak oldu sanırım. Haftaya alerji doktoruna gideceğiz Eki Görüntüle 2268048
ilk kızım geldi aklıma, insan çok uzuluyo ama geçiyor canım, sen bol bol nemlendir, ben bunu bile geçirdim bk

Eklentiler

• image.jpeg
    14,9 KB · Görüntüleme: 49

Sağol canım
Annemle kardeşim burda
Bebekle onlar ilgileniyor
Ben ateşim düştükçe emzirdim sadece

Onlar olmasaydı halim daha perişandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…