2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Doktorumuz normal dedi yani bi sıkıntı görmedi. 2 hafta sonrası için tekrar kontrole çağırdı

Gaz için de. Nurse harvey in gaz damlasını önerdi almaya geldik bazen çıkartmak ta zorlanıyor deneyelim faydası olursa yazarım size kızlar

Canim sürekli gogsunu vermeye calis.benimki daha dun gogsumu tuymaya basladi.biberona alismisti.biberonu gogus ucu oyuntulu olanlarlar var ondan alsaydin.bize gerzekali eczaci yanlis biberon vermis o yuzdrn de gogsumu emmemis.bir haftadır avent aldim onla veriyorum faydası oldu emmeye basladi.surekli tut göğsünde birde mememi verirken dikkat et dilinin altina geliyor gogus ucu o yüzden de alamiyor

Hadi gözün aydın cnm. Sağlıkla gelsin prenses inş

TSH 5,20 çıktı canım normal değere dönmüş
Ama sarılık 14;5 çıktı. Şaşkınım. Birazdan sonuçları göstereceğiz... Nasıl yükselir aklım almıyor.
Canım bizde aynıyız. Biliyorsun zaten değerlerimizi ne güzel 10 olmuştu tekrar 15 oldu bir hafta da 13 e düşmüş. Beslenmesi çişi kakası gayet iyi.

Gecmis olsum canim Allah anali babali büyütsün.sancim var mi yok mu derken doğum yaptin
Merhaba kızlar mesajları sonra okuyacağım.
Bu sabah 09:58 de normal doğumla oğlum dünyaya geldi ❤. Çok zor bir doğum oldu ama şimdi iyiyiz daha sonra doğum hikayemi anlatacağım çok yorgunum
Hadi cok gecmis olsun.gelmiyor derken sonunda geldi bebisimiz.gozunuz aydin

TSH 5,20 çıktı canım normal değere dönmüş
Ama sarılık 14;5 çıktı. Şaşkınım. Birazdan sonuçları göstereceğiz... Nasıl yükselir aklım almıyor.
Gecmis olsun canim.sekerli su veriyor musun.ben arada veriyorum cok korkuyorum tekrarlicak diye.onun disinda iyiymis canim bebus sevindim
Masallah canim cok iyi.saglikla kucağına al ins.

atanamayanogretmen canim merak ettim durumun nasil.telefon nosu olan yok mu öğreneydik
melike222 canim merak ettim nasilsin bebis nasil.sanirim netin bitti

Zamanla düzene oturur inşallah kuzum. Bana öyle diyorlar en azından :))
Kuzum bizim biberonumuz avent, uçları farklı mı oluyor acaba internetten baktım şimdi yazdığını okuyunca bulamadım farklı bişey
Canim d vitamIni bingildagin kapanmasini sagliyo ,dr.herseferinde soruyo veriyomisun Eki Görüntüle 2262325 bizim kullandigimiz
Kullanmak gerekiyor o zaman canım teşekkür ederim

Biz bugün verem aşısını yaptırdık kızlar.. iki tane bacağa bir tane kola toplam 3 iğne vuruyorlar.. ay içim gitti yapılırken.. kolunda iz kalmazsa asi tutmamış anlamına geliyormuş tekrar yapılıyormuş. Ateşini kontrol ediyorum sürekli umarım gece ateslenmez

Bu canim.buyul ihtimal aynisidir.agiz kısmı cok genis ayni gogus gibi yapmislar

Eklentiler

• Screenshot_20190425-163441_Chrome.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 24
Canım bizde aynıyız. Biliyorsun zaten değerlerimizi ne güzel 10 olmuştu tekrar 15 oldu bir hafta da 13 e düşmüş. Beslenmesi çişi kakası gayet iyi.
Aynen canım biz de 10 ile taburcu olduk 10 günde böyle olmuş. 2 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı.
H Heart of Gold canım sen mi söylemiştin sanki yediklerime kimyon koyuyorum diye? Gaz süte geçmesin diye koyuyordun dimi ?
Evet kuzum bildiğin kimyon yiyorum ..maden suyu da içiyorum gazımı çıkarmak için..ben ne zaman gazlı olursam oğlan da gazlı oluyor.

Bu canim.buyul ihtimal aynisidir.agiz kısmı cok genis ayni gogus gibi yapmislar
Kullandığımız o zaman canım büyük bizimkinin ağız kısmı da
Aklımda kalmış canım yazdığın sağol maden suyu da içiym :)
Ben cevap vereyim evet gazi aliyor bebege de gecmiyor canim.hatta ebebekte rezeneli kimyon var onuda kullan canim sariliga iyi geliyor
Rezeneyi de ayrı içiyorum kuzum süt yapıyormuş herhalde

Gözün aydın kuzum
Allah analı babalı büyütsün Eren’i
Çok şükür kuzum kavuştun yavruna sağlıkla büyüsün inşallah ❤
Tebrik ederim kuzum.Allah anali babali büyütsün
Canım benim dinlen tabii. Biz buradayız. Gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün.
Gozun aydin ! Hosgeldin eren
BellaCiao Allah anali babali büyutsün acisini gostermesin canim. Gozunuzaydin
BellaCiao kuzum tebrik ederim gözünüz aydın❤

H Heart of Gold canım tsh sonuçlarını çıktığında bana da yazar mısın? Biz baktırdık da henüz doktora göstermedik
BellaCiao gözün aydın canım hayırlı evlat olsun inşallah

Çook teşekkür ederim kızlar güzel mesajlarınız için

Hadi gözün aydın cnm. Sağlıkla gelsin prenses inş
Teşekkür ederim kızlar öyle böyle derken bizde günümüzü bitirdik neredeyse.

Kızlar ya bu lohusalık sendromuna benimm okuzde katıldı.dengesiz pislik.benim gorusmedigim bi abim var bana dargindi 4 yıldır.konusmuyordum.kendisiyle abim ev almış annem söyledi hayırlı uğurlu olsun dedim anneme bugünde annem hastaneye gitmiş ayağının altında yara çıkmış kadın yuruyemiyor sekeride var neyse abime ağlamış kardeşlik arasında kuslukmu olur diye abim beni aradı konstuk ama nasıl mutlu oldum doğumu filan sordu.kocam olacak adamdan abimle konuşurken aradı kiminle konuşuyorsun diye abimle dedim çıldırdı.sen kimden izin alıyorsun vs vs konuşuyorsun diye senden izinmi almam lazım konuşmak için dedim abim ya konuştuğum yıllardır kinusmamisim yüzünü görmüyorum eve gelmiş bagriyor cagriyor ben abime guveniyormmusum onun takmiyormusumdengesiz saçma sapan düşünüp duruyor ve bunu düşünen bi eğitimci.sende kardeslerinle görüşmeye çeksin dedim kapıyı yumrukluyor sonrada cehennem oldu gidip yattı.boyle bı düşünce olabilirmi ya sanane benim kardeşimle aramdaki problemden ben yuzsuzmusum onlar için öluyormusum.daha neler neler konusmuycam umrumda değil şu yaşadığıma bak ya onun.ailesi yüzünden ben her.iki hamileligimide yaşamadım Allah'ın belaları ben haksizmiyim kim kardeşinden ailesinden vazgeçebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…