2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
ivett tesekkurederim
Canm tebrik ederim Allah anali babali büyütsün. Son ana kadar normal bekliyordun ama işler değişti.Bu doğum işleri tam bir muamma.Insallah bizde en iyi şekilde atlatırız.
LoveAndMarriage Canim bizde durumlar ayni beklemedeyiz. Henüz hic birsey yok . Kızın yeri rahat heralde ama artik ben hic rahat değilim. bugün tam 39 . haftamız.
Sen ne zaman çıkıyorsun canim ?

Ah becerebilsem ben yapamıyorum gamsız olmayı o kadar çok isterdim ki olamıyorum ama. O yüzden koca kişisinin böyle olması daha çok üzüyor beni. Haklısın ama şu durumdayken ortada tartışma bile yokken böyle yapmaması gerekiyordu diye düşünüyorum.
Ben anlamadım bu işten bizimde hep telefonlarımız ortada durur karıştırmayız ama durur yani. Kaçırması ve kendince tribe girmesi bana pek iyi şeyler çağrıştırmıyor ama hayırlısı.
Bakalım kuzum ben kendimi beklemeye aldım nasıl bir tavır içinde olacak merak ediyorum. Bende ona göre şekil alırım artık

B Birpapatyagolgesi hayırlı olsun canım gözün aydın.

Son düzenleme:
İnşallah canım. Sarılığın düşmesi de çok iyi kuzum sevindimm
Allah allah ne oluyor bu kocalara yahu.
Madem gösteriler var boşver kuzum sebep neydi bilmiyorum ama yumuşarsınız inşallah.

Teşekkür ederim canım
bende sizleri seviyorum

Canımmm önemli olan ikinizin de sağlıklı olması. Gözünüz aydın olsun rabbim sağlıklı ömürler versin..

LoveAndMarriage canım aynı durumu ben de yaşadım. Yemek yemedim uyumadım sütüm gelmedi bir süre hiç. Şimdi şimdi geliyor ama hala yetmiyor tek başına.. sağlık olsun. Mama hangisini veriyorsunuz cnm?

Günaydın kızlar, gaz için biyogai damla kullanan var mi
ben kizimda kullanmistim cok yararli sadece gaz icin degil bagirsaklarida guclendiriyo hergun ayni swatted alinmasi lazim acildiktan sonra buzdolabinda saklanilir

Ya bu erkeklere ne oluyor.yazdiklarinizi okuyorum ayni benimki boyle yapiyor diyorum.kizlar bosuna kendinizi yıpratmayın onların beyni cok farkli calisiyor bizden.uzak durun umursamadiginizi belli edin onlar pesinizde donerler.
Biz tartistigumizda bu odaya gidiyor tabi ben pesinden gitmiyorum bes dakika sonra geri geliyor niye peşimden gelmedin diyor

yaa önceden bende öyleydim tartışınca giderdim sonra arkamdan gelmedi diye geri dönüp birde öyle kavga ederdim
Bıraktım şimdi gitmiyorum o gelene kadar

Aslında o da bal gibi farkında senin neye üzülüp surat astığının ama işine gelmediği için hedef şaşırtmaya çalışıyor
Ne oluyor bu erkeklere anlamıyorum gerçekten

Üzülme canım lütfen kendine dikkat et

Hepsi ne halt yediğinin farkındalar ama abuk sabuk davranıp suç bastırmaya çalışıyorlar

Kuzum bende bir değişiklik yok
40+6 oldum bugün
Gelmedi benim kız
Yarım sabah yatışım yapılacak işte
Suni sancı ile deneyecekler
Bakalım nasıl olacak çok korkuyorum

yaa önceden bende öyleydim tartışınca giderdim sonra arkamdan gelmedi diye geri dönüp birde öyle kavga ederdim
Bıraktım şimdi gitmiyorum o gelene kadar

Aynı şeyi ben hala yapıyorum
Konuşsa saçmaladı diye kavga ediyorum
Konuşmasa neden sessiz duruyorsun deyip kavga ediyorum
Hırsımı çıkarana kadar duramıyorum

Siz ne yaptınız canım
Hala soğuk mu
Konuştunuz mu

Canım gözün aydın
Sağlıkla büyüsün bebeğin

Özelde mi Doğum yaptın devlette mi

Yarın ben 41+0 oluyorum ve bana da suni sancı verecekler
Dayanabilir miyim, neler olacak çok gerginim

atanamayanogretmen Canm yarın doğuma gidecektin heralde.Rabbim kolaylıklar versin. Lütfen bebeğe odaklan , o tatlı canını skma. Sen gergin olursan kaslarında gerilir işler zorlaşır. Akışına bırak.

A April wind canm eşinle biraz gerildiniz galiba. Umarım problemin üstesinden gelmissinizdir. erkek milleti biliyorsun,inan tek sende değil. Adamlar bizden cok cok farkli.

havadansudan .Kiz senin adam da iyiymis valla. Bak gidiyor ama geri geliyor. Sen bu işin sırrını bizede anlat. Neler yapiyon da adam peşinden ayrilmiyor

Yazdıkların pek bi tanıdık geldi nedenseCamış yeni uyandı ses yok daha uyandığınıda hikayeme bakmış ordan biliyorum
Harikayız ya

Yokmuş gibi davranamıyorum, hırsıma yeniliyorum her zaman

En çok da doğum öncesi böyle yapması beni üzdü
Sabah da özür diledi sarıldı ama benim zorumla oldu biraz

Bugün biraz çıkıp hava almayı düşünüyorum canım
Çok gerginim
Azıcık barıştık gibi de oldu ya son gün biraz fotoğraf çekilelim dedim bakalım
Benim için dua et canım
İnşallah güzel kolay bir doğum olur

Gerilemedik bile kendince tribe girdi konuşmadan tartışmadan.
Hem suçlu hem güçlü psikolojisinde şuan büyük ihtimalle

havadansudan bende isterim taktik

Canim kuru Erik varmi bana hemsire meyve suyunu vermisti, birileri kaynatsa icsen lavaboya cikarsin

Kizlar ben grip oldum yetmiyor gibi burnumda kocaman bir uçuk . Doğum haftası ya . Aylardir burnum bile akmadi ,geldi bu haftayı buldu. her işim böyle.her işim. Düğünumde yüzümde kocaman iki tane çıban gibi sivilce çıkmıştı falan . Özellikle oluyor gibi.negatif düşünmek istemiyorum ama hep böyle
Birde size birsey sormak istiyorum .cahilligime ve tecrubesizligime verin. acilma basladiginda bizim anlamamiz mümkün oluyor mu ? yani diyelim 4 cm acilma var.Vajinada açılıyor mu ? dışarıdan bakinca anlasilir mi ? :) sorumu anladığınizi düşünüyorum bilginiz varsa ben gercekten merak ediyorum

Geçmiş olsun canım bi doktora görün istersen :/
Soruna gelecek olursak dışardan belli olmaz ve sende açılma olduğunu anlayamazsın canım.
Sadece el muyenesiyle anlaşılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…