2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Antibiyotik vermedi mi canım? Enfeksiyon olmasın diye bana verdi. Minoset ağrı kesici değil mi? Artık batikon vermiyorlarmış ben de sordum ama sen istersen kullanabilirsin.
Dikişlerim ilk 10 gün benim de ağrıdı. Fazlaca var çünkü. 2 gün önce biri düştü. Yapabileceğin en iyi şey temiz olmasına dikkat etmek sürekli oturmamak özellikle de sandalyede sert oluyor çünkü her banyo ya da WC sonrası kurutma makinesi ile kurulamak ve pedin dikiş yerlerine denk gelmesin depent kilod bu dönemde çok iyi diğer pedler acıtıyor.

Günaydın kızlar, gaz için biyogai damla kullanan var mi
Bize doktorumuz hiçbirşey önermedi. Tek konumuz sarılık olunca... Cuma günü kontrolde belki söyler. Ama ben bu bitkisel şeyleri sevmiyorum. Kızım da colinox damla kullanmıştım. 4. Ayda gaz sorunu bitmişti... Doktora soracağım kullan derse alacağım.

Kızlar sağ meme ucumda sarı süt kabarcığı çıktı 3 gün önce. O minicik şeyy bir sızlatıyor ki sormayın sürekli ağrı var. Sonra sol mememde de şeffaf şekilde oldu. İkisi de ağrıyor. Dün biraz bakındım. Olabiliyormuş. Çok şükür ki tıkalı değil sıkınca süt geliyor çünkü. Bebek kendi de o kabarcığı emerken patlatabilirmiş ya da zamanla kaybolabilirmiş. Tabii ağrılı kan akarsa iltihap gibi durum farklı

Başınıza gelirse diye paylaşayım dedim.

kizlar ben de dogum yaptim.
onceki gece 5.30 da suyum geldi. ama sonrasi pek dusundugum gibi olmadi☺
5 saatlik sunni sancinin akabinde sadece 1 cm acilma olunca , en son beni sezeryana alin diye agladigimi hatirliyorum .kaldi ki ben cok fazla normal dogumdan yanaydim ama insanin kendi sancisi gelmeyince sunni sanci cok zormus. bide uzerine acilma olmayinca. ama tabi aci esigi cok onemli. kuzenim sunni sanciyla dogum yapti ama onun acilmasi 10 cm ulasmisti benim daha 4 cm olmustu.
sezeryan sonrasi durumuma gelince , suanda agrim sizim yok ayaga kalktim yurudum hareket ediyorum
rabbime sukurler olsun haber vermek istedim
dr en son umudu kesip mayis demisti ama 23 nisan bebisi oldu masallah

atanamayanogretmen A April wind isimdeyimgucumdeyim

Söylenecek söz çok da buraya yetmez....kendiniz için yaşayın...bırakın o sizi düşünmüyorsa siz de onu düşünmeyin. Yokmuş gibi davranın. Bakın sonra nasıl sizinle vakit geçirmek isteyecek. Azıcık sabredin doğru zamanı bekleyin hepiniz eşlerinizin zayıf anını biliyorsunuzdur. Erkeklerin size gelip kollarını açarak haklısın hayatım özür dilerim dilemesini beklerseniz ohohoh hayaller gerçekler....

Kimi erkek ağlayan kadın sevmez o zaman yanında ağlamayın. Güçlü durun. Kimi çok konuşan kadın sevmez konuşmayın sessiz olun bırakın o gelsin sizinle konuşsun... Kaçan kovalanır misali...

Yıpratmayın kendinizi duymamazlıktan gelin bi süre. Onlar da farklı bi süreçten geçiyor evet bizim ki daha zor kesinlikle hepinize katılıyorum ama şöyle düşünün biz bunlarla savaşabilecek güçteyiz ama onlar değil.

Hepinizi öptüm çok seviyorum üzülmeyin darlanmayın. atanamayanogretmen canımm bak yarın doğumun var yorma kendini düşünme dinlen bugün sen iyi olursan bebeğin de iyi olur herşeyi hissediyorlar. unutma

Gözünaydın tatlım... Olsun hiç önemi yok sen ve bebiş iyiyse ha sezaryen ha normal farketmez. Allah analı babalı büyütsün.

Gözün aydın cnm sağlıkla büyüt bebeğini inş

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün bebiş inşallah

Başlama cnm iyice araştır.
Bana gerekli olduğu için hem iğne hem coraspin kullandırdılar bebeğe herhangi bi zararı olmaz, vücudumun ihtiyacı var. Birde coraspin i gece içtim ben kalp krizi geçirmemem için.
İsmini yazmayayım çok ünlü bi tüp bebek merkezi her kadına kan sulandırıcı iğne veriyor.
Bı arkadaşım gitti o merkeze transfer günü kan sulandırıcıya başladı.
(Sen benim gibi gen hastasımısın genlerine baktırdın mı kan pıhtı sorunun var mı dedim.
Hayır baktırmadım dedi.)
Kızda bı süre sonra iğne yaptığı yerde kan su gibi akmaya durmaya başladı.
Çünkü kızda sorun yoktu.
Her hastaya bu iğne verilmez.
Bu arada devlet genlere bakıyor, sonuç 15 günde çıkıyor. İstersen git baktır ona göre kullanırsın.

A April wind çok üzüldüm canım, Allah sabır ve güç versin ailesine Lütfen kendini kötü hissetme, içinden nasıl geliyorsa öyle yaz paylaş bizlerle, seni çok seviyoruz

O ozge3335 canım ben daha önce de yazdım galiba çok memnun olduğum için sık sık yazacağım gibi duruyor :) Göğüs ucun için Lansinoh kremi mutlaka öneririm. Ben ciddi anlamsa fayda görüyorum. Bunun dışında ben sezeryan oldum ama ikinci gün hastanede ayaktaydım, eve çıktığımdan beride hala ayaktayım temizliğimi vs yapıyorum ama bu biraz dikişe, dr.un eline hatta bence kişinin bünyesine göre bile değişiyor bana kalırsa... Sıkma canını geride kalacak...

Kızlar çok fazla giremiyorum süt gelsin diye uğraşıyoruz hala. Sezaryen olunca yediğim şeyler hala kısıtlı lavaboya çıkamadığım için. Yemeyince de süt gelmiyor sanırım inşallah gelir en kısa zamanda. Eve gidince de duş alıcam o da getirir diyorlar bakalım.
atanamayanogretmen BellaCiao merve teacher sizde durumlar ne kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…