2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım geçen gün bahsetmiştin morarma olduğu için böbrek üstü bezleri az çalışıyor o konu mu? Yoksa başka bişi mi oldu? Çok çok geçmiş olsun kuzuya
Yok canım karıştırdın galiba böbrekte sorun yok çok şükür. Kasik fıtığı var malesef , o sebeple ameliyat diyorlar

Canim sen bugunden o bölgeni bir guzel yagla hatta hint yagi al benim doktorum onu surdu dogumda hep.bol bol yapki kesik olmadan kurtul
canm yaglar ise yariyor mu? ben bir kac defa zeytinyagi sürdüm ama dışından. :) baska türlüsünü beceremedim😄 beceremiyom diye de bıraktım. sen dedin ya simdi acaba devam etsem mi bilemedim. fayda saglayacak herseye varim. Koykuyoyum🤩🤩

Taşın o binadan. Aynı paraya git apart bul ya da başka öğrenci evine çık.

Yan dairesine taşınmışsın onların. Burnunun dibindeler yine.

Direkt iletişimini kes, başka bi yer bul.

“İyi olur Allah’tan, kötü olur kuldan bilirler” diye bi söz var. Seninki de ona benzemiş. Onlar şimdi iyi olmuşlar kendi aralarında.

Bana da aynısı oldu daha doğrusu dışlandım, arkasından birbirlerinin kuyusunu kazanlar en yakın dost oldular. Ben hepsiyle iletişimimi kestim.

Onlar, benim hayatımı merak ediyor valla :)
Canım gözün aydın
Sağlıkla büyüsün bebeğin ♥

Özelde mi Doğum yaptın devlette mi

Yarın ben 41+0 oluyorum ve bana da suni sancı verecekler 😔
Dayanabilir miyim, neler olacak çok gerginim
B Birpapatyagolgesi gozun aydin .allah anali babali buyutsun:KK200:
Canım gözün aydın
Sağlıkla büyüsün bebeğin ♥

Özelde mi Doğum yaptın devlette mi

Yarın ben 41+0 oluyorum ve bana da suni sancı verecekler 😔
Dayanabilir miyim, neler olacak çok gerginim
canim ozelde yaptim
Beni ornek alma herkesin aci esigi farkli oluyor😊

Kızlar doğumdan sonra hemen süt gelmediğinde bebeğe mama takviyesi yapıyorlar ya hastane kendisi mi tedarik ediyor sizden mi istiyorlar 🤔
Ne olur ne olmaz diye alıp yanımızda götürsek mi acaba
Özelde doğum yapan tanıdıkların bebeklerine vermişler mama şırıngayla aç kalmasın diye, ben devlette yaptım doğum 19 saat sonra çocuk dru bebeği kilosunu tarttı benim sütüme baktılar gelmiş mi diye tabi kilomuz düşük çıkınca mamaya başlattılar ,hastanede bi odada mama sıcak su vardı o odayı gidip alıyoduk mama her seferinde, özel hastaneler doğduktan bi kaç saat sonra hemen veriyormuş mama ,tabi senin gittiğin hastanede nasıldır durum bilemiyorum

canim ozelde yaptim
Beni ornek alma herkesin aci esigi farkli oluyor😊

Benim alakasız mesajımı alıntılamışsınız :KK70: Olayı anlamadım :) :KK70: neyse çocuğunuz olmuş galiba yanlış anlamadıysam hayırlı uğurlu olsun diyeyim bu vesileyle :KK70:

Yok canım karıştırdın galiba böbrekte sorun yok çok şükür. Kasik fıtığı var malesef , o sebeple ameliyat diyorlar
Pardon canım karıştırdım evet..aman olmasın çok şükür... Ameliyattan başka tedavi yoksa mecburen olacak Rabbim dermansız dert vermesin inşaallah iyi geçer çabuk toparlanır. Şifasını versin Rabbim

fullmoon19 fullmoon19 canım sarılığı sormuşsun. Bugün 17 günlük olduk. Kontrole yarın götüreceğix bakacaklar. Karnı bacakları kolları çok iyi kırmızı ama yanakları ve burnunun kenarı hala sarı... M muttervonmarienkaefer da demiş galiba yüzü hala sarı kalabiliyormuş toparlanması 1-2 ay diye bakalım bekleyip göreceğiz.

Bizde şifre yoktur canım hatta benim telde eşimin parmak izi de tanımlıdır şifre koysa ve benden gizlese büyük sorun çıkar yani😟

Canım gözünüz aydın❤️

Canım bana ilaç vermişlerdi wc ye çıkmam için sende isteyebilirsin

Canım hiç korkma sadece bebeğine odaklan ona kavuşmayı hayal et❤️

Bizimde öyle canım hala ten rengimiz oturmadı hatta esmer gibi😂 ailede 1 tane esmer yok

Canım çok geçmiş olsun allah şifa versin ❤️

Bende aptamil aldım canım hiç araştıramadım ama🤔
Benim kuzuda yüzü esmer elleri fılan beyaz demekki sarılıktan sağol cnm

Canım dün doktor sarılık değeri 2 gibile olsa gözünde yüzünde sarılık olur dedi. O hemen geçmeyecektir. 1-2 ayı bile bulabilir dedi. O yüzden stres yapma boşuna. Önemli olan gövde ve ayaklarda yoğun bir sarılığın olmaması. O zmn kritik seviyelerde diyebiliriz dedi. Benim ki de 11 günlük. Dün değeri 11 çıkmıştı baya sarı..

Oyy seversin tabii annesiii. Ben bi ara karbnımda bir daha hissedemicem diye oturup ağlamıştım hamileyken 😂 ne salakmışım.. 🙄

Kuzum benim çok alemsiniz yahu 😂
Bu arada bnm velet doğduğunda babasının kopyasıydıı. Evet şimdi yine benzeyen kısımları var ama sanki bana benzemeye başladı gibi biraz biraz :)
fullmoon19 fullmoon19 canım sarılığı sormuşsun. Bugün 17 günlük olduk. Kontrole yarın götüreceğix bakacaklar. Karnı bacakları kolları çok iyi kırmızı ama yanakları ve burnunun kenarı hala sarı... M muttervonmarienkaefer da demiş galiba yüzü hala sarı kalabiliyormuş toparlanması 1-2 ay diye bakalım bekleyip göreceğiz.
Sağolun kızlar rahatladım sizde normal deyınce

Bizde şifre yoktur canım hatta benim telde eşimin parmak izi de tanımlıdır şifre koysa ve benden gizlese büyük sorun çıkar yani😟

Canım gözünüz aydın❤

Canım bana ilaç vermişlerdi wc ye çıkmam için sende isteyebilirsin

Canım hiç korkma sadece bebeğine odaklan ona kavuşmayı hayal et❤

Bizimde öyle canım hala ten rengimiz oturmadı hatta esmer gibi😂 ailede 1 tane esmer yok

Canım çok geçmiş olsun allah şifa versin ❤

Bende aptamil aldım canım hiç araştıramadım ama🤔
Bizde de şifre bende var. Eşimde yok. Ben okulda heryerde unutuyorum diye koydum 🙄 ama bilir tabii şifremi. Ama izin istemeden almaz teli. Onun instagramı yok benden akrabalarına bakıyor 😂

Aptamil ya da sma tavsiye etti dr. Baktım mühendisinoglu anormal bişi görmemiş aptamil aldım cnm ben. İçeriği sorunsuz. Bizim sadece kaka sorunumuz var o yüzden drğiştirsem mi dedim.

A April wind kuzum bir de eşine canını sıkma❤ Kafanı dağıtmaya çalış sonradan hakkından gelirsin 😃

melike222 melike222 melikeden haberi olan var mı? Merak ediyorum
@melike222 yi ben de merak ediyorum.

Özelde doğum yapan tanıdıkların bebeklerine vermişler mama şırıngayla aç kalmasın diye, ben devlette yaptım doğum 19 saat sonra çocuk dru bebeği kilosunu tarttı benim sütüme baktılar gelmiş mi diye tabi kilomuz düşük çıkınca mamaya başlattılar ,hastanede bi odada mama sıcak su vardı o odayı gidip alıyoduk mama her seferinde, özel hastaneler doğduktan bi kaç saat sonra hemen veriyormuş mama ,tabi senin gittiğin hastanede nasıldır durum bilemiyorum
Ever ya çoğu özel veriyormuş. Sarılık olmasın diye bnm hastanr de vermedi.

Bugün devlet hastanesinde çocuk cerrahiye randevumuz vardı. Kesinlikle ameliyat olacak diyor :KK43: 6 kilo ve üzeri olsaydı hemen tahlil isterdim ama 6 kilo altını bu hastanede ameliyat edemiyoruz dedi. Kasıkta şişlik morarma olursa acilen kanuni eğitim araştırma hastanesine götürün. Aciliyet olmazsa biraz daha bekleriz dedi. Inşallah aciliyet olmaz biraz daha toparlar yavrum :KK43: sünnetiyle birlikte ameliyat yaptıracağız.
Gecmis olsun insallah cabuk toparlar ,sukur tedavisi varmis .

Kızlar nasılsınız ? Doğum sonrası vücudum çok garip geliyor bana, aslında 13 kilo aldim hamilelikte ama gobegim sarkmis gibi :KK43: eski.halime dönmek için yürüyüşe başladım bugün, bebeğimi annem.bakti evde. Havalar da düzeldi ankarada, çok iyi geldi yürüyüş, moralim duzeldi.. sizde ne var ne yok, nasıl geçiyor lohusalık dönemi

Kızlar doğumdan sonra hemen süt gelmediğinde bebeğe mama takviyesi yapıyorlar ya hastane kendisi mi tedarik ediyor sizden mi istiyorlar 🤔
Ne olur ne olmaz diye alıp yanımızda götürsek mi acaba
Ben aldım cnm hastanede veriyorlar mama Aptamil oluyor oda şekerli diyorlar diye ben sma aldim.anne sütüne en yakın olanı o çünkü.

Kızlar nasılsınız ? Doğum sonrası vücudum çok garip geliyor bana, aslında 13 kilo aldim hamilelikte ama gobegim sarkmis gibi :KK43: eski.halime dönmek için yürüyüşe başladım bugün, bebeğimi annem.bakti evde. Havalar da düzeldi ankarada, çok iyi geldi yürüyüş, moralim duzeldi.. sizde ne var ne yok, nasıl geçiyor lohusalık dönemi
Benimde acayip göbeğim sarktı...kilolu hamile kalmıştım zaten
17 kg almıştım şu ana kadar 8 kg gitti sadece. Ben de yürüyüşe başlayacağım daha bugün hava güzel oldu. Yaz da geldi yazlığa gideceğim çok çirkin bi görüntüm oldu

Açılmadan kasıt,rahim ağzının açılması, 2 parmakla vajinadan bakılıyo,rahim ağzına ulaşana dek parmaklarını içeri itiyo rahim ağzına ulaştığında parmaklarıyla ölçüyo kontrol ediyo, senin bunu öğrenmen iyi olmuş yoksa @atanamayanogretmen gibi ebeyi tekmelerdin napıyon sen diye :confused::-)doğumda,
Canım sıkkındı ama şu yorumun beni çok güldürdü :))

Arkadaşlar benim kuzum 21 günlük bugün sarılık değerimiz en çok 14.8 gördü kuvöze falan alınmadık sarılık için, ama yüzümüz hala tam asıl rengine dönmedi eskisi kadar sarı değil,ama beyazda değil yüzü, bebişleri sarılık olan arkadaşlar sizde durum nedir
Canım biz en yüksek 18 i gördük. 10 a kadar düşmüştü tekrar Yükseldi 15 oldu. Bugun 13 olmuş. Yüzü hala sarı. Tamamen geçince nasıl olur bilmem.

Canım biz en yüksek 18 i gördük. 10 a kadar düşmüştü tekrar Yükseldi 15 oldu. Bugun 13 olmuş. Yüzü hala sarı. Tamamen geçince nasıl olur bilmem.
Her defasında kan mı veriyorsunuz,,? Ben tekrar bu kadar yükselmez sanıyordum. Peki karnı bacakları nasıl Umay 'ın?

Bugün devlet hastanesinde çocuk cerrahiye randevumuz vardı. Kesinlikle ameliyat olacak diyor :KK43: 6 kilo ve üzeri olsaydı hemen tahlil isterdim ama 6 kilo altını bu hastanede ameliyat edemiyoruz dedi. Kasıkta şişlik morarma olursa acilen kanuni eğitim araştırma hastanesine götürün. Aciliyet olmazsa biraz daha bekleriz dedi. Inşallah aciliyet olmaz biraz daha toparlar yavrum :KK43: sünnetiyle birlikte ameliyat yaptıracağız.
Geçmiş olsun canım. Arkadaşımın oğlu 8 günlükken oldu fıtıktan ameliyat. Aynı sizin gibi düşünüp ameliyatta sünnette oldu.

X