2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
2,29 çıkmış bizimki canım kuzum şuan onun sarılık değeri epey değişti biz geçen hafta gittiğimizde doktor yanlış olmasında 20 küsür değerlerde olması gerekiyor suan fototerapi için bi daha kan almayalım canı acımasın dedi şuan değeri 10 dur dedi o yüzden endişelenme canım ❤
Calnım kahvaltımı bile o çaylarla yapıyorum:)) erik kompostosu kruu erik helva dereotu cabası.. ama aynı seviyede kaldı..

Canım bizim ki de 12 ye düştü sonra kilo almasına rağmen 14.5 a çıkmıştı. Sonra yine 11 e düştü. Çıkar iner dediler. Doktor tahlil bile yapmak istememişti biz istemiştik. O yüzden stres yapma uzun sürüyor maalesef :KK43:

Bizim ki kaka da yapmadığı halde doktor panik yapma dedi. Uzun sürer dedi. Geçecek inş :KK43:
Doktorumuz normal dedi yani bi sıkıntı görmedi. 2 hafta sonrası için tekrar kontrole çağırdı

Gaz için de. Nurse harvey in gaz damlasını önerdi almaya geldik bazen çıkartmak ta zorlanıyor deneyelim faydası olursa yazarım size kızlar

Geldik kuzum dün öğleden sonra çıktık hastaneden 🙏 atıcam en kısa zamanda ❤ Sen nasılsın alıştınız mı iyice 💕

Ocean verdi bizimkine canım. Mamadan memnun kaldık bundan da kalırız herhalde diye başka bişey araştırmadım bende 🙄 içeriği temiz bu arada kuzum incelemesine baktım ❤

Benimki göğsümü tutamıyor keşke tutsa da inmese diyorum 🙄

Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım sağlıkla gelsin kuzucuk 🙏
Canim sürekli gogsunu vermeye calis.benimki daha dun gogsumu tuymaya basladi.biberona alismisti.biberonu gogus ucu oyuntulu olanlarlar var ondan alsaydin.bize gerzekali eczaci yanlis biberon vermis o yuzdrn de gogsumu emmemis.bir haftadır avent aldim onla veriyorum faydası oldu emmeye basladi.surekli tut göğsünde birde mememi verirken dikkat et dilinin altina geliyor gogus ucu o yüzden de alamiyor

Geldik doktordan şükür kuzumun rahatı yerinde :dondurma:
3300gr 52 cm olmuş doktorumuz 55cm doğsa şaşırmam boyu uzun maşallah dedi manken kızım benim :süslü:
Şu 2-3 gün içinde ani bişey yaşanmazsa pazartesi sabah 8 de sezeryana giricem.
Hadi gözün aydın cnm. Sağlıkla gelsin prenses inş 💕🧿

TSH 5,20 çıktı canım normal değere dönmüş
Ama sarılık 14;5 çıktı. Şaşkınım. Birazdan sonuçları göstereceğiz... Nasıl yükselir aklım almıyor.
Canım bizde aynıyız. Biliyorsun zaten değerlerimizi ne güzel 10 olmuştu tekrar 15 oldu bir hafta da 13 e düşmüş. Beslenmesi çişi kakası gayet iyi.

Normal demekki kuzum verilmesi gerekiyor çok sağol ❤
Canim d vitamIni bingildagin kapanmasini sagliyo ,dr.herseferinde soruyo veriyomisun 5D224A6F-BE28-4C76-86DF-52EC2C058F0D.jpeg bizim kullandigimiz

kizlar ben de dogum yaptim.
onceki gece 5.30 da suyum geldi. ama sonrasi pek dusundugum gibi olmadi☺
5 saatlik sunni sancinin akabinde sadece 1 cm acilma olunca , en son beni sezeryana alin diye agladigimi hatirliyorum .kaldi ki ben cok fazla normal dogumdan yanaydim ama insanin kendi sancisi gelmeyince sunni sanci cok zormus. bide uzerine acilma olmayinca. ama tabi aci esigi cok onemli. kuzenim sunni sanciyla dogum yapti ama onun acilmasi 10 cm ulasmisti benim daha 4 cm olmustu.
sezeryan sonrasi durumuma gelince , suanda agrim sizim yok ayaga kalktim yurudum hareket ediyorum
rabbime sukurler olsun haber vermek istedim
dr en son umudu kesip mayis demisti ama 23 nisan bebisi oldu masallah😊
Gecmis olsum canim Allah anali babali büyütsün.sancim var mi yok mu derken doğum yaptin
Merhaba kızlar mesajları sonra okuyacağım.
Bu sabah 09:58 de normal doğumla oğlum dünyaya geldi ❤🙏🏼. Çok zor bir doğum oldu ama şimdi iyiyiz daha sonra doğum hikayemi anlatacağım çok yorgunum 💛
Hadi cok gecmis olsun.gelmiyor derken sonunda geldi bebisimiz.gozunuz aydin

Biz de kontrole gittik... Doktor iyi görünüyor dedi. Kilo da almış. TSH için kan bakılacak bilirubine de bakalım yine de dedi. Bakalım kaç çıkacak değeri?

Sünneti sordum. 40 ı çıksın bi üroloji doktorumuz görsün dedi. Bi de ayak baş tırnağında bugün farkettim tırnak batması vardı. Olabiliyormuş yenidoğanda. Düzelmez ise dermatolojiye gidin dedi. Onun dışında bi sıkıntı yok gibi inşaAllah
TSH 5,20 çıktı canım normal değere dönmüş
Ama sarılık 14;5 çıktı. Şaşkınım. Birazdan sonuçları göstereceğiz... Nasıl yükselir aklım almıyor.
Gecmis olsun canim.sekerli su veriyor musun.ben arada veriyorum cok korkuyorum tekrarlicak diye.onun disinda iyiymis canim bebus sevindim
Geldik doktordan şükür kuzumun rahatı yerinde :dondurma:
3300gr 52 cm olmuş doktorumuz 55cm doğsa şaşırmam boyu uzun maşallah dedi manken kızım benim :süslü:
Şu 2-3 gün içinde ani bişey yaşanmazsa pazartesi sabah 8 de sezeryana giricem.
Masallah canim cok iyi.saglikla kucağına al ins.

atanamayanogretmen atanamayanogretmen canim merak ettim durumun nasil.telefon nosu olan yok mu öğreneydik
melike222 melike222 canim merak ettim nasilsin bebis nasil.sanirim netin bitti

Canım kahvaltımı bile o çaylarla yapıyorum:)) erik kompostosu kruu erik helva dereotu cabası.. ama aynı seviyede kaldı..

Canım bizim ki de 12 ye düştü sonra kilo almasına rağmen 14.5 a çıkmıştı. Sonra yine 11 e düştü. Çıkar iner dediler. Doktor tahlil bile yapmak istememişti biz istemiştik. O yüzden stres yapma uzun sürüyor maalesef :KK43:

Bizim ki kaka da yapmadığı halde doktor panik yapma dedi. Uzun sürer dedi. Geçecek inş :KK43:
Zamanla düzene oturur inşallah kuzum. Bana öyle diyorlar en azından :))
Canim sürekli gogsunu vermeye calis.benimki daha dun gogsumu tuymaya basladi.biberona alismisti.biberonu gogus ucu oyuntulu olanlarlar var ondan alsaydin.bize gerzekali eczaci yanlis biberon vermis o yuzdrn de gogsumu emmemis.bir haftadır avent aldim onla veriyorum faydası oldu emmeye basladi.surekli tut göğsünde birde mememi verirken dikkat et dilinin altina geliyor gogus ucu o yüzden de alamiyor
Kuzum bizim biberonumuz avent, uçları farklı mı oluyor acaba internetten baktım şimdi yazdığını okuyunca bulamadım farklı bişey 🤷🏻‍♀️
Canim d vitamIni bingildagin kapanmasini sagliyo ,dr.herseferinde soruyo veriyomisun Eki Görüntüle 2262325 bizim kullandigimiz
Kullanmak gerekiyor o zaman canım teşekkür ederim ❤️

Zamanla düzene oturur inşallah kuzum. Bana öyle diyorlar en azından :))

Kuzum bizim biberonumuz avent, uçları farklı mı oluyor acaba internetten baktım şimdi yazdığını okuyunca bulamadım farklı bişey 🤷🏻‍♀️

Kullanmak gerekiyor o zaman canım teşekkür ederim ❤
Bu canim.buyul ihtimal aynisidir.agiz kısmı cok genis ayni gogus gibi yapmislar

Eklentiler

• Screenshot_20190425-163441_Chrome.jpg
    Screenshot_20190425-163441_Chrome.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 24
Canım bizde aynıyız. Biliyorsun zaten değerlerimizi ne güzel 10 olmuştu tekrar 15 oldu bir hafta da 13 e düşmüş. Beslenmesi çişi kakası gayet iyi.
Aynen canım biz de 10 ile taburcu olduk 10 günde böyle olmuş. 2 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı.
H Heart of Gold canım sen mi söylemiştin sanki yediklerime kimyon koyuyorum diye? Gaz süte geçmesin diye koyuyordun dimi ?
Evet kuzum bildiğin kimyon yiyorum ..maden suyu da içiyorum gazımı çıkarmak için..ben ne zaman gazlı olursam oğlan da gazlı oluyor.

Bu canim.buyul ihtimal aynisidir.agiz kısmı cok genis ayni gogus gibi yapmislar
Kullandığımız o zaman canım büyük bizimkinin ağız kısmı da
Aynen canım biz de 10 ile taburcu olduk 10 günde böyle olmuş. 2 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı.

Evet kuzum bildiğin kimyon yiyorum ..maden suyu da içiyorum gazımı çıkarmak için..ben ne zaman gazlı olursam oğlan da gazlı oluyor.
Aklımda kalmış canım yazdığın sağol maden suyu da içiym :)
Ben cevap vereyim evet gazi aliyor bebege de gecmiyor canim.hatta ebebekte rezeneli kimyon var onuda kullan canim sariliga iyi geliyor
Rezeneyi de ayrı içiyorum kuzum süt yapıyormuş herhalde

Gözün aydın kuzum💛
Allah analı babalı büyütsün Eren’i 🥰
Çok şükür kuzum kavuştun yavruna 🙏 sağlıkla büyüsün inşallah ❤
Tebrik ederim kuzum.Allah anali babali büyütsün
Canım benim dinlen tabii. Biz buradayız. Gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün.
Gozun aydin ! Hosgeldin eren :KK200:
Kuzum emziği de çok keyfi alıyor. Keyfi yerindeyse alıyor. O zmn ztn ona ihtyaç yok. Ağlarken fln mümkün değil. Bildiğin füze gibi fırlatıyor:))
Süt de yok kuzu ya nelrr iyyp içiyorum. Sürekli meme de kalmak istiyor ama yok yani aynı süt. 6-7 kere mama veriyorum. O da yetmiyor gibi. Çok huysuzlanıyor:KK43:

Ah kuzum zamanla tutar merak etme. Herkesin derdi başk işte. Bizimki de çoğunluklq beceremiyor ilk etapta kan ter içinde kalıyorum. Sonra sonra tutunca da bırakmıyor. Emmese bile orada duracak. Artık ayakta fln emziriyiorum. Çünkü totom uyuşuyor oturmaktan🙄

Kuzuumm gözün aydınnn 💃 hoşgeldin Eren paşa💙 sağlıkla ve huzurla büyü.. 🙏🏻

Oh çok şükür cnm. İyi haberler duymak güzel bir şey.. daha da toparlasın kuzular inşş..
BellaCiao BellaCiao Allah anali babali büyutsün acisini gostermesin canim. Gozunuzaydin :KK200:
BellaCiao BellaCiao kuzum tebrik ederim gözünüz aydın❤

H Heart of Gold canım tsh sonuçlarını çıktığında bana da yazar mısın? Biz baktırdık da henüz doktora göstermedik
BellaCiao BellaCiao gözün aydın canım hayırlı evlat olsun inşallah 🥰
BellaCiao BellaCiao Kuzum gözünaydın.. 🤗Bugün yarın, sancı kasılma derken şükür aldın kucağına. 🙏
Çok geçmiş olsun sana.
Bebişimize de Allahım uzun sağlıklı huzurlu ömürler versin..
Boş kaldığında yaz yine.

atanamayanogretmen atanamayanogretmen 🙄 Ne yaptın son durumlar ne canım merak ettim.
Gecmis olsum canim Allah anali babali büyütsün.sancim var mi yok mu derken doğum yaptin

Gecmis olsun canim.sekerli su veriyor musun.ben arada veriyorum cok korkuyorum tekrarlicak diye.onun disinda iyiymis canim bebus sevindim

atanamayanogretmen atanamayanogretmen canim merak ettim durumun nasil.telefon nosu olan yok mu öğreneydik

Çook teşekkür ederim kızlar güzel mesajlarınız için ❤️🙏🏼

Hadi gözün aydın cnm. Sağlıkla gelsin prenses inş 💕🧿

Teşekkür ederim kızlar 💕 öyle böyle derken bizde günümüzü bitirdik neredeyse.

Kızlar ya bu lohusalık sendromuna benimm okuzde katıldı.dengesiz pislik.benim gorusmedigim bi abim var bana dargindi 4 yıldır.konusmuyordum.kendisiyle abim ev almış annem söyledi hayırlı uğurlu olsun dedim anneme bugünde annem hastaneye gitmiş ayağının altında yara çıkmış kadın yuruyemiyor sekeride var neyse abime ağlamış kardeşlik arasında kuslukmu olur diye abim beni aradı konstuk ama nasıl mutlu oldum doğumu filan sordu.kocam olacak adamdan abimle konuşurken aradı kiminle konuşuyorsun diye abimle dedim çıldırdı.sen kimden izin alıyorsun vs vs konuşuyorsun diye senden izinmi almam lazım konuşmak için dedim abim ya konuştuğum yıllardır kinusmamisim yüzünü görmüyorum eve gelmiş bagriyor cagriyor ben abime guveniyormmusum onun takmiyormusum😕dengesiz saçma sapan düşünüp duruyor ve bunu düşünen bi eğitimci.sende kardeslerinle görüşmeye çeksin dedim kapıyı yumrukluyor sonrada cehennem oldu gidip yattı.boyle bı düşünce olabilirmi ya sanane benim kardeşimle aramdaki problemden ben yuzsuzmusum onlar için öluyormusum.daha neler neler konusmuycam umrumda değil şu yaşadığıma bak ya onun.ailesi yüzünden ben her.iki hamileligimide yaşamadım Allah'ın belaları ben haksizmiyim kim kardeşinden ailesinden vazgeçebilir.

X