2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bazı hastaneler çocuk olmasına müsade ediyormuş kızlar öyle demişti. Ama tabii enfeksiyon açısından i değil. Mecburen 1 gece dayanacaksınız canım biz de ayrı kaldık bir gün.
Kolay bir doğum olur inşaallah canım. Eşinin yanında olması da çok güzel. Hayırlı haberlerle gel canım

Yazmadıklarına göre doğmuştur kuzum eve geldiniz mi siz? Bestenin fotoğrafını da bekliyoruz❤
Geldik kuzum dün öğleden sonra çıktık hastaneden atıcam en kısa zamanda Sen nasılsın alıştınız mı iyice
Ocean verdi bizimkine canım. Mamadan memnun kaldık bundan da kalırız herhalde diye başka bişey araştırmadım bende içeriği temiz bu arada kuzum incelemesine baktım
Benimki göğsümü tutamıyor keşke tutsa da inmese diyorum
Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım sağlıkla gelsin kuzucuk

Kalpten olduğunu sanmıyorum dedi doktorumuz. Böbrek üstü bezleriyle alakalı olabilir gibi bişey dedi. Endokronolojiye sevk etti.

Şimdiden hayırlı olsun canım. Bende en çok kızım bensiz ne yapar acaba die düşündüm hep. Neyseki bir gece kaldık hastanede. İnş sizinde sıkıntı olmaz.

Merhaba kızlar mesajları sonra okuyacağım.
Bu sabah 09:58 de normal doğumla oğlum dünyaya geldi ❤. Çok zor bir doğum oldu ama şimdi iyiyiz daha sonra doğum hikayemi anlatacağım çok yorgunum
Çok şükür kuzum kavuştun yavruna sağlıkla büyüsün inşallah

Biz de kontrole gittik... Doktor iyi görünüyor dedi. Kilo da almış. TSH için kan bakılacak bilirubine de bakalım yine de dedi. Bakalım kaç çıkacak değeri?

Sünneti sordum. 40 ı çıksın bi üroloji doktorumuz görsün dedi. Bi de ayak baş tırnağında bugün farkettim tırnak batması vardı. Olabiliyormuş yenidoğanda. Düzelmez ise dermatolojiye gidin dedi. Onun dışında bi sıkıntı yok gibi inşaAllah

Canm kedi cok tüy döküyor mu ? yada onun bakımı nasil oluyor.Bende istiyorum ama eşim sürekli bahane üretiyor. Yok perdeleri kanapeleri cirmalar yok tüyü dökülür gibi bahaneler.

Bu sabah 09:58 de normal doğumla oğlum dünyaya geldi . Çok zor bir doğum oldu ama şimdi iyiyiz daha sonra doğum hikayemi anlatacağım çok yorgunum
Tebrik ederim kuzum.Allah anali babali büyütsün

Canm kedi cok tüy döküyor mu ? yada onun bakımı nasil oluyor.Bende istiyorum ama eşim sürekli bahane üretiyor. Yok perdeleri kanapeleri cirmalar yok tüyü dökülür gibi bahaneler.
Cinsine göre değişir kuzum bazı dönemler döküyor evet bazen dökmüyor. Ben genelde hergün eve süpürge açarım yinede.
Salon perdelerimi maalesef yırttı atlayınca önce birini sonra birini. Tırmalama tahtası olduğu halde mutfaktaki deri sandalyelerimi tırnakladı hep :)
Ama göz yumuyorsun yani yapmıyor değiller. Ama bizimkisi adı gibi panter biraz, rahat durmuyor hiç
Ama işte evlat gibi. Çocuğun biryeri kırsa dökse kızarsın ama atamazsın ya bu şebelekte kendini sevdirip affettirmeyi çoook iyi biliyor

Bu sabah 09:58 de normal doğumla oğlum dünyaya geldi ❤. Çok zor bir doğum oldu ama şimdi iyiyiz daha sonra doğum hikayemi anlatacağım çok yorgunum
Canım benim dinlen tabii. Biz buradayız. Gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün.

Kuzu takvimin gitmiş
ayyy evet ya.Artik bir takvimim bile yok.hayirlisiyla dogurmak istiyoooorum

ooo o zaman fenaymış ya. Ben onlari hep minnoş birşey zannediyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…