2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yüzün hep gülsün inşallah cnm ,hayat çok kısa aslında ne çok gereksiz şeylere bile canımızı sıkıyoruz, dün bi akrabanın 22 yaşında oğlu kazada vefat etmiş, evden sağ salim yolladığı çocuğu eve dönemedi, hayatın bu yanını görünce diorum ki hiç bişeye üzülme, ailenle doya doya yaşa hayatı Allahım bizler hep ıyilik nasıp etsin inşallah
Canım sıkkındı ama şu yorumun beni çok güldürdü :))
Canım biz en yüksek 18 i gördük. 10 a kadar düşmüştü tekrar Yükseldi 15 oldu. Bugun 13 olmuş. Yüzü hala sarı. Tamamen geçince nasıl olur bilmem.
Bizimde gözlerimizin kenarlarında yanaklarının üstünde yani, vücudunda yok artık şükür, cihazla ölçtüler en son 10 a düşmüştü

Aa cnm siz fototerapi aldınız mı?

Cnm biz hergün ya da iki gün arayla gdp kan verdik.
Oy yaa kıyamam. Oğlanın damarını bulamadılar burada iki kolu da deldiler. İnşaAllah düşmüştür de gerek kalmaz. Mesela adanadaki hastanede bi cihaz varmış sadece elinin üstünden bi kaç damla kan alıyorlarmış cihaz anında ölçüyormuş. Ama devlette tüp kan alınıyor

Canım geçen gün bahsetmiştin morarma olduğu için böbrek üstü bezleri az çalışıyor o konu mu? Yoksa başka bişi mi oldu? Çok çok geçmiş olsun kuzuya
Böbrek üstü bezlerinin az çalışması morarma mı yapar? Doktorumuz da az evel öyle bişeyler dedi. Umay’ın dudaklarında morluk var. Ona canım sıkıldı Bugun. Sanırım kalpten şüphelendi doktorumuz ama yaptığı testler iyi çıktı. Endokronolojiye sevk etti. Kayseri’ye gidicez yarın yada Cuma günü. İnşallah kötü bişey çıkmaz.
Günde kaç kez kaka ve çiş yapıyor peki? Acaba bizimki kaç yarın belli olur tahlil ister mi istemez mi bilmiyorum
İnşallah geçmiştir Canım. Biz her gittiğimizde kan veriyoruz.
Dün 4 kez kaka yaptı. Bezide hep dolu oluyor çişle. Emmeside iyi aslında neden hala 13 değerimiz anlamadım. Bir haftada 15 den 13 e anca düşmüş.
Aa cnm siz fototerapi aldınız mı?

Cnm biz hergün ya da iki gün arayla gdp kan verdik.
2 gece kaldık hastanede fototerapi aldık Canım.
Haklısın aslında ama üzülüyoruz olup olmadık şeylere işte
Her gittiğimizde kan veriyoruz Cihazla nasıl ölçülüyorki.

Cnm cihaz bub her bastığında düğmesine ışık çıkıyo lazer gibi, onunla ölçüyo 1_2 değer az ölçüyormuş cihaz yani 14 se 12 ölçüyormuş ama her seferinde kan vermekten iyidir, geçmiş olsun dudaklardaki morarma neden olur ki acaba ,bişey yoktur inşallah iyi düşünelim iyi olsun

Eklentiler

• Screenshot_20190424-175547_Chrome.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 16
Her gen bozukluğu kan sulandırıcı iğne tedavisi gerektirmiyor cnm.
Hiç kafana takma.
Ayrıca damarlar sadece gen probleminden varis olmaz, bir sürü nedeni var.

Cnm benim.ilk doğumun sezeryandi ben odaya çıkana kadar bebeğe mama vermişlerdi nasıl kizmistim doktorum vermek zorundayız aç kalırsa sariligi artar kan şekerinde dusus görülebilir demişti.hatta sutum geldiğinde bile ver ihmal etme dedi dikislerimi aldırmaya gidene kadar hem emzirdim hem mama verdim.

İnan mühendisinoğluna bile bakamamıştım canım hengameden eşim sordu ne alayım dedi? Bende markalara baktım aptamil al dedim

Bizde sosyal medya yok canım instagramı da ortak kullanıyoruz kişi ekli değil

Bi kaç gün önce biri yazmıştı ama hatırlayamadım
..mesajı okursa bilgilendirir bizi. Aslında çok iyiymiş kaka ve çiş. Ben de 2 saate bir bezi değiştiriyorum çiş çok yapıyor. Kaka da 5-6 ya düştü. Mama da veriyorum 2 kez onun dışında emiyor da öyle ki fazlasını çıkarıyor. Ama çok tereddütte kaldım şimdi biz de değeri 10 ile hastaneden taburcu olmuştuk. Yarın öğreniriz artık. Ereğli deki cihaz. Xxdolunay ın paylaştığından tam sonuç vermiyor ama anında ölçüyor.

Canını sıkma Allahın izniyle çıkmaz bişi doktor tedbir amaçlı istemiş. Hayırlı haberlerle gelin inşaallah.
Aynen canım bunun gibiydi buradaki ama kan tam sonuç veriyor

İnşallah Canım. Doktor ilk baş ten rengindendir demişti ama zamanla geçmeyince doktorunda kafasına takıldı.
Cnm hergun yıka bebeğini.siriliga çok iyi geliyor.hem bebek daha çok emiyor ve çabuk toparliyor.
Canım sularda mikrop varmış burda. O yüzden yıkayamıyorum sürekli. Geçen gün kaynatıp soğutulun suyla yıkadım.

İnşallah canım. Ama ister istemez kafama takılıyor morluklar.

Haklısın burada da sular hep ilaçlı..ama özellikle ağzına değdirmeye çalıştık. Ellerini de babası tuttu ağzına almasın diye... Sağlıklı olsun tüm kuzular

Bugün kontrolümüz vardı 39+1deyiz 3600 olmuş bebeğin kilosu. Doktorum bebek biraz daha kilo alırsa normal doğum öneremeyeceğim istersen yarın sabah gel ilaçla başlatalım doğumu dedi. Kabul ettim ben de yarın sabahtan yatışım yapılacak. Nasıl ilerliyor bu süreç?

Bize çocuk dru demişti ne kadar çok kaka yaparsa o kadar iyi ,sarılığı kaka ike atacak, sarılık bağırsaklarda gezdikçe değer yükselir, ne kadar çok kaka yaparsa o kadar çabuk atlatır diye söyledi,

begonyas canım çok geçmiş olsun, umarım ameliyata gerek kalmaz...

Mervusank ben hamilelikte 25 kilo civarı almıştım 10 kilosu gitti kaldı 15 kilo, şimdilik takıntı yapmıyorum açıkçası ama vermeye devam etsem süper olacak. Bunun dışında boyamı, manikürümü, market alışverişimi yapmaya başlayaak hayata karıştım diyebilirim. Lohusacılıkta bir yere kadar diye story paylaşmıştım boya yaptırırken instada Karın hemen toparlamıyor ama kısa sürede yavaş yavaş eski haline dönecektir, yürüyüşlere başlaman süper olmuş canım...

H Heart of Gold canım bebek sarılığı kaka ve çiş yoluyla atarmış, o nedenle sık yapıyor olması önemli dedi doktor bana...

Yok canm antibytk vermedi. Çok ağrırsa minoset ic dedi ama bole sizlio yaniyo. Inş çabuk geçer bebisi okadar zor emziriyrmki oturamiyrm;(

Doğum yapanlara bir sorum daha var
Hastanede süt pompası oluyor demi evdekini götürsem mi acaba yine de
Hastaneye götürmek için o kadar çok eşya oldu ki gereksiz olanları elemeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…