2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzum emziği de çok keyfi alıyor. Keyfi yerindeyse alıyor. O zmn ztn ona ihtyaç yok. Ağlarken fln mümkün değil. Bildiğin füze gibi fırlatıyor:))
Süt de yok kuzu ya nelrr iyyp içiyorum. Sürekli meme de kalmak istiyor ama yok yani aynı süt. 6-7 kere mama veriyorum. O da yetmiyor gibi. Çok huysuzlanıyor

Ah kuzum zamanla tutar merak etme. Herkesin derdi başk işte. Bizimki de çoğunluklq beceremiyor ilk etapta kan ter içinde kalıyorum. Sonra sonra tutunca da bırakmıyor. Emmese bile orada duracak. Artık ayakta fln emziriyiorum. Çünkü totom uyuşuyor oturmaktan

Merhaba kızlar mesajları sonra okuyacağım.
Bu sabah 09:58 de normal doğumla oğlum dünyaya geldi ❤. Çok zor bir doğum oldu ama şimdi iyiyiz daha sonra doğum hikayemi anlatacağım çok yorgunum

Kuzuumm gözün aydınnn hoşgeldin Eren paşa sağlıkla ve huzurla büyü..

Oh çok şükür cnm. İyi haberler duymak güzel bir şey.. daha da toparlasın kuzular inşş..

Sagol canim ins. Biz hep aksama kadar kalsin yanimizda gece annem götursun dioduk ama durmaz cocuk beni oyle gorup aglasin da istemiyorum. O yuzden anneme birakicaz mecburen aklimiz onda kalcak. Hastane bize 45 dk.

İnşallah tutar kuzumm çok ağlıyor denerken üzülüyorum
Süt yapıcı çaylardan içtin mi işe yarıyor dediler ama

Benim doktorum da vermedi canm. Bende bi sorayim bari

BellaCiao kuzum tebrik ederim gözünüz aydın❤

H Heart of Gold canım tsh sonuçlarını çıktığında bana da yazar mısın? Biz baktırdık da henüz doktora göstermedik
TSH 5,20 çıktı canım normal değere dönmüş
Ama sarılık 14;5 çıktı. Şaşkınım. Birazdan sonuçları göstereceğiz... Nasıl yükselir aklım almıyor.

Ama sarılık 14;5 çıktı. Şaşkınım. Birazdan sonuçları göstereceğiz... Nasıl yükselir aklım almıyor.
Eniştem hemen anakaradaki çocuk doktoruna sordu. Uzatılmış sarılık deniyormuş. Yavaş düşecek demiş 1-2 ayı bulurmuş. Beslenmesi gayet iyi çünkü çiş kaka desen çokça yapıyor

2,29 çıkmış bizimki canım kuzum şuan onun sarılık değeri epey değişti biz geçen hafta gittiğimizde doktor yanlış olmasında 20 küsür değerlerde olması gerekiyor suan fototerapi için bi daha kan almayalım canı acımasın dedi şuan değeri 10 dur dedi o yüzden endişelenme canım

İnşallah tutar kuzumm çok ağlıyor denerken üzülüyorum
Süt yapıcı çaylardan içtin mi işe yarıyor dediler ama

Canım kahvaltımı bile o çaylarla yapıyorum:)) erik kompostosu kruu erik helva dereotu cabası.. ama aynı seviyede kaldı..

Canım bizim ki de 12 ye düştü sonra kilo almasına rağmen 14.5 a çıkmıştı. Sonra yine 11 e düştü. Çıkar iner dediler. Doktor tahlil bile yapmak istememişti biz istemiştik. O yüzden stres yapma uzun sürüyor maalesef

Eniştem hemen anakaradaki çocuk doktoruna sordu. Uzatılmış sarılık deniyormuş. Yavaş düşecek demiş 1-2 ayı bulurmuş. Beslenmesi gayet iyi çünkü çiş kaka desen çokça yapıyor
Bizim ki kaka da yapmadığı halde doktor panik yapma dedi. Uzun sürer dedi. Geçecek inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…