2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sağol kuzum aklımda bulunsun, takıldığım bişey olursa sorarım tekrar
Önemli değil canım ☺
Canım aç durulmaz tamamda 3 çeşit yemek nedir Allah aşkına. Eşin gerçekten çok anlayışsız
A April wind kız bu nick daha iyi olmuş ☺ öbürü çok uzundu anacım aklımda zor tutuyodum

İnşaAllah canım hayırlı haberlerle gelin.

A April wind kız bu nick daha iyi olmuş ☺ öbürü çok uzundu anacım aklımda zor tutuyodum
eheh bencede daha iyi oldu
Hayırlı haberlerle gelin inşallah canım

Az daha sabır canım elbet girecek düzene

Biliyorum kuzum. Sen nasılsın

Hayırlı haberlerle gelin kuzumm

Güzel haberlerle gelin canım

atanamayanogretmen canım gazdan dertlisin gerçi hangimiz dertli değiliz
Benim kızda emdikten sonra ağızdan 1-2 defa çıkartıyor tuvaletini çok zor yapıyor.
Emzirdin ağızdan gazını çıkardı diyelim uyusa bile karnına masaj yapmaya devam et. Özellikle ıkınırken elin c şeklinde karnını hafif hafif sık bırak. Birde uyanır uyanmaz emzirmeden önce masaj yap emerken yapar rahatlar ☺
Benim uygulayıp sonuç aldığım yöntemler bunlar inşallah sende faydasını görürsün

Kizlar benim bebis bugun gene kusmaya basladi. Yatagini yukselttim emzirdikten sonra kucagimda dik tutuyorm 15 dk filan ama sabah ve az once 2 ser kez kustu. Hemde oyle ki dolu dolu. Yani 2 saatte en fazla 10 dk emen bebek icin kustugu cok fazla gibi. Yani fazlasini atar kusmasi iyi diyor herkes ama bu kusma bana normal gelmiyor. Korkuyorum artik agzindan burnundan geliyor zavallimin. Sizce dr a goturmeli miyim sastim artik heran korkuyorum kusucak die

Güzel haberlerle gelirsin inşallah kuzum

Güzel haberlerle gelirsin inşallah kuzum
Hayırlı güzel haberlerle gelin inş kuzum
Amin kızlar çok sağolun
Emmesi için zorluyomusun canım
İlla şu saatte emmeli diye diretiyomusun
Kusması nasıl fışkırır tarzda mı
Burnundan geldiğine göre genzine kaçıyorda olabilir

Aynen dediğin gibi yapıyorum canım ama yine de popodan zor çıkarıyor yavrum ıkına ıkına bir hal oluyor

Gündüz hep kucağımda karnına masaj yapıyorum, altını açmadan önce de bacaklarını karnına itip çekiyorum ama bazen işe yarıyor bazen işe yaramıyor

Zamanla düzene girer inşallah
Siz de kontrolden güzel haberlerle gelirsiniz inşallah canım

Ya zaten önceden kalan borçlarım vardı bi de bu yılı eklemeyeyim dedim bugün düne göre sütüm arttı bakayım olmazsa kazaya bırakıp tutmayayım madem

Yine sen bilirsin ama emziriyorsan sana da yazık bebeğe de yazık canım

Kısa günlerde borcunu tutarsın
Şimdi günler hem uzun hem sıcak hem emziriyorsun zorlama kendini

Sarılık tam olarak ne zaman geçer canım
Pazartesi benim kızımın 4.1 çıktı, 11 günlüktü

Annem de artık korkma düşer o, bırak çocuk uyusun diyor ama doktor da sık sık besle dedi

Tekrar yükselir mi
Doktor kontrole de çağırmadı

Bizimki uyansa bile 10 dk emiyor sonra yine uyuyor, o emdiği 3 saat idare eder mi ki

Ne zaman rahat çıkaracaklar gazlarını, çok üzülüyorum kıvrandığı zaman
Özellikle karnını sürekli sıcak tutuyorum gazı olmasın diye ama yine de sandı çekiyor

Gazı varsa ondan da kusuyor olabilir canım
Benim kızım emdikten sonra ıkınırken kusuyor
Ya da hıçkırık gelince de kusuyor

10 dk emiyor ama dediğin gibi çok fazla kusuyor ama biz de hiç burnundan gelmedi

Fışkırarak kusuyorsa doktora bir götür istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…