2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kiyamam ya topuktan niye kan almiyolar ?kucuk daha noun damarlari Neki

Doğum yapanlara bir sorum daha var
Hastanede süt pompası oluyor demi evdekini götürsem mi acaba yine de
Hastaneye götürmek için o kadar çok eşya oldu ki gereksiz olanları elemeye çalışıyorum
Oluyor genelde ama istersen götür meme ucunu falan güzel çıkartıyor kullanmasan bile o işini görür
Tabi ev yakınsa gerek görürse eşin vs getirir.

Canim doktorum kullandi bana bir kac kez surdu bence yariyor.hatta yarinisini meyve suyuna karistir ic dedi dogumdan once ictim.tam bilmiyorum ama ic kisma kadar suruluyor sanirim.bence sur ihmal etme

Canim benim ilk iki gun az geldi ucuncu gun birden cogaldi.seninde birden gelir canim.incir boza tahin helva ye canim

Kizlar yemek de yedim tatli da yedim soluma dönüp yattım da.Epey ugrastim ama bebek o kadar halsiz ve yavaş hareket ediyor ki beni epey endişelendirdi. bir kac gündür böyle,hareket etmesi icin cok ugrasiyorum ama bu aksam epey korkuttu.

Git canım acile
Normalse bile onlar desin normal diye

Kuzum ben eve kapandım ya daha hastane dışında hiç dışarı çıkamadım yalnızım da havaların dğzelmesini bekliyorum ipekle çıkabilmek için arada balkondan bakıyorum ama bugun ona bile fırsatım olmadı

Bende 12 kg almıştım 8 kg vermişim canım korse kullanıyorum gündüzleri kanama da devam ediyor bazen az bazen orta derecede hafif ödem hissediyorum 40 günü devirelim de inşallah toparlanırız

Biz cuma tsh için doktora gittiğimizde doktor sarılığı gayet iyi dedi kan da almadı ekstradan canım

Yok canm antibytk vermedi. Çok ağrırsa minoset ic dedi ama bole sizlio yaniyo. Inş çabuk geçer bebisi okadar zor emziriyrmki oturamiyrm;(

Canım yaaa doktorun özeldemiydi arayıp desen antibiyotik kullansan daha iyi olurdu. Ya da yarın sağlık ocağına desen onlar da yazardı
Kiyamam ya topuktan niye kan almiyolar ?kucuk daha noun damarlari Neki

Maalesef Türkiye de böyle o bebekler katıla katıla ağlıyor ve o tüp dolmadan bırakmıyorlar
Bak benim de öyle olmuştu hemen acile gitmiştim nabza bakmışlardı için rahat etsin son günlerindesin önemli bebek hareketleri

Belki bir sey yoktur ama sen genede ihmal etme git acile.

Canim sen bu cihazdan mi aldin

Cnm bende acile başvurduğumda az hareket ediyo dedim nst ye bağladılar, yatış verdiler, sanada yatış verebilirler gidersen acile ,korkun varsa durma git cnm

Canım doğumu devlette yaptım da muayene için özele gitcem yine herlde. Antibytk verseler bebek emziriyrm sakıncalı olmaz mı peki

Canım doğumu devlette yaptım da muayene için özele gitcem yine herlde. Antibytk verseler bebek emziriyrm sakıncalı olmaz mı peki
Yok canım çoğumuz kullandık öyle olsa vermezlerdi zaten. Enfeksiyon kapmayalım diye kullandık

Benimde bikaç gün önce öyleydi canım hatta yazmıştım buraya da. 2 gündür geri eski enerjisine döndü kuzum, bazen olabiliyorlar yani öyle yine de çok aklına takılıyosa yakınlarda hastane varsa git istersen kafan rahatlar.

40imiz çıktıktan sonra çıkarız değil mi dışarı, Ben de çok.istiyorum bebekle çıkmayı ama bebek arabasına mi konulur nasil olur bilemedim. Bir de üşürler mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…