2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Neyseki sorunun çözümünü bulmuşsun canım bundan sonra daha çok dikkat edersin artık ☺
Geçmiş olsun canım dün benim kızda 4-5 defa kustu ikisi çok yoğundu gece acile götürdük üşütmüşüz ondan kusmuş
Doğumdan önceki 10sa şimdiki değerini hiç düşünemiyorum
Ben aşırı uyku bağımlısı olmama rağmen günde toplam 2-3 saat vücuduma yetiyor.
Senin değerlerin düşük olduğu için bence uykuya düşüyorsun canım
Canim bugun kontrole goturdum.surekli emiyor dedim dok tora emsin ne guzel dedi.bazen yarim saatte emiyor.dun heralde 20 kere içmiştir belki daha fazla.sen emzir canim bi zararı yok
Yok canım ben emzirmeye devam ediyorum. Bebek bu gün gün büyüyücek midesi genişlicek kilo alıcak. Ben o esnada saatin gelmedi dur emzirmeyeyim mi diyeyim diyorum eşime

Sukur sorun yokmus sevindim .gecmis olsun ilac felan bisey verdimi ,

Senin Metehanda kızımı görüyorum canım beslenmesi,sıkıntıya gelememesi ☺
Benim kızda sardın mı basıyo ağlamayı

“Yenidoğan döneminde bebek yüksek temasla, emerek dalabilir. Bu dönem, bol emzirme ve bol kucakla, hayata ebeveyn eşliğinde uyum dönemidir. Gece sık uyanıp emme de normal bir bebek davranışıdır. 4. aydan itibaren uyku düzeni oturtma, 6-7.aydan itibaren de bağımsız dalma yönünde bebek davranış sergileyebilir. Ancak bunlar alt sınırlardır”

Hayret bir şey ya. Staj yapana bebek verilir mi? Bunu görenin onu dersten bırakması lazım. Devlet hastaneleri bu kadar kötü durumda mı

Geçmiş olsun size de kuzum. Havaların da ne olduğu belli değil içeri dışarı kontrol falan derken üşütüyor demek kuzucuklar

Canım aynen öyle oluyor ve 1.5-2 yılda vücudun tamamen eski haline dönüyor

Canım wc ye bile gidemiyorum tek elle yemek yiyordum yemek temizlik hak getire sling işe yaradı ama yüzeysel işlerimi bebekle halledebildim
Yalnız olmadığıma sevindim canım çünkü nerede okusam 16 20 saat uyurlar diyor bu sefer de neden uyumuyor acaba bir problem mi var diye de üzülüyordum

Canım ilk hastsnede 56 cm ölçtüler 5 gün sonra sağlık ocağıda 56 cm ölçtü.bugün 58 cm ölçtüler. Sen öyle diyince bende evde ölçtüm 58 çıktı.ama bakıyorum da bebeğim uzun gerçekten.ama nedn 2 cm uzadı 1 ayda.doktor neden birşey demedi. Gene gıcık oldum doktora

different human canım yeşil kaka, 1_ çok beslemenin belirtisi, 2_ 3 satte bir beslemeyle geçer
2_ bağırsaktaki gazın belirtisidir, her.emzirme sonrası gazını mutlaka.cikar
3_ alerji olabilir ama.onda mukus ve kanda olmalı bu ihtimali düşünme sen ama.vucudunda atopik dermatiti ve çok huysuzluğu. varsa olabilir. ama.alerjili çocuk bir ayfa bu kadar kilo almaz hatta yediği hiç yaramaz sürekli ishal gibi yeşil ve cıvık çıkartır kilo alamaz
4_ ön sutu fazla.alincada yeşil olur
umarım faydası olmuştur kuzum

Gözünüz aydın canım... Bişi sorcam üşüttüğünü neye dayanarak söyledi doktor. Nasıl bir tedbir aldın şimdi ?
Senin Metehanda kızımı görüyorum canım beslenmesi,sıkıntıya gelememesi ☺
Benim kızda sardın mı basıyo ağlamayı
Aynen sıkıntıya gelemiyor. Ben de öyleyimdir bi sıcaklarım bi üşürüm ortam yok.

Canım bizde atopik dermatit oldu. Kakası kilo alımı hepsi normal. Yinede doktor alerji doktorunu görün dedi. Açıkcası götürmek istemiyorum. Gereksiz yere hastanelerde sürünmek istemiyorum. Hatta anne sütün keselim bakalım pazartesine kadar iyileşecekmi falan dedi. Ben emzirmek için çok uğraştım. Deneme yapmak için mama veremem. Kızımda da olmuştu kendi kendine geçti. Eşim de bende sarışınız bebekler de sarışın ve citleri çok hassas. bence ondan. Sence başka neden olabilir?

Belki zaten uzun diyedir. 58 cm 2-3 aylık bebek :)

Sağol canım verdiğin bilgi için. Mesleğin ne canım?

Kuzum benim kardeşim ve gelinimiz esmer ama bebek atopik dermatit ,bebekte beyaz tenli ama sarışın değil,mustelanın ürünlerini verdi acıbadem deki drları fayda etmedi,şimdi linola nın ürünlerini vazelin krem ile kullanıyolar yine aynı dr verdi,haftada bir kez banyo tavsıye edilen, ve günde iki defa vucuda verılen ürünler sürülecek, genelikle atopik dermatitlere bu marka ürünler veriliyo sanırım

Kızlar sezeryan iziniz için herhangi bir.krem kullanıyor musunuz contratubex gibi

Ay canim benimkide aynı iyice memeci oldu.bu akşam iki saat emdi. Uyuyo yatırıyorum tekrar uyaniyor emzik veriyorum once tutuyor bakti sut yok istemiyor.boynum sırtım kolum tutuldum.
Aynen bizim memeleri emzik yaptilar doğalı varken yapayı ne yapalım diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…